سندروم فصل چهارم؛ پایان پپ نزدیک است؟

سندروم فصل چهارم؛ پایان پپ نزدیک است؟

4960
21:02
22 آذر 1398
گواردیولا با بندی در قرارداد خود می‌تواند در پایان فصل از منچسترسیتی جدا شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، دفاع منچسترسیتی از عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس در فصل 20-2019 اصلا مطابق برنامه پیش نرفته و سیتیزن ها بعد از 16 هفته، با فاصله ای 14 امتیازی نسبت به لیورپول در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته اند. اکنون این احتمال مطرح شده است که قرارداد گواردیولا ممکن است دارای یک بند فرار برای این مربی در پایان فصل باشد. 

قرارداد کنونی گواردیولا با سیتی در ژوئن 2021 به پایان می‌رسد و در آن مدت، گواردیولا به پایان فصل پنجم حضور خود در اتحاد خواهد رسید. اما اکنون نشریه تایمز گزارش داده که سرمربی سابق بارسلونا قادر است در صورت مهیا شدن برخی شرایط، این باشگاه را در پایان همین فصل هم ترک کند. هرچند این شرایط هنوز فاش نشده، اما این احتمال قوت گرفته که گواردیولا زودتر از پیش بینی ها منچسترسیتی را ترک خواهد کرد. 

گواردیولا در هیچ باشگاهی 5 فصل حضور نداشته و همین تاریخچه، مدیران سیتی را از هم اکنون به فکر آینده انداخته است. اکنون مدیران منچسترسیتی باور دارند که گواردیولا به قرارداد خود با آن ها پایبند بوده و تا پایان فصل 21-2020 در سیتی می‌ماند، اما در عین حال واقع بینانه خواهد بود که آن ها به فکر گزینه های جانشین هم افتاده باشند.

دیلی میل ادعا کرده که در حال حاضر مائوریسیو پوچتینو بهترین موقعیت را برای حضور روی نیمکت سیتی در تابستان 2020 دارد. مربی آرژانتینی در ابتدای نوامبر شغل خود در تاتنهام را از دست داد و اکنون منتظر بهترین پیشنهاد برای بازگشت به عرصه است.

وقتی از گواردیولا درباره آینده اش در اتحاد پرسیده شد، او نشان داد با آغوشی باز از تمدید قرارداد استقبال می‌کند، اما تنها زمان ثابت خواهد کرد این ادعا چقدر درست خواهد بود. 

شرایط گواردیولا در سیتی احتمالا بسیاری را به یاد فصل چهارم حضور او در بارسلونا انداخته است. گواردیولا که در 3 فصل نخست حضور در بارسا این تیم را به قهرمانی در لالیگا رسانده بود، در فصل چهارم با فاصله ای 9 امتیازی نسبت به رئال مادرید نایب قهرمان شد و ناکامی اروپایی، موجب شد تا یک کوپا دل‌ری، تمام دستاورد پپ با بارسا در واپسین روزهای این همکاری باشد. گواردیولا در پایان همان فصل بارسا را ترک کرد و برای یک سال به استراحت پرداخت.

7712

نظرات کاربران
محمود
من مطمئنم پپ هیچ جا نمیره تو سیتی میمونه و در اخر این پپ چقدر بزرگه که تو ۳فصل ۲بار قهرمان لیگ برتر و اکثر جامهای داخلی شده امسال کمی افت کرده اینهمه حرف پشت سرش است...از نظر من هنوزم پپ بهترینه هیچ شکی ندارم
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰:۱۹
پاسخ
5
6
نازنین
بیاد مربی ایران بشه.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۹:۵۷
پاسخ
0
14
یونس**
امیدوارم درسیتی بمونه هرچند امسال قهرمانی از دست رفته اما هنوز مالکانه وقشنگ بازی میکن وبیشترین مشکل امسالشون با رفتن کمپانی ونبود جایگزین خوب ومصدومیت مدافعانش که با تقویت در تابستان دوباره به اوج برگردن
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۲:۱۱
پاسخ
9
4
Manchester United
بدترین تصمیم زندگیش رفتن از بارسلونا بود. باید وفاداری فرگوسن رو الگوی خودش قرار میداد
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۱۸
پاسخ
36
50
محمود
فرگوسن هم فقط لیگ برتر رو میاورد وگرنه تو لیگ قهرمانان تو اینهمه سال که مربی یونایتد بود ۲بار قهرمان شد
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۴۲
1
4
سعید
اینکه یه مربی بعد از 3 سال بهترین عناوین برای بارسا بیاره و بعد بره نشون نمیده بی وفاست. بلکه وقتی میبینی داری بد میری جلو خودت بکشی کنار نشونه فداکاری هست.در نهایت موفقیت باشگاه مهمه.خیلی مربی ها سالها موندن و فقط اوضاع باشگاه خراب کردند.فرگوش واقعا استثنایی بود.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۶:۵۰
5
12