سلیمانی: پاس دوباره تهرانی می‌شود

سلیمانی: پاس دوباره تهرانی می‌شود

5922
17:05
17 اسفند 1395
مدیر عامل مجموعه ورزشی پاس قوامین از بازگشت مجدد پاس به تهران در سال آینده خبرداد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر عامل مجموعه ورزشی پاس قوامین از بازگشت مجدد پاس به تهران در سال آینده خبرداد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایلنا، تیم فوتبال پاس تهران که زیر نظر نیروی انتظامی اداره می شد، تا سال 86 در لیگ برتر حضورداشت اما به دلایل سیاسی از تهران به استان همدان منتقل شد و درحال حاضر در لیگ دسته دو فعالیتش را ادامه می دهد.

این تیم که یک دوره قهرمانی جام باشگا‌های آسیا را در کارنامه دارد پس از 54 سال فعالیت به همدان منتقل شد.

سرهنگ حسین سلیمانی مدیر عامل مجموعه فرهنگی ورزشی پاس قوامین در خصوص بازگرداندن تیم اصلی پاس تهران که بالغ بر 10 سال از پایتخت جداشده و در استان همدان به لیگ دسته دو سقوط کرده است، تصریح کرد: برای بازگرداندن تیم اصلی پاس تهران از همدان اقداماتی و جلسات متعددی صورت گرفته و تدبیر مسوولان این باشگاه این است که در سال آینده این تیم دوباره به خانه خودش بازگردد و مجددا در تهران احیا شود. ما امیدواریم که به هر نحو این اتفاق بیفتد و تیم پاس به تهران بازگردد.

 وی افزود: تیم پاس تهران همیشه جز تیم‌های بازیکن ساز بوده و در تمام سنین بازیکنان بسیاری همچون حمید استیلی، محمد خاکپور، وحید هاشمیان، بهزادغلامپور، مارکار آقاجانیان، ستار همدانی، رسول خطیبی، علی‌اصغر مدیرروستا، جواد نکونام، آرش برهانی و خداد عزیزی را پرورش داده که درعرصه بین المللی نیز موفق بوده اند.

 سلیمانی در خصوص استفاده از مستعدان برگزیده مسابقات فوتبال کودکان کار عنوان کرد: باتوجه به پیشنهاد دوستان در انجمن‌های مردم نهاد در زمینه برگزاری مسابقه برای کودکان کار، مجموعه ورزشی قوامین از این رویداد استقبال کرده و اولویت را به استفاده این بچه ها از فضای این ورزشگاه داده است تا زمینه استعدادیابی ازمیان این کودکان و شکوفایی استعدادشان درتیم های پایه فراهم شود.

وی دررابطه با استفاده از کودکان مستعد برگزیده در مجموعه پاس قوامین خاطر نشان کرد: ما در این مجموعه تیم های پایه در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید را داریم و مربیان ما برای استعدادیابی و جذب این کودکان در باشگاه پاس به ورزشگاه خواهند آمد. 

 

