سعید آذری: ذوب‌آهن باید من را برکنار کند و یک مدیر بین‌المللی بیاورد

سعید آذری: ذوب‌آهن باید من را برکنار کند و یک مدیر بین‌المللی بیاورد

6239
19:34
18 آبان 1397
سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اعتقاد دارد اگر این تیم می‌خواهد بیشتر از این پیشرفت کند، باید یک مدیر بین‌المللی بیاورد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اعتقاد دارد اگر این تیم می‌خواهد بیشتر از این پیشرفت کند، باید یک مدیر بین‌المللی بیاورد.

به گزارش وبسایت نود، سعید آذری پس از باخت سنگین ذوب‌آهن مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: این برد مبارک تراکتورسازی باشد. ما امروز یک نیمه استثنایی را پشت سر گذاشتیم و خیلی خوب بازی کردیم، اما در نیمه دوم تمرکز تیم به‌هم خورد و تراکتورسازی هم از این موضوع استفاده کرد. به نظرم محمد تقوی، سرمربی حریف با بازیخوانی که امروز داشت و تغییراتی که در تیمش ایجاد کرد، باعث پیروزی تیمش شد. تقوی ثابت کرد که اعتماد به مربیان جوان می‌تواند کمک حال فوتبال ما باشد. به‌هرحال امیدوارم از این بازی درس گرفته باشیم. من از بازیکنان و نمازی تشکر می‌کنم و فکر می‌کنم برای بهتر بودن باید خیلی بیشتر تلاش کرد.

وی درباره احتمال تغییر کادر فنی تیم ذوب‌آهن گفت: اول باید بررسی کنیم تا ببینیم که چقدر از این نتایج سهم کادر فنی است. فکر می‌کنم ذوب‌آهن باید مدیرعاملش را برکنار کند. با توجه به اینکه توانمندی‌ام کمی کاهش پیدا کرده است، فکر می‌کنم مجموعه ذوب‌آهن باید به فکر یک مدیرعامل توانمند باشد. مربی کار خودش را می‌کند. فکر می‌کنم خودم روی وظایفی که داشتم، ضعیف عمل کردم که الان رتبه تیم این است. امیدوارم مجموعه باشگاه به این تحلیل برسد که با آوردن یک مدیرعامل قوی، شرایط را تغییر بدهد.

مدیرعامل ذوب‌آهن همچنین خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم وظایفم را تا الان خوب انجام نداده‌ام. در واقع یا نتوانسته‌ام خوب انجام بدهم یا اینکه قدرتم نرسیده است که خوب این کار را کنم، وگرنه بچه‌ها و کادر فنی زحمت کشیده‌اند. اگر این کادر قابل اعتماد نیست، باید بگویم که همه مشاهده کردند که ذوب‌آهن یک نیمه مقابل 80 هزار تماشاگر چه فوتبالی ارائه کرد. فکر می‌کنم باید کمی در سیستم مدیریتی باشگاه تغییر ایجاد شود.

آذری در پایان گفت: این نتایج به دلیل مسائل زیادی است. وقتی که تیم نتیجه نمی‌گیرد، همیشه اولین نفری که مورد هدف قرار می‌گیرد، مربی تیم است، اما به نظرم این منصفانه نیست. کادر فنی و بازیکنان تلاش می‌کنند. در واقع اگر ذوب‌آهن می‌خواهد بیشتر از این پیشرفت کند، باید یک مدیر بین‌المللی بیاورد.

 

1004

نظرات کاربران
فرشاد
به عنوان هوادار تراختور میگم.ذوب اهن عالی بود.اما بازی کردن در جهنم یادگار امام که هوادارن حضور 70 80 هزار نفری داشتن و با اون سطح بازیکن که در اختیار تراختور هست نتیجه گرفتن برابر تراختور کار ساده ای نخواهد بود.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۰۹
پاسخ
56
67
حمید تیرختورچی
مقصر هیچکس نیست در تبریز هر تیمی محکوم به فناست
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۳۱
پاسخ
92
61
$$
نمازي اصلا مربي خوبي نيست من نميدونم چه موقع بايد متوجه اين مسئله باشيد! كي روش خودش چيه كه دستيارش بخواد باشه.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۶:۳۷
پاسخ
40
59
Hamed
آقای آدری بسه حمایت خواهشا مربیا سریعا عوض کنید تا اوضاع بدتر از این نشده
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۰۲
پاسخ
20
48