سری آ؛ شکست سنگین رم در خانه مقابل ناپولی

سری آ؛ شکست سنگین رم در خانه مقابل ناپولی

458
19:27
11 فروردین 1398
ناپولی موفق شد در رم، 4-1 پیروز شود و اختلافش را با یوونتوس حفظ کند.

به گزارش وبسایت نود، ناپولی در هفته 29 سری آ موفق شد در پایتخت ایتالیا، آ اس رم را با نتیجه 4-1 مغلوب سازد.

هفته بیست و نهم سری آ ایتالیا، روز یکشنبه با انجام 5 دیدار دیگر پیگیری شد. در دو بازی ابتدایی روز یکشنبه سمپدوریا و آتلانتا مقابل رقبای خود پیروز شدند. سمپدوریا در خانه میزبان میلان بود که در این بازی با گل دقیقه اول دیفرل توانست 1-0 پیروز شود. این باخت مانع از حضور میلان در رده سوم شد. هر چند به صورت موقت.

آتلانتا هم در مقابل میزبانش پارما به برتری 3-1 رسید. دیدار اسپال و فروزینونه با برتری 1-0 اسپال به پایان رسید و تلاش فیورنتینا و تورینو به تساوی 1-1 انجامید. سیمئونه برای فیورنتینا و بازلی برای رقیب گلزنی کردند.

اما در مهمترین بازی هفته، ناپولی در المپیکو میهمان آ اس رم بود که تیم آنچلوتی با ارائه یک نمایش برتر توانست میزبانش را با حساب 4-1 شکست دهد. در این بازی میلیک در دقیقه دوم روی پاس وردی بازی را 1-0 کرد. اما دیگو پروتی در دقیقه 45 نیمه اول، از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.

شروع خوب ناپولی در نیمه دوم، این تیم را به دو گل رساند. در دقایق 50 و 55 آنها توسط مرتنز و وردی به دو گل رسیدند تا کار برای رم سخت شود. این نتیجه تا دقایق پایانی پابرجا بود که امین یونس در دقیقه 81 گل چهارم را زد تا رم شکست سنگینی را در خانه متحمل شود. 

ناپولی با این برد، اکنون 63 امتیاز دارد و حاشیه امن خوبی با رده سوم ایجاد کرده است. رم هم با تحمل هشتمین شکست فصل، در رده ششم ایستاده است و حالا آتلانتا را بالای سر خود می بیند.

1878

نظرات کاربران