سهم پیروزی های پرگل در استقلال مدل شفر؛ هر سه بازی یک برد پرگل

سهم پیروزی های پرگل در استقلال مدل شفر؛ هر سه بازی یک برد پرگل

16636
20:04
21 بهمن 1396
استقلال تهران در هفته بیست و سوم موفق شد پنجمین پیروزی با اختلاف 3 گل را کسب کند؛ اتفاقی که پس از 9 فصل برای این تیم رخ داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال تهران در هفته بیست و سوم موفق شد پنجمین پیروزی با اختلاف 3 گل را کسب کند؛ اتفاقی که پس از 9 فصل برای این تیم رخ داد.

به گزارش وب سایت نود، وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال تهران که از زمان حضورش در فوتبال ایران فقط نیم فصل می گذرد، در همین زمان نسبتاً کوتاه موفق شد آبی پوشان را پس از 9 سال صاحب پنج پیروزی پرگل کرد. استقلال از زمان حضور شفر تا کنون (15 بازی) توانستند پنج پیروزی با اختلاف حداقل 3 گل دست یابند؛ شاگردان شفر در دیدار با تیم های استقلال خوزستان، سپاهان اصفهان و سپیدرود به پیروزی 3 بر صفر دست یافتند و دو تیم پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان را هم با نتیجه 4 بر صفر شکست دادند.

به این ترتیب، استقلال موفق شد پس از لیگ برتر هشتم به این آمار دست یابد. البته آبی پوشان تهران هنوز به بهترین رکورد خود در تاریخ لیگ برتر دست نیافته اند. این تیم در دوره پنجم لیگ برتر توانست به 6 پیروزی با حداقل 3 گل اختلاف دست یابند، و در هشتمین دوره هم 7 دیدار را با کسب نتایج مشابه به پایان رساندند. در هر دو دوره امیر قلعه نویی سرمربی استقلال بود و در پایان رقابتهای فصل نیز این تیم قهرمان شد.

 

2081

 

نظرات کاربران
رهی
شفر مربی فهیمی
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۱:۲۳
پاسخ
4
59
سارا اس اسی
بزن 3 تا دیگه!
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۲:۵۳
پاسخ
6
61
سرخ نهاد
ان شاءالله. امیدوارم تیمای ایرانی با پشتیبانی از همدیگه بتونن نا عدالتی ای اف سی رو جبران کنن
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۲:۲۸
پاسخ
0
48
6*4
تیم های ته جدولی بردن افتخاری نداره... روبرو تیم های بالای جدول حرفی برا گفتن نداره,تازه همراه با داوران ادمین
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۴:۴۲
پاسخ
58
11
میلاد اس
ماشاالله استقلال به امید یه سال توپ فوتبالی برای ایرانیا تو اسیا فارق از رنگا الان هم استقلال هم پرسپولیس خوب تیم هایی شدن میتونن برای کشورمون افتخار افرین باشن
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۶:۴۴
پاسخ
19
244
محمد
در جواب پرسپولیسی ترین :: شما فکرم می کنی ؟؟؟
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۸:۱۶
8
45
به امید قهرمانی اسیا برای تیمهای پایتخت
من عشق قرمزم طرفدار دو اتیشه پرسپولیس بهترین تیم ایران زمین منم فارغ از رنگ و تعصب با نفر میلاد اس موافقم درسته استقلال رقیب دیرینه ماست و کری خوانی های شدیدی با هم داریم . ولی این کری ها همش واسه لیگ برتر خودمونه ما تو اسیا میشیم ما یعنی ایران خارجی ها نمیان بگن پرسپولیس تهران یا پرسپولیس رقیب استقلال میگن پرسپولیس ایران یا استقلال ایران از ته دل امیدوارم سرخابی های پایتخت با برد جلوی این عرب های نژاد پرست و حاشیه ساز از فوتبال کشورمون دفاع کنند خدایی اول دوست دارم پرسپولیس باشه بعد استقلال ولی خدایی نکرده پرسپولیس نشه مث پارسال لباس ابی به تن میکنم مث بازی السد و استقلال میشم طرفدار نماینده ایران چون پای ابروی ایران در میونه به امید پروردگار یکتا و دعای همه مردم ایران امسال با این تیمای خوب و قدرتمند سرخابی جواب یاوه گویی های ال سقوط و میدیم خداوند پشت و پناه برانکو وتیمش پرسپولیس (زنده ام به عشقش )و شفر وتیم خیلی خوب و منسجم استقلال به امید یه سال خوب برای ایران در جام جهانی سال ۹۷ ودرخشش ایران در جام جهانی قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر که ۱۰۰درصد و قهرمانی در اسیا انشالاه قهرمانی استقلال در جام حذفی و نایب قهرمانی در اسیا انشالاه دعای ۸۰ میلیون هوادار برای تیم ملی و باشگاهش یاحق
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۷:۱۸
11
44
پرسپولیسی ترین
ایشالا داداش اما فک نکنم استقلال شانسی داشته باشع
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۳:۰۷
91
6
ن
ان شا الله.هر چهار نماینده ایران مقتدرانه به دور بعد صعود کنند
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۹:۵۷
2
67