سعید عزت‌اللهی گزینه جایگزین فیلیپس در لیدزیونایتد

سعید عزت‌اللهی گزینه جایگزین فیلیپس در لیدزیونایتد

5574
13:33
06 خرداد 1398
سعید عزت‌اللهی، یکی از گزینه‌های جایگزینی کالوین فیلیپس در تیم لیدزیونایتد است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از Footballleagueworld، نام سعید عزت‌اللهی شاید برای بسیاری از هواداران لیدزیونایتد آشنا نباشد اما این بازیکن می‌تواند یک گزینه ریسکی برای این تیم در نقل‌وانتقال‌های تابستانی باشد.

این رسانه انگلیسی که 3 گزینه از جمله سعید عزت‌اللهی، جو لودلی و ماسیمو لونگو را برای جایگزینی کالوین فیلیپس در تیم لیدزیونایتد با توجه به انتقالش به یکی از تیم‌های لیگ برتری معرفی کرده بود در ادامه می‌نویسد: سعید عزت‌اللهی در طول فصل اخیر چمپیونشیپ پس از انتقال قرضی‌اش از روستوف به ردینگ مصدوم بود اما بسیاری از هواداران این تیم تحت تاثیر بازی‌هایش قرار گرفتند. یکی از مزایای اصلی انتقال سعید عزت‌اللهی این است که تابستان سال جاری قراردادش با تیم روستوف روسیه خاتمه می‌یابد و بازیکن آزاد محسوب می‌شود. بعید هم به نظر می‌رسد که بخواهد قرارداد جدیدی با این تیم روسی امضا کند و می‌تواند گزینه جالبی برای تیم‌های انگلیسی باشد.

لیدزیونایتد یکی از تیم‌های چمپیونشیپ است که سطح دوم فوتبال باشگاهی انگلیس پس از لیگ برتر محسوب می‌شود.

2051

نظرات کاربران
GODFATHEr
بازی تو لیگ اروپا و لیگ قهرمانان ی میانبر خوب برای دیده شدنه بنظرم قهرمان لیگ های درجه 2 گزینه ای بهتر از چمپیونشیپ انگلیسه
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۱۵
پاسخ
1
4
پرسپولیس قلبم
امیدوارم موفق باشی سعید جان
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱:۳۲
پاسخ
0
33
آرمین
لیگ دو انگلیس صد برابر از لیگ بی کیفیت روسیه بهتر هست،سعید بره لیدز موفق میشه،لیگ فقط انگلیس حتی دسته دومش هم از روسیه و ایران بهتر هست
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱:۱۲
پاسخ
9
58
مرتضی
لیگ روسیه امسال دو سهمیه مستقیم تو چمپیونزلیگ داره و تو رده شش لیگ اول اروپا قرار گرفته. چمپیونشیپ انگلیس لیگ خوبیه ولی نه دیگه در این حدی که شما میگی.
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۳۶
8
34
سیدامین
هلند هم خوبه برای دیده شدن و کمی پرتقال ولی بلژیک و روسیه و کرواسی و لهستان آینده ای داخلش در نمیاد
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۵۸
5
25