سلطانی‌فر: امیدواریم تا قبل از پایان سال مجوز واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بگیریم

سلطانی‌فر: امیدواریم تا قبل از پایان سال مجوز واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بگیریم

2691
11:04
22 آبان 1397
وزیر ورزش و جوانان گفت: در حال برنامه‌ریزی هستیم و امیداریم تا پایان سال مجوز واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بگیریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - وزیر ورزش و جوانان گفت: در حال برنامه‌ریزی هستیم و امیداریم تا پایان سال مجوز واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بگیریم.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه قرارداد حامی مالی استقلال و پرسپولیس تا سال ۱۳۹۹ برقرار است و هیچ مشکل مالی این دو تیم پر طرفدار را تهدید نمی کند.

وی درباره پرداخت بدهی های دوباشگاه اظهار داشت: خوشبختانه تمام بدهی اشخاص حقیقی و حقوقی هر دو باشگاه تعیین و تکلیف و پرداخت شده است. در بخش بدهی های مالیاتی هم با شفافیت و طی شدن مراحل قانونی، به سرعت بدهی ها و جرائم سنگین مالیاتی برجای مانده از سو مدیریت های حداقل ۲۰ سال گذشته در حال حل و فصل شدن است.

وزیر ورزش و جوانان درباره خصوصی شدن و وارد شدن این ‌دو تیم به ساز و کار واگذاری عنوان کرد: در حال برنامه ریزی هستیم و امیداریم تا پایان سال مجوز واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بگیریم.

 

2051

نظرات کاربران
We can
آخر سال هم میگین ،استقلال اصلا مشتری نداشت و پرسپولیس هم مشتری قیمت خوبی نداد البته از چهار پلیس ها توقع لایک ندارم
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵:۱۳
پاسخ
8
7
حسام
بدهی به اشخاص و که فقط قول دادین..مالیات از این جیب به اون جیب دیگه.خود دولت یه تخفیف خوب بده نصف بدهی ها همین جوری از بین میره.خصوصی سازی هم هیات امنایی کنید.مثلا پونزده نفر از افراد خوشنام و با سابقه البته افراد استقلالی برای استقلال و افراد پرسپولیسی برای پرسپولیس انتخاب بشن.ساز و کار انتخاب جانشین در صورت لزوم برای هر یک از این اشخاص هم یه ساز و کار فوتبالی باشه.بعد هم بیان تو بورس .از طریق سهام تو بورس و همین سامانه هوداری و تبلیغات و ....تیمها اداره بشن.فقط از طرف وزارت ورزش بازرس برای این دو تیم هم تعیین بشه که خدای نکرده تخلفات احتمالی رخ نده.اگر بخواهید میشه به بهترین نحو این کار را انجام داد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶:۳۳
پاسخ
3
15
ققنوس سرخ
مگه برای شیشتقلال مشتری پیدا شده خخخخخ!!!!!!!!!
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳:۵۰
پاسخ
15
25
سعید پرسپولیسی
باز شروع شد حرفای کلیشه ای و تکراری ولی ازین حرفا گذشته ما که از خدامونه تیممون خصوصی بشه و یه نفس راحت بکشیم
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶:۵۸
پاسخ
7
24
ب
با خصوصی سازی استقلال بی صاحب میشه الان باز یک صاحبی داره و میتونیم بهش اعتراض کنیم ولی اینها سهام استقلال رو مطمئنا به پرسپولیسی ها خواهند فروخت تنها راه این هست که سهام نباید به هر شخص بالای ده درصد فروش بره اینجوری به مرور زمان پاکسازی میکنیم
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵:۳۴
پاسخ
31
16
راشا
اره دیگه اونموقع چحوری میلیارد میلیارد بازیکن بخرید و هوچی گری کنید و نق و نوق کنید و نصف شب تو خیابون جمع بشید و ... آخرشم دست به دامن کاشیما بشید.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰:۲۳
12
21
قناری
با این صحبتی که شما کردی تمام مرزهای منطق رو جابه جا کردی. یعنی طرف میاد این همه پول خرج می کنه سهام باشگاه شیشتقلال رو میخره که بخواد شیشتقلال رو زمین بزنه؟ واقعا منطق شیشتقلالی باید توی دانشگاه تدریس بشه
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳:۲۱
11
22
mojtaba
هرکی ندونه فکر میکنه پاکت ما خالی بود!!! ما سه تاخریدار داشتیم شماها هیچی البته من که از خدامه هردوتا تیم خصوصی بشه تا هیچ منتی روی این دوتیم نباشه
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸:۱۱
7
26
من
چند سال پیش هم همین حرفها رو زدین
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷:۴۱
پاسخ
0
57
Me too
يعني اگه استقلال‌ خصوصی بشه از اینم بیشتر خرج میکنن براش. البته‌ الانم خصوصیه. بنده‌ خداها بازیکن ندارن. هیچکس رو ندارن. تازه دو بازي هم‌ بیشتر دارن. البته‌ دغدغه آی هم‌ ندارن. نه‌ لیگ نه‌ جام حذفی نه‌ لیگ قهرمانان.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۰۵
پاسخ
22
42
امید
خدا کنه خصوصی بشیم تا پول پرسپولیس خرج استقلال نشه
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰:۱۰
پاسخ
32
53
hamid
جون هرکی دوست دارررررری زودتر، استقلال نابود شد زیر دست شمااااا
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹:۱۹
پاسخ
32
39
پرسپولیس کبیر
خداراشکر ...با اینکه ما دوبرابر تیم استقلال از طریق اپراتورها به باشگاه محبوبمون پرسپولیس کمک میکنیم اما هزینه ها برای باشگاه استقلال میشه و این خودش عین بی عدالتی است هر چه زودتر تیم را به هواداران واگذار کنید تا تیمی بی رقیب در آسیا بسازیم
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵:۱۷
پاسخ
31
55
شازده آبی
وای چقد خندیدم فینال ندیده شما اگ نصف افتخارات ما رو داشتین اسمتونو میزاشتین رئال خخخخخخخخخ
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳:۲۳
17
16
استقلال سلحشور
خخخخخخ خوشم میاد دلتون خیلی خوشه ها یه بار رفتن فینال دوم شدن الان شدن تیم بی رقیب تو اسیا وای اگه قهرمان شده بودید میشدید تیم بی رقیب تو جهان
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵:۱۴
24
26