سهیل مهدی: فعلا وارد فاز تمرین شده‌ایم، نه مسابقات

سهیل مهدی: فعلا وارد فاز تمرین شده‌ایم، نه مسابقات

736
18:48
25 اردیبهشت 1399
رئیس کمیته سازمان لیگ برتر ایران درباره ادامه فصل جاری اظهارنظر کرد.

 به گزارش سایت نود،  سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید پروتکل‌های بهداشتی باید در همه لیگ‌ها اجرایی شوند.

 سهیل مهدی درباره زمان آغاز مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: فعلا در فاز تمرین پیش رفتیم و دربار انجام مسابقات و سفر تیم‌ها و مسائل این چنینی تصمیمی اتخاذ نشده است. تمرینات تیم‌ها باید با پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.

وی افزود: ما باید این مراحل را به درستی انجام بدهیم. ضمن احترام به تمام ورزش‌ها باید بگویم باشگاه‌های فوتبال کادر های بهداشتی بسیار خوبی را در اختیار دارند. با این شرایط بهتر است که بازیکنان در تمرینات گروهی تیم‌ها حضور داشته باشند تا اینکه در  پارک‌ها تمرین کنند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا لیگ‌های پایین تر هم برگزار می‌شثد، گفتی بحث اصلی برای ما  صعود و سقوط تیم‌ها است و در این قضیه فقط به لیگ برتر نگاه نمی‌کنیم.در بحث کرونا همه تیم‌ها و لیگ‌ها شرایط مشابه دارند و در همه لیگ‌ها پروتکل‌های بهداشتی باید رعایت شود. در دوره تمرینات هم ما هر ۱۴ روز یک بار تست می‌گیریم تا وضعیت بازیکنان را زیر نظر داشته باشیم.

1977

نظرات کاربران
فرشاد
سازمان لیگ باید به کل باشگاهها نامه بزنه و ازشون نظر بخواد که با این شرایط یا پرسپولیس قهرمان بشه یا بازیها رو ادامه بدن،اونوقت که معلوم میشه بعضی باشگاهها بیشتر قهرمان نشدن پرسپولیس واسشون مهمه یا سلامتی که اینقد حرفشو میزنن،ادمین لطفأ
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۶:۳