سفارت ایران در بلژیک خبر داد؛ قرارداد ویلموتس امضا شد

سفارت ایران در بلژیک خبر داد؛ قرارداد ویلموتس امضا شد

9397
18:58
01 خرداد 1398
سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلژیک از امضای قرارداد همکاری میان مارک ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران خبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، مارک ویلموتس پس از دیدار با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در بروکسل، قراردادی سه ساله را برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران رسماً امضا کرد.

ویلموتس که پیش از این برای بازدید از امکانات فدراسیون فوتبال به تهران سفر کرده بود، طی روزهای آینده وارد تهران خواهد شد تا تیم ملی را در دو دیدار دوستانه برابر سوریه و کره‌جنوبی همراهی کند.

شیخ علی، رایزن روابط دو جانبه سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلژیک ضمن تأیید امضای قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال گفت: مذاکرات مهدی تاج و ویلموتس در محل اقامتگاه سفارت در بروکسل انجام شد که منجر به امضای قرارداد شد اما سفارت هیچ مشارکتی در این مذاکرات نداشته است.

شیخ علی با رد توافقات انجام شده با سفارت ایران در بلژیک برای پرداخت حقوق ویلومتس گفت: هیچ مذاکره‌ای در این مورد نداشته‌ایم. این موضوع ارتباطی به سفارت ندارد. مذاکرات دو طرفه انجام شده و سفارت نیز هیچ تضمینی به آقای ویلموتس بابت حقوقش نداده است. مذاکرات بین خودشان بوده و سفارت جمهوری اسلامی ایران در حد لجستیک و یک طرفه تنها با آقای تاج صحبت‌هایی را در این خصوص داشته است.

پیش از این رسانه‌های بلژیکی اعلام کرده بودند که مذاکرات تاج و ویلموتس به دلیل اختلاف نظر در اقامت این مربی بلژیکی در تهران بن بست خورده است. این رسانه‌ها از احتمال عدم انعقاد قرارداد سخن گفته بودند.

 مهدی تاج ساعت ۱۵ به وقت بلژیک عازم تهران شده است.

