سعید آقایی: در طول فصل امتیازهای بیهوده‌ای را از دست دادیم

سعید آقایی: در طول فصل امتیازهای بیهوده‌ای را از دست دادیم

2571
01:47
27 اردیبهشت 1398
بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: در طول فصل امتیازهای بیهوده‌ای را از دست دادیم و باید در جام حذفی، نتیجه لیگ را جبران کنیم.

به گزارش وب‌سایت نود، سعید آقایی پس از برتری 2 بر صفر تیمش برابر استقلال خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر و قرار گرفتن در رده دوم لیگ هجدهم، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به هر حال قسمت این بود. البته خودمان هم در طول فصل امتیازهای بیهوده‌ای را از دست دادیم. امشب هم خوب بازی نکردیم و باید سرحال‌تر مقابل پرسپولیس بازی کنیم و بتوانیم با قهرمانی جام حذفی، نتیجه لیگ را جبران کنیم.

وی افزود: اشتباهات داوری 4 امتیاز از ما گرفت و با سایر اتفاقات هم کاری ندارم. قسمت این بود و امیدوارم فصل آینده جبران کنیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان درباره دیدار حساس تیمش برابر پرسپولیس در نیمه‌نهایی جام حذفی گفت: بعد از 2 روز استراحت، برای این دیدار خوب تمرین می‌کنیم. حساسیت  این بازی را می‌دانیم و امیدوارم بتوانیم در جام حذفی هواداران سپاهان را خوشحال کنیم.

آقایی درباره وضعیت قرارداد خود برای فصل آینده بیان داشت: با افتخار در خدمت سپاهان هستم.

4416

نظرات کاربران
سریع محکم به چپ
اتفاقا امتیازهای بیهوده ای گرفتین!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱:۰۸
پاسخ
5
17
غرش طلایی هااا
علاوه بر اینکه امتیازای زیاده رو خودمون از دست دادیم امتیازای زیادی اَزمون گرفتن...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷:۱۴
پاسخ
8
5
O+
به عنوان به پرسپولیسی تبریک میگم به سپاهان برای نایب قهرمانی و کسب سهمیه مورد دوم یه نمونه فقط اگه بخام بگم بازی رفت سپاهان با استقلال که اگه اشتباه داوری نبود الان استقلال نایب قهرمان شده بود و چه بسا شفر هم اخراج نشده بود اشتباه داوری برا همه تیم ها بوده پس بهتر جای توجیح الکی قبول کنیم و زحمت تیم های دیگه رو پای شانس و داوری نندازیم شاید این حرف ها برای چند تا نونهال و بچه مدرسه ای عشقم نیمار شازده آبی شیرین بیاد داوری بهونه کنن ولی قطعاً اونیکه از فوتبال سر در میاره چه استقلالی چه سپاهانی خوب می‌دونه که چه تیمی با زحمت و پنجره بسته شایستگی حقش قهرمانی بوده طاعات قبول ادمین
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵:۰۴
پاسخ
5
14
Hashem Naghiyan
انشااله که قهرمان بشید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۸:۴۳
پاسخ
5
3
نیلوفر..شمال
اشتباهات داوری به حدی بود ک جدول رو تحت تاثیر قرار داد.خسته نباشید میگم به تمام بازیکنان کادرفنی و مجموعه سباهان و حتی کارگران عزیز زحمت کش فولاد مبارکه..
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۰:۱۲
پاسخ
110
34
حامد
معلومه کهتحت تاثیر قرار داد و گرنه سپاهان سهمیه نمیگرفت
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۶:۳۵
5
5