سلیمانی: فولاد تنها باشگاه معترض به داوری در هفته هشتم بود

سلیمانی: فولاد تنها باشگاه معترض به داوری در هفته هشتم بود

696
15:05
26 مهر 1394
عضو دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: تنها باشگاهی که به داوری در هفته هشتم لیگ برتر معترض بود فولاد خوزستان است.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: تنها باشگاهی که به داوری در هفته هشتم لیگ برتر معترض بود فولاد خوزستان است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، غلام سلیمانی در مورد خبر شکایت فولاد خوزستان از محسن قهرمانی به خاطر قضاوت در بازی تراکتورسازی گفت: تا امروز شکایتی از باشگاه فولاد خوزستان دریافت نکرده‌ایم اما اگر شکایتی از باشگاه فولاد به دست ما برسد گزارش ناظر مسابقه را با فیلم بازی تطبیق خواهیم داد و پاسخ باشگاه فولاد را می‌دهیم.

وی در مورد داوری‌ها در هفته هشتم لیگ برتر، گفت: فولاد تنها باشگاه معترض به داوری در هفته هشتم لیگ برتر است و در سایر مسابقات مشکل خاصی وجود نداشته است و ناظران داوری قضاوت‌ها را در هفته هشتم رضایت‌بخش اعلام کرده‌اند.

سلیمانی در مورد اعتراض شدید علی دایی گفت: پاسخ ایشان در مصاحبه‌ها داده شده است و داور مسابقه پرسپولیس و صبا مشکل خاصی نداشته و اشتباه تاثیرگذاری نداشته است. ناظر داوری آن مسابقه هم عملکرد داور بازی را خوب توصیف کرده است.

 

 

2051

نظرات کاربران
جواد بازویی
از شانس این رئیس فدارسیون که تیم های ملی در رده های پایه نتایج خوبی و بخصوص بانوان گرفتن البته ن با حمایت ها و امکانات فدارسیون بلکه با تلاش و تعصب و غیرت ایرانی و استعدادهای خوب فوتبال کشور هست که نتیجه گرفتن
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۷:۰۳
پاسخ
0
0
اقایان جواد بازویی
وقتی ناظران بازی میگن داوران قضاوت بدی نداشته و رضایت بخش بوده پس چرا اجازه اعتراض میدن و کمیته انضباطی هیچ کاری نمیکنه. واقعا داوران شدن ناجی فدارسیون که کاری نمیکنند برا داوران تا کسی به مدیرشون ایراد نگیره و داوران مظلم واقع شدن تا تمام گناه فدراسیون گردن این قشر زحمت کش باشه. کمیته انضباطی فقط برا کسانی هست که علیه کارمندان و رئیس فدارسیون و سر مربی تیم ملی حرفی بزنند هست. واقعا جای تاسف و شرم اور هست.
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۳:۵۹
پاسخ
0
0