2051

نظرات کاربران
علی رضا
ای وای تراکتوری ها سریع دست به کار بشوند جلوی کار رو بگیرند چون همه سربازها میروند پاس !!
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۲:۱۲
پاسخ
1
9
محمدعلی*همدان*
ما همدانیها دوست داریم این اتفاق هر چه سریعتر عملی بشه
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۱:۴۵
پاسخ
0
4
ستاره آبی
یکی از پرسابقه‌ترین و باافتخارترین تیم‌های ایران رو به خاک سیاه نشوندن و حالا که دیگه پاس واسشون ارزشی ندارن، می‌خوان برش گردونن به تهران. حیف پاس. حیف.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۷:۵۷
پاسخ
0
5
پدرام
ینی جلوضرروازهرکجابگیری باز منفعت...پاس تیمی بود ک مردونه میجنگید بادوزوکلکم بازیکنان سربازومخ نمیکرد...یادش بخیر همیشه یقه سرخابی هارومیگرفت ولی هیچ وقت موردتوهین هیچ هواداری قرارنگرفت...بعدچندسال یه خبرمثبت شنیدیم..
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۸:۳۵
پاسخ
0
17
م
خوبه
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۹:۳۱
پاسخ
2
13
مجید
وای تو رو خدا اینکارو هر چه زودتر انجام بدین،بدجور دلم واسه پاس تنگ شده،همیشه حسرت نبود این تیم تو لیگ برتر رو خوردم ،با این ک پرسپولیسیم،ولی واقعا پاس دوس داشتنی بود و چ بازیهای هیجان انگیزی برابر پاس داشتیم،یادمه همیشه هم پرسپولیس و استقلال جلوش کم میاوردن،یادش بخیر
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۷:۴۳
پاسخ
2
45
میلاد
من خودم بچه همدانم و با اومدین این تیم به همدان از روز اول مخالف بودم و حالا که خبر بازگشت پاس به خونه اولشو دیدم خیلی خوشحال شدم.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۴:۳۱
پاسخ
4
53
محسن
پاس بیچاره نابود شد رفت تازه یادتون افتاده، چند سال دیگه صبر میکردید تا میرفت لیگ سه و چهار. بعد یاد احیا کردن میفتادید... واقعاً باید برای بانیان این اتفاق تأسف گفت
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۳:۰۴
پاسخ
2
35
Redmarlboro
خسته نباشین تیمو به فنا دادین رفت حالا چه فرقی میکنه کجا باشه شب بخیر
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۰:۴۸
پاسخ
2
35
میثم تاجی بارسایی
ههه نوشدارو بعد از مرگ سهراب!!!
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۹:۲۳
پاسخ
6
53
نیما
خیلی خبر خوبی بود. امیدوارم پاس دوست داشتنی دوباره تو تهران نفس بکشه
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۵:۲۶
پاسخ
3
96
َAria
مگه همدان و بودجه این استان بازیچه شماست که هر وقت دلتون خواست تیم رو نخواهید و هر وقت دلتون خواست تیم رو پس بگیرید (همدان مانع از منحل شدن پاس شد و میلیاردها برای این تیم خرج کرده)
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰:۱۳
4
1
r
خیلی تیم دوس داشتنی هست امیدوارم واقعااین اتفاق بیفته وپاس تهران ودوباره توسطح اول کشورواسیاببینیم
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۹:۰۹
2
27
Engineer MohammaD
خواهشا برگردونین پاس به تهران ..خیلی دوست داشتنیه با این که پرسپولیسیم..تیم قابل احترامیه یادمه یه بازی پرسپولیس و پاس 4-3 پاس برد اون روز خداد عزیزی حالمونو گرفت بازی عالیه ای بود بعدشم آرارات تیم ارامنه عزیزمونم برگردونین یه کمکی کنین حیفه
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۴:۰۴
3
39
sha.sa
اینجوری پرسپولیس دوباره میشه تیم ۳ تهران که اقا نیارینش
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۶:۵۰
50
23
پاس کجایی ک یادت بخیر
حالا که با خاک یکسان شد و دیگه چیزی ازش نمونده تهرانی میشه به به چی از این بهتر مرسی ازاین مدیریت قوی
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۹:۵۰
2
43
میلاد1991
خوا کنه کنه پاس واقعا همین سال اینده ب تهران برگرده و هر چه زودتر دوباره ب لیگ برتر صعود کنه تا شاهد بازی های جذاب این تیم بزرگ با سرخابی های پایتخت باشیم. یعنی میشه واقعا ؟؟؟؟؟؟
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۴:۱۱
پاسخ
2
48
شاهین
امیدواریم ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۴:۰۹
پاسخ
2
40
محمدم
امیدوارم که برگردونید تیم رو... البته اگر...
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۳:۳۴
پاسخ
2
44