1870

نظرات کاربران
احمدرضا
برای چی اینقدر مخفیانه انجان میدن به چه حقی به ملت ما بی احترامی میکنن ایشون باید میومد دوباره تهران نه ما بریم دنبالش بلژیک باز جای کارگر و کارفرما عوض شد خدا بخیر بگذرونه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱:۵۹
پاسخ
8
110
تیم ملی کمان 99
اقایون عزیز کی رش رفت وتمام شد 8 سال هم زمان زیادی است
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۹:۲۳
پاسخ
9
55
kamran
آخرش شد مربی پروازی یا برای اولین باز اقتدار آقای تاج رو شاهدیم؟؟ مربی پروازی همون بهتر که بره و برنگرده!!!
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۴:۰۷
پاسخ
4
65
TT فراتر از باشگاه
کاری به خوب و بد بودن مربی ندارم ولی این سفارت بلژیک چرا اینقدر از خود بیخود شدن ؟
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۵۰
پاسخ
6
33
مهرزاد
تو جام ملتهای اروپا که مربی بلژیک بود تو بازی اول به ایتالیا 2-0 باخت بعد ایرلند رو 3-0 و سوءد رو 1-0 برد و بعنوان تیم دوم گروه e خورد به مجارستان تیم اول گروه f مجارستان رو هم 4-0 درهم کوبید و در بازی با ولز 3-1 باخت و حذف شد با تیمی که بازیکنانش لوکاکو هازارد دی بروینه ویتسل ناینگولان فلینی مرتنز موسی دمبله اُریگی باتشوایی کورتوا و .... بودند بنظر من با این قرعه عالی تو مرحله حذفی حداقل باید تا نیمه نهایی میرفتن ولی میبینیم که جلوی ایتالیای نچندان پرمهره یورو 2016 و ولز باخته کلا با این مهره های عالی که آرزوی هر سرمربی هستند بازی های مهم رو باخته ولی تیم هایی که زورش بهشون میرسیده رو با اختلاف برده ولی در کل تا قبل از بازی با ولز بلژیک فوتبال هجومی و زیبایی بازی میکرد حالا بخاطر مهره هاش بود یا تاکتیک سرمربی تو تیم ملی ایران ثابت میشه . ولی بازی با ولز وقتی عقب افتاد کاملا ازش ناامید شدم و بنظر من مرد لحظه های حساس نیست درکل ارزش این مقدار پولی که میدن رو نداره ولی خدا کنه من اشتباه کنم و تیم ملی رو دگرگون کنه و ما بعد از سالهای فوتبال هجومی و زیبا رو از تیم ملی مون ببینیم با احترام به کیروش
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۳۲
پاسخ
4
59
حرف حساب
خدا کنه مثل قرارداد کیروش یک طرفه و ترکمنچای نباشه و بعدا آقای ویلموتس ادعای ریاست فدراسیون نداشته باشه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳:۳۲
پاسخ
25
38
Wien
بنظرم نباید قضاوت عجولانه در مورد ویلموتس داشته باشیم،اینکه در حد کی روش نیست و کارنامه آنچنان درخشانی هم نداره،همگی درست،اما بهتره چند ماهی کارش را شروع کنه و چندتا بازی انجام بشه،آنوقت میشه در موردش قضاوت کرد،تیم ملی را باید حمایت کنیم، اگه از همه طرف بهش انتقاد بشه،روحیه اش خراب میشه و بازیکنان ایرانی هم دیگه ازش حساب نمیبرند،بازیکنان اگه ببینند مورد حمایت مردم نیست،ازش حرف شنوی پیدا نمیکنند و به ضرر خودمون میشه،ضمن اینکه ویلموتس جوونه و شاید مربیگری در ایران بشه نقطه عطفش و اوج بگیره و حتی مشتریهای اروپایی هم پیدا کنه.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۳۱
پاسخ
20
107
K.j
چه بد
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۵۹
پاسخ
45
40
مصطفی رمی
خوب مبارک باشه فقط از بد شانسیش قراره چند روز دیگه جلوی کره ای بازی کنه که هشت سال بهش باخت ندادیم اگه باخت بدیم از طرف مردم خیلی تحت فشار قرار میگیره
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳:۴۴
پاسخ
10
120
محمد
ببینیم چقد دووم میاره.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹:۲۴
پاسخ
4
72
پرسپولیس قلبم
هرچی باشه بهتر از کیروشه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹:۱۸
پاسخ
112
72
مسعود گل باشی
باشه عمویی مشخصه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴:۴۵
22
20
جادوگر فوتبال
بدبخت شدیم بعید می دونم بیش از دوبازی دوام بیاره به سوریه و کره ببازه تمام کارش
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷:۰۷
پاسخ
37
57
پرسپولیسی گرگان
خبر خوبیه امیدورم مثل کیروش تیم ملی مقتدر داشته باشیم کیروش فقط یه نقطه تاریک تو کارنامه اش داشت اونم شکست بع ژاپن بود که به نظرم مقصر نبود دلیل اصلیش این بود که ما ایرانی جماعت اعتماد بنفس و خودباوری نداریم و علت اصلی این همه سال که قهرمان نشدیم اینه متاسفانه نداشتن کمبود اعتماد بع نفس تو ژن ما ایرانیا رفته دلیل اینکه همیشه تو بازی های حذفی حساس حذف میشیم همینه ادمین لطفا بجاپ
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۴۶
پاسخ
23
101
ساسان
الان فقط باید حمایت کنیم تا این مربی جوان و با انگیزه موفق بشه انشاالله
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۲۹
پاسخ
14
61
CR7
برای فوتبال ملی متاسفم که ویلموتس مربیش باشه.ازامروزباید منتظراختلاف توتیم ملی وچند دستگی باشیم.ویلموتس بازیکن خوبی بوده ولی هیچ وقت درقامت مربی نتونسته ارز اندام کنه.تاج هم که حرفاش یادش شده :یه مربی معرفتروبارزومته ترازکی میارم...سال دیگه همین موقع که سالگرد ورود ویلموتس است شاهد کلی مطلب مخالف ودلسرد کننده درمطبوعات خواهیم بود.حیف پول این مردم برای ویلموتس.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۵۰
پاسخ
49
35