سفر مدیران ۴ تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به مالزی

سفر مدیران ۴ تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به مالزی

1357
16:05
01 بهمن 1398
مدیران عامل نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا برای مذاکره با مسئولان ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا راهی مالزی می‌شوند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری‌فرد دو شب قبل پس از گفت‌وگو با برخی مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت‌وگویی با وزیر ورزش پیشنهاد داد نمایندگان چهار باشگاه ایرانی نظرات خود و هواداران پرشماری که دارند، راهی مالزی شده و با مقامات ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا مذاکره کنند.

این پیشنهاد انصاری‌فرد با استقبال سلطانی‌فر همراه شد و وزیر ورزش از مدیرعامل پرسپولیس خواست این موضوع را به شکل جدی پیگیری کند.

انصاری‌فرد در جلسه دیروز نمایندگان چهار باشگاه ایرانی با مسئولان فدراسیون نیز خواهان آن شد که به کنفدراسیون اعلام شود این چهار تیم خواهان مذاکره با مسئولان ارشد کنفدراسیون هستند. این‌ خواسته با استقبال بهاروند و شکوری همراه بود و مکتوب به کنفدراسیون اعلام شد و با آن موافقت شده است.

شکوری دبیر فدراسیون و مدیران‌ عامل چهار باشگاه ایرانی برای رایزنی‌ها و انتقال دغدغه‌ها به سران کنفدراسیون به احتمال زیاد امشب عازم مالزی می‌شوند و مقامات ایرانی که در کنفدراسیون کرسی دارند نیز حمایت خود را از این اقدام اعلام داشته‌اند.

2051

نظرات کاربران
استقلال
این صحبتهادردی دوانمیکنه. یکم ازپول بیت المال خرج میکنندبعدتشریف میارندمیگندنتیجه مثبت بود
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۸:۳۴
پاسخ
1
2
زرد سپاهان
این سفرها فایده‌ای ندارد ... ای اف سی تصمیم ش را عوض نمیکنه ...
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۳۶
پاسخ
1
18
ستارگان سرخ ایران
یعنی فقط مدیرما اینو پیشنهاد داده؟!یعنی به فکر وزیر و فدراسیون ومدیران بقیه تیمها نرسید؟! خب بایک استعفا همه رو خوشحال کنید! درود بر مدیر دلسوز فوتبالمون آقای انصاری فرد تاکید می کنم دلسوز فوتبالمون نه فقط پرسپولیس بلکه ایران!
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۵۷
پاسخ
22
13