سرمربی کامبوج: بدون ترس مقابل ایران بازی می‌کنیم/ به دنبال انقلاب در فوتبال‌مان هستیم

سرمربی کامبوج: بدون ترس مقابل ایران بازی می‌کنیم/ به دنبال انقلاب در فوتبال‌مان هستیم

2978
16:54
17 مهر 1398
سرمربی تیم کامبوج می‌گوید تیمش بدون ترس مقابل ایران به میدان می‌رود.

به گزارش وب سایت نود، فیلکس دالماس سرمربی تیم ملی کامبوج در نشست خبری پیش از بازی تیمش با ایران اظهار کرد: می‌دانیم ایران یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیا است. فرصت بازی برابر تیمی را داریم تا خودمان را از نظر فنی بررسی کنیم. بدون ترس مقابل ایران بازی می‌کنیم و امیدواریم بازی خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: امیدواریم این مسیر تازه را ادامه دهیم و یک قدم دیگر برای پیشرفت و انقلاب در فوتبال کامبوج برداریم.

این مربی ۳۱ ساله درباره مصاف کشورش با یکی از قدرت‌های آسیا در تهران و اینکه آیا هراسی از این مصاف ندارد، گفت: سوال بسیار خوبی است. تیم ایران و کامبوج تفاوت‌های زیادی دارند. ایران تیم پیشرفته و مجهزی است. ما ایدئولوژی واضحی برای فوتبالمان داریم که بازیکنان در زمین تلاش کنند و این ایدئولوژی نسبت به حریف تغییر نخواهد کرد.

سرمربی تیم ملی کامبوج افزود: مهمترین مسئله تلاش بازیکنان در زمین است. باید یک بازی خوب داشته باشیم که نشانگر تلاش یک بازیکن اهل کامبوج است. ما به چشم یک فرصت و آزمون مهم و بزرگ به بازی با ایران نگاه می‌کنیم. برای افزایش توانایی و فلسفه تیم و آزمایش شجاعت خودمان بازی می کنیم. می‌خواهیم رقابت کنیم و بازی خوبی انجام دهیم. تفاوت خودمان و ایران را می‌دانیم.

وی تاکید کرد: امیدواریم برای مردم کامبوج یک بازی خوب را انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کامبوج درباره نقش کیسوکه هوندا در این تیم نیز گفت: من و هوندا یک ایدئولوژی یکسان را در فوتبال داریم و تصمیم گرفتیم این پروژه را با هم پیش ببریم. من وقت بیشتری نسبت به هوندا دارم و این فرصت را دارم که بیشتر کنار تیم باشم. به هر حال او در تیم ما نقش خواهد داشت و بخش اعظمی از پیشرفت تیم به خاطر آقای هوندا است. این موضوع کمک بزرگی برای ما است که یک انسان و بازیکن حرفه‌ای را کنار خودمان داشته باشیم که تیم را نه تنها از طریق حضورش بلکه از طریق تجربه خود بازیکنان را هدایت می‌کند. فکر می‌کنم ترکیب خوبی باشد چون من و هوندا شخصیت متفاوتی داریم اما یک رویا و هدف را دنبال می کنیم.

وی درباره شانس این تیم برای کسب سهمیه جام ملت های آسیا تاکید کرد: حتما امیدوار اما واقع بین هستیم. مانند هر چیز دیگری در زندگی امیدوار هستیم.

2051

ایسنا
نظرات کاربران
رامین
ب لطف هوندا یه عده اتحاد ژاپنی فردا با پرچم ژاپن میان تشویقتون کنن ولی ما با تیم خوبی ک ویلموتس ساخته و هوادارایه باغیرتمون مخصوصن بانوان هم تیم شمارو میشکنیم هم اون اتحاد ژاپنی رو.. زنده باد ایرانی
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰:۵۶
پاسخ
8
7
Mn24
فک کنم اشتباه گرفتی اوناییکه آرزوی عدم موفقیت تیم ملیشون رو داشتن شما بودید ما هیچوقت شکست تیم ملیمون رو آرزو نمیکنیم
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰:۳۶
2
5
صابخونه
خدا کنه توو لاک دفاع نره و یه بازی خوب و مردانه و البته جوانمردانه ارائه بده.هرچند فوتبال شرق آسیا نشون داده اگه ضعیفتراز حریفش هم باشه هیچوقت به دنبال فوتبال سوری.بحرینی نمیره. نمونش هنگ کنگ. پرچم ایران بالاست
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۷:۳۹
پاسخ
2
27
عشقممم نیمار
تیم محلات شهرم میتونه تیمتونه با اختلاف ببره..:-P
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶:۰۷
پاسخ
46
20
چندسالته خداوکیلی
این حرفت بی اخلاقی محض بود شما اگه حرف نزنی مشکلی نیستا باور کن جدی میگم یاد بگیر ب همه احترام بذاری
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰:۲۷
5
38