سفر مدافع تیم آماتور بایرن مونیخ همراه تیم اصلی به مادرید

سفر مدافع تیم آماتور بایرن مونیخ همراه تیم اصلی به مادرید

3498
15:05
29 فروردین 1396
کارلو آنچلوتی در حالی تیمش را برای مصاف امشب با رئال مادرید در لیگ قهرمانان آماده می کند که یک بحران در خط دفاعی این تیم وجود دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کارلو آنچلوتی در حالی تیمش را برای مصاف امشب با رئال مادرید در لیگ قهرمانان آماده می کند که یک بحران در خط دفاعی این تیم وجود دارد.

به گزارش وبسایت نود، بایرن مونیخ در حالی راهی رئال مادرید شده که کارلو آنچلوتی یکی از مدافعین تیم دوم بایرن مونیخ که در دسته چهار آلمان بازی می کند را هم با تیم به مادرید برده است. نیکلاس فلدهان مدافع میانی 30 ساله تیم آماتور بایرن مونیخ به خاطر مصدومیت هوملس و بواتنگ و نامشخص بودن وضعیت این دو بازیکن از سوی آنچلوتی به اردوی تیم اصلی دعوت شده است.

فلدهان بیشتر دوران بازی خود را در دسته های پائین فوتبال آلمان سپری کرده است. او سابقه انجام 40 بازی در بوندس لیگا 2 و 214 بازی در دسته سوم آلمان را در کارنامه دارد. در صورتی که هوملس و بواتنگ نتوانند در ترکیب اصلی بایرن مونیخ برای دیدار امشب قرار بگیرند احتمالا آنچلوتی از زوج آلابا-کیمیش در مرکز خط دفاعی تیمش استفاده می کند.

7899

نظرات کاربران
Ehsan
قضیه یه کم مشکوکه لواندوفسکی دو ساعت قبل بازی یا رئال خبرش میاد مصدومه و بازیکن بایرن در بازی نیمه دوم در عرض 5 دقیقه اخراج میشه آیا به نظرتون یه کم این اتفاقات غیر طبیعی نیست؟؟اگر لواندوفسکی بود رئال شکست میخورد و حتی حذف میشد ولی...
۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۳:۳۸
پاسخ
0
4
باواریا
این کیه بابا مدافع دسته ۴ قراره بازی کنه بازی با رئال؟
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲:۰۲
پاسخ
1
4
اهورا
آقا این طلسم بایرن کی قراره بشکنه. هرسری تو این مرحله چنتا بازیکن اصلیش نیستن. عجب داستانی داریما. چه شانس مزخرفی هرسال هرسال همین وضعه
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۲:۲۷
پاسخ
10
41
امین
داداش فرقی نمی کنه بایرن همیشه بازنده است
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸:۴۷
10
2
وحيد 6 لول بند
دقيقا آخرين باري كه همه بازيكنانمون رو تو اين مرحله داشتيم خورديم به بارسا كه رفت و برگشت 8 تازديم.
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۵:۴۸
5
19