سنت شکنی در لیگ نوزدهم؛ نیمکت‌های بدون دایی؟

سنت شکنی در لیگ نوزدهم؛ نیمکت‌های بدون دایی؟

8216
16:54
04 خرداد 1398
دایی پیش از این همیشه اعلام کرده که اولویتش برای مربی‌گری حضور در تهران است.

به گزارش وب‌سایت نود، لیگ بدون علی دایی. این ترکیبی است که برای اولین بار از آغاز مربی‌گری دایی استفاده می‌شود. مربی‌ای که دوران بازیگری و مربی‌گری‌اش به هم گره خورد و حاصل آن یک جام قهرمانی بود تا در مربی‌گری هم با بهترین شروع کند. اگرچه «بهترین» بودن در دوران مربی‌گری او مانند دوران بازیگری اش حضور ثبات نداشت اما خودش پای ثابت نیمکت تیم‌های مختلف در تمام ادوار لیگ از فصل ششم تا به امروز بود. حالا لیگ نوزدهم به احتمال زیاد قرار است بدون دایی آغاز شود.

او که پیش‌بینی می‌شد بعد از نتایج نسبتا خوبی که با تیم جوان سایپا بدست آورده بود فصل دیگر را هم در همین تیم آغاز کند بعد از برد مقابل ذوب آهن به دلیل مصاحبه‌هایی که انجام داده بود برکنار شد. این برکناری مقدمه مصاحبه بعدی و حرف‌های جدیدی از دایی شد. حرف‌هایی که شاید در همان زمان مشخص نشد تا چه حد می‌تواند برای شخص او و آینده کاری‌اش دردسرساز باشد. گذشت چند ساعت از کنفرانس و حملات بعضی رسانه‌ها به علی دایی، تبعات این کنفرانس را بیشتر مشخص کرد.

تراکتورسازی گزینه‌ای بود که بحث حضور علی دایی در این تیم حتی پیش از پایان لیگ مطرح شده بود. در نهایت اما خیلی زود خبر رسید که این انتقال منتفی شده است. خبری که باشایعاتی در مورد این که این منتفی شدن خیلی هم فوتبالی نبوده همراه شد. بعد از آن هم بحث حضور در نساجی و یکی، دو تیم دیگر مطرح شد که هیچ‌کدام به سرانجام نرسید.

دایی پیش از این همیشه اعلام کرده که اولویتش برای مربی‌گری حضور در تهران است. در بین تیم‌های تهرانی پرسپولیس مربی دارد، استقلال هیچوقت گزینه دایی نبوده، از سایپا اخیرا جدا شده و پیکان و فرکی هم فصل آینده احتمالا به همکاری‌شان ادامه می‌دهند. تیم‌هایی مثل صبا و نفت تهران هم دیگر در لیگ برتر حضور ندارند. از میان تیم‌های شهرستانی هم تراکتور پرونده‌اش بسته شده و ماجرای نساجی هم بخاطر مشکلات مالی تیم جدی نشد. گزینه دیگری برای شهریار فوتبال ایران باقی نمی‌ماند. گزاره‌هایی که کنار هم قرار دادن آنها به همان نتیجه اولیه می‌رسد: لیگ بدون علی دایی.

30388

نظرات کاربران
آبی بیکران
خداکنه دایی نره ادم دوسداشتی هست، ضمن اینکه تیم پیروزی رو خیلی میسوزنه
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸:۰۹
پاسخ
86
38
اقلیت بی اسطوره دسته سومی
خیلی پرروئی پرخرج بی اسطوره خخخخخخ
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴:۵۷
12
45
پرسپولیس سرورته
یه کمی توجه به متن خبر هم بد نیست.همینجوری روی هوا کامنت نزارید. شهریار تکرار شدنی نیست.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵:۵۱
پاسخ
6
87
آرش۷۷
روزی علی دایی تموم شدکه با تیم دومش خیلی ریلکس به سپاهان تو کورس قهرمانی ۵گل خورد و برخلاف ۴روز قبلش نه رگ گردنش بیرون زد و نه از رو نیمکت بلند شد!!!!
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۷:۲۸
پاسخ
39
51
ممد
شهریار با قدرت برمیگرده
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷:۳۴
پاسخ
19
76
علی اقا دایی
لیگ جدابتر میشه با دایی کاش باشن کریمی هم باشه دایی باشه هیجان زیاد تر میشه به هر حال پیش میاد ایشالا نساجی یا تراکتور بیاد نشد هم این فصل استراحت کنه البته بین فصل چند مربی اخراج میشه
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰:۲۶
پاسخ
7
52
نیک زاد
چه خوب... امیدوارم دو روز مونده به آغاز لیگ سر از جایی درنیاره و واقعا بدون ایشون باشه... یه معضل کمتر هم غنیمته...
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸:۱۱
پاسخ
88
29
Wien
در عوض یک آاترناتیو برای تمام تیمها و مربیان است،مدیران خیالشون راحته اگه مربی تیمشون خوب نتیجه نگرفت،سریعا اخراجش میکنند،چون میدونن یه مربی که خوراک لیگ ایرانه،بیرون نشسته.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸:۱۲
پاسخ
8
59
TT فراتر از باشگاه
خوب میشد سرمربی تراکتور بشی سود دو طرفه بود حیف شد
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱:۳۶
پاسخ
24
38
کرامت
خب خدا را شکر،امسال دیگه کسی نیست روبرو پرسپولیس با غلامپور با هر حمله ای ۳متر توی آسمون بپره و بازی بعد از بازی باپرسپولیس را هم ذخیره بذاره که...
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰:۳۱
پاسخ
44
37
اردبیل آذربایجان
دایی درامدش از فوتبال نیست اگه نذارن توفوتبال فعالیت کنه بازم براش مهم نیست.دایی پیش مردم محبوبتش از همه بیشتره
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۲:۲۵
پاسخ
25
79
ایران برای ایرانی است
گزینه تیم امید نیس؟؟ ب جوان ها و نوجوانان خوب بازی میده و استفاده می‌کنه.....ولی با شرایطی که امید داره هیچکی حاضر نیس مربیش بشه.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸:۲۵
پاسخ
2
66
پرسپولیس قلبم
بیا ششتقلال خوب دایی با ششتقلال میتونه نتیجه بگیره...اخه ی زمانی هوادارا ششتقلال از دایی حمایت میکردن بخاطر این که ب پرسپولیسی ها بد گفت
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۲:۰۶
پاسخ
21
57