سرنوشت متفاوت سورپرایزهای ویلموتس؛ 3 خروجی، 3 فرصت دوباره!

سرنوشت متفاوت سورپرایزهای ویلموتس؛ 3 خروجی، 3 فرصت دوباره!

17830
13:15
18 آبان 1398
سیاوش یزدانی، محمد نادری و محمد محبی همچنان به تیم ملی دعوت می‌شوند، منصوری، محرمی و محمدی هم خط خوردند.

به گزارش وبسایت نود، سورپرایزهای ویلموتس سرنوشت متفاوتی داشتند. مهرداد محمدی که در اردوی قبلی تیم ملی حضور داشت با وجود نمایش نسبتا خوب در آوس پرتغال، به این اردو دعوت نشده است. محمدی فصل را با یک گل شروع کرد، سپس یک گل زد و یک پاس‌گل داد. در هفته چهارم موفق شد یک گل دیگر هم بزند. در هفته پنجم و ششم هم پاس‌گل داد و در هفته هشتم آمارش در لیگ پرتغال را به 3 گل و 4 پاس‌گل ارتقا داد. اما ویلموتس بعد از هدیه پیراهن تیم ملی، این لباس را در اردوی جدید از او پس گرفت. 

دیگر بازیکنی که در اردوی قبلی با حضورش در لیست همه را غافگیر کرده بود، مرتضی منصوری دفاع راست سپاهان بود. منصوری تا اردوی قبلی تیم ملی، 4 پاس کلیدی در سپاهان داد که 2 تا از آن‌ها گل شده بود. اما در چهار هفته اخیر فقط یک پاس کلیدی داد. اتفاقی که منجر به خط خوردنش از لیست تیم ملی شد.

صادق محرمی هم در لیست‌های ابتدایی ویلموتس حضور داشت اما مانند دیدار با کامبوج برای بازی با عراق هم به تیم ملی دعوت نشد. محرمی در این فصل فقط 372 دقیقه بازی کرد و بیشتر دقایق نیمکت یا سکونشین بود.

اما سرنوشت همه سورپرایزهای ویلموتس خط خوردن از تیم ملی نبود. طبق آمار متریکا سیاوش یزدانی در هر مسابقه این فصل به طور متوسط 3.3 نبردهوایی، 1.5 توپ‌گیری، 5.2 عملکرد دفاعی نظیر دفع خطر، قطع پاس و بلاک دارد که منجر به ادامه حضورش در تیم ملی شده است.

محمد نادری در هفته هشتم برای نخستین بار در این فصل پاس گل‌ داد، با میانگین 1.4 دریبل موفق بعد از ترابی دومین بازیکن تکنیکی پرسپولیس است و به طور متوسط 1 شوت در هر بازی می‌زند که او هم با این آمار لباس تیم ملی را از دست نداد.

در لیستی که از علیرضا جهانبخش و مهدی ترابی خبری نیست، همچنان محمد محبی در آن حضور دارد. محبی با 2 گل، 3 پاس‌گل و 1.7 دریبل موفق حرفی برای دعوت شدنش به تیم ملی باقی نگذاشت.

امید نورافکن و اللهیار صیادمنش به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید به تمرینات ویلموتس نمی‌روند و سرنوشت‌شان هنوز مشخص نیست.

14001

نظرات کاربران
احمد
کنار گذاشتن جهان بخش خیلی ریسکیه در عین حال شوک مناسبی هست هم برای جهان بخش هم سایر بازیکنا ولی بازهم ریسکش بالاست امیدوارم تیم تو بازی با عراق نتیجه بگیره ما به یک هیچ هم راضیم
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹:۵۲
پاسخ
7
40
زانیار
بازی با بحرین کاملا نشون داده شد که بازیکنایی مثله شجاع و ترابی و جهانبخش جاشون خالی بود
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵:۱۶
پاسخ
43
48
دریای سرخ
اگه با توجه به درخشش لحظه ای هر بازیکن به تیم ملی دعوت بشه که تیم ملی میشه محله برو بیا! تیم به ثبات نمیرسه،
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵:۰۰
پاسخ
7
66
غــرش طــوفــان زرد
جالبه!! از بهترین خط دفاعی لیگ در 10 هفته ابتدایی ( فقط یک گل خورده آنهم از روی نقطه پنالتی )، هیچ بازیکنی در تیم ملی حضور نداره!!
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴:۵۷
پاسخ
45
36
شازده آبی
اینایی که به دعوت شدن "سیـارامــوس" انتقاد میکنن، همونان که میگفتن "علیپــور" از "ســردار" بهتره. ..... ضمنا چون مدت زمان زیادی تا "ج ج" مونده بهتره که مدافع های آینده داری مث "سیاوش" دعوت بشن نه بازنشسته های عصبی :////
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲:۳۲
پاسخ
83
51
4 یا 6؟ مساله این است
شجاع و ترابی و عابدزاده سورپرایز کی هستند؟ چرا دعوت نشدن؟؟؟
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۱۹
پاسخ
51
44
مجتبی
صادق محرمی با رفتنش از پرسپولیس فوتبال خودش رو نابود کرد
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳:۵۴
پاسخ
31
74
شازده آبی
دقت کنی متوجه میشی علاوه بر محرمی،،،،، امیری، احمدزاده، رضاییان و ... هم نابود شدن..... میدونی چرا؟ ..... چون دستهای پشت پرده تیم تونو قهرمان میکرد وگرنه بازیکنها "مادون معمولی" بودن ........ لئــــو سیــلوا از کاشیما هم شاهده :/
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱:۱۳
66
45
حسن
ترابی وشجاع واقعا در حد تیم ملی یند ولی به نظر من سیاوش یزدانی در حد استقلاله و نبایددعوت میشد
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵:۱۹
پاسخ
85
76
سرخ ترین
شجاع این چند هفته یا محروم بوده یا توی پست تخصصی بازی نکرده،اینکه دعوت نشده منطقی به نظر میرسه اما ترابی عالی بوده،چرا نباید دعوت بشه اخه؟
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲:۲۳
پاسخ
31
67
bahram goodarzi
باز نبودن شجاع خلیل زاده کار دست تیم ملی خواهد داد این خط واین نشون
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰:۳۳
پاسخ
58
44
رسول همیشه آبی
من استقلالیم ولی به نظرم ترابی خیلی میتونست به تیم ملی کمک کنه مخصوصا بعداز باخت به بحرین
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۲۲
پاسخ
33
83
شادوماد
بنظرم ترابی هنوز لیاقت تیم ملی رو نداره و فقط توی ترکیب آشفته کالدرون تونسته پنالتی بگیره که اونا هم همشون حرف و حدیث دار بودن. ولی جهانبخش میتونست به تیم کمک کنه.یادمه زمان کیروش بازیکنایی که روی نیمکت تیم باشگاهیشون بودن میومدن توی تیم ملی و میدرخشیدند و همین باعث میشد توی تیمشون هم فیکس بشن. در کل فکر میکنم تیم ملی دیگه صلابت گذشته رو نخاهد داشت
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۴۵
پاسخ
62
44
ایوب عشقپولیسی خنج فارس
واقعا دلیل اینکه ترابی دعوت نشده چیه؟
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸:۴۸
پاسخ
17
55
چهار یا شش
خخخخ سیاوش یزدانی استاد سوتی فقط برای اینکه تیم سوگلی بهش برنخوره دعوت شده
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷:۲۲
پاسخ
52
52
۶
حیف ترابی و جهانبخش!!
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۴۲
پاسخ
61
86
مریم
حیف جهانبخش فقط نه ترابی
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵:۵۱
48
54