سهراب بختیاری زاده جدی ترین گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان

سهراب بختیاری زاده جدی ترین گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان

9334
18:41
02 مرداد 1396
تیم ملی زیر 19 سال یا همان جوانان هنوز سرمربی ندارد. رقابتهای مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا هم از 20 آبان ماه امسال به میزبانی ایران در مشهد قرار است برگزار شود. تقریبا چهار ماه و نیم تا برگزاری رقابتها باقی مانده اما هنوز تیم ملی جوانان بدون سرمربی مانده اس

وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه تیم ملی جوانان هنوز به صورت رسمی تشکیل نشده است، اما کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اردوهایی را برای استعدادیابی رده سنی زیر 19 سال تشکیل داده است.

به گزارش سایت نود، تیم ملی زیر 19 سال یا همان جوانان هنوز سرمربی ندارد. رقابتهای مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا هم از 20 آبان ماه امسال به میزبانی ایران در مشهد قرار است برگزار شود. تقریبا چهار ماه و نیم تا برگزاری رقابتها باقی مانده اما هنوز تیم ملی جوانان بدون سرمربی مانده است.

کمیته جوانان و کمیته فنی و توسعه گزینه هایی را برای تیم ملی جوانان در نظر گرفته بودند اما در نهایت گزینه ها با فدراسیون فوتبال به توافق نرسیدند.

جواد نکونام و وحید هاشمیان گزینه هایی بودند که نامشان برای حضور در تیم ملی جوانان مطرح شد اما در نهایت با فدراسیون فوتبال به توافق نرسیدند.

کارلوس کی روش هم ظاهرا انتخاب گزینه برای تیم ملی جوانان را بر عهده امیرحسین پیروانی گذاشته است. البته فعلا کی روش درباره عملکرد تیم ملی زیر 23 سال که به مسابقات قرقیزستان رفت و حذف شد واکنشی نشان نداده اما با توجه به مصاحبه محمد رضا ساکت سرپرست دبیرکلی فدراسیون و حمایتش از پیروانی به نظر نمی رسد که اتفاق خاصی برای امیرحسین پیروانی بیفتد.

بر اساس آخرین اخباری که به سایت نود رسیده در حال حاضر جدی ترین گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان، سهراب بختیاری زاده است که البته از دوستان نزدیک امیرحسین پیروانی هم به شمار می رود. سهراب بختیاری زاده مدافع نام آشنای فوتبال ایران، بازیکن سابق تیم های فولاد خوزستان، استقلال تهران، صبای قم، پاس همدان و استقلال خوزستان است که سابقه 33 بازی ملی و سه گل ملی را در کارنامه دارد.

او فصل پیش سرمربی نفت مسجد سلیمان بود. البته تا جایی که یادمان هست در فاصله زمانی خداحافظی اش از فوتبال تا سرمربیگری در تیم نفت مسجد سلیمان، او مربیگری در تیم های پایه را تجربه نکرده بود.

باید دید کمیته فنی و توسعه و کمیته جوانان سهراب بختیاری زاده را انتخاب می کنند یا اتفاق دیگری می افتد!

نظرات کاربران
Sina
بزودی از افغانستان و بنگلادش هم شکست میخوریم ..!
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۷:۱۴
پاسخ
0
12
تاسف
واقعا متاسفم برای این انتخابتون... بابا یه مربی خوب بیارید...
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۰:۵۰
پاسخ
0
10
کیروش یه دنیاست
به نظرم برای رده های پایین و زیر 23 سال باید بهترین مربیان جهان رو گرفت و آنها را خوب آموزش داد و تفکرات آنها را حرفه ای کرد.نه اینکه بدترین مربیان ایرانی که در عرصه ی مربیگری عنوان دار نیستند تیم را به آنها سپرد. این روند دقیقاً در ایران برعکسه. همین تیمها هستند که وقتی میرسند به تیم ملی بزرگسال باید ابتدایی ترین مسائل مربوط به فوتبال مثل پاسکاری و سانتر و کارهای تاکتیکی یاد داد!!!!!! میدونید چرا؟ چون از پایه خوب آموزش ندیده اند و مربیان افتضاح و وطنی به آنها آموزش داده اند.
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۸:۱۵
پاسخ
4
15
رائول
خخخ... آخه روی چه حسابی اینا ( ی مشت بیسواد و بی تجربه) رو انتخاب می کنید ؟!؟
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۶:۴۷
پاسخ
5
21
حسرت فینال آسیا
بختیاری زاده چرا ؟ جونه من پیروانی رو بیارید :) بذا جوانان هم حذف کنه که دیگه هتریک کرده باشه
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۵:۱۳
پاسخ
6
67
تاج دوستاره ی آسیا
سهراب ازپیروانی بهتره ولی بااینکه خودم استقلالیم بهتره که یه مربی رزومه دارخارجی بیارن.فوتبال پایه جای آموزش اصول فوتباله
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸:۱۶
پاسخ
4
60
هادی
واقعا خسته نباشید از اینهمه تحقیق و تفحص در مورد انتخاب سرمربی..اقابون کلا دایورت کردن تیم های پایرو..ینی چی واقعا
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۳:۳۴
پاسخ
7
62
محسن
بابا یه مربی با دانش خارجی بیارین
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۶:۲۹
پاسخ
11
64
فیفا
اقا مگه تیم ملی جوانان شده ازمایشگاه که هر چند وقت یکبار یه مربی ناشی میزارین بالا سرش تا ازمایشاتشو انجام بده... تیم ملی جوانان اگه مهمتر از تیم بزرگسالان نباشه به هیچ وجه کم اهمیت تر نیست چون همین ها هستند که در سالهای نه چندان دور تیم بزرگسالان رو شکل میدن...پس یک مربی در قد و قواره کی روش براشون بگیرید ...نه اینکه هرازگاهی دست پیروانی...حالا بختیاری زاده...وبعد معلوم نیست کی... واقعا حق جوانان ما خیلی بیشتر از این هاست...
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۵:۵۹
پاسخ
9
62
Red Emdadi
باز این تیمای ملی رده های پایه رو بدین دست مربیای بی کارنامه و سطح پائین و از حذف زود هنگامشونم از رقابتای مختلف متعجب بشین.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۴:۴۵
پاسخ
11
76
مهران
نمی‌دونم چرا فکر می‌کنن بکار گرفتن افراد بدون رزومه و هیچ سابقه مشخصی در سطوح پایه مشکلی نداره. یعنی اینقدر سطوح پایه برای مدیران بی‌اهمیته؟ نتایج تیم ملی فوتبال جوانان و تیم ملی امید کافی نیست؟!
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰:۵۹
پاسخ
10
95
جلیل
همینطور مربی انتخاب می کنین که تو تیمهای پایه به جایی نمی رسیم و همیشه زنگ تفریح می شیم
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۱۹
پاسخ
19
109