سنگ بزرگ جنوا پیش پای طرفداران آقای گل سری آ

سنگ بزرگ جنوا پیش پای طرفداران آقای گل سری آ

3108
17:12
20 مهر 1397
جنوا برای آزادسازی پیونتک 50 میلیون یورو درخواست کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - جنوا برای آزادسازی پیونتک 50 میلیون یورو درخواست کرده است.

به گزارش وبسایت نود و بنابه گزارش یک رادیوی محلی در ایتالیا، جنوا به تازگی پیشنهاد 25 میلیون یورویی ناپولی برای جذب کریشتوف پیونتک، آقای گل لهستانی سری آ را رد کرده است.

از سوی جنوا به پارتنوپی اعلام شده که رقم درخواستی آن ها برای مهاچم لهستانی، دو برابر این مبلغ پیشنهادی یعنی 50 میلیون یورو خواهد بود. از طرف دیگر این رادیوی محلی گزارش داده که جنوا در زمستان به پیشنهادات مربوط به پیونتک توجهی نخواهد کرد و تنها در تابستان 2019 با تیم های خواهان وارد مذاکره خواهد شد.

از یوونتوس، بارسلونا و دورتموند به عنوان جدی ترین مشتریان پیونتک نام برده شده بود.

کریشتوف پیونتک مهاجم 23 ساله لهستانی در تابستان 2018 با قراردادی 4.5 میلیون یورویی از کراکوویا به جنوا پیوست و از آن زمان موفق شده در 8 بازی برای روسوبلو در تمامی رقابت ها 13 بار گلزنی کند. او شب گذشته در دومین بازی خود برای تیم ملی لهستان نیز موفق شد نخستین گل خود را وارد دروازه پرتغال کند.

7712

نظرات کاربران
Forza juve
اگر پاراتیچی و آنیلی همت کنن یه بایرن بازی قشنگ در میاریم و در حالیکه اصلا به مهاجم نوک نیازی نیست،با بودجه ی مناسب و مبلغی که از انتقال بازیکنا و فروش پیراهن و... بدست آمده،بدون ترس از فیرپلی مالی جذبش میکنیم ;-) البته الویت با برگشتن پوگبا یا جذب ساویچ باشه بهتره
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳:۳۲
پاسخ
5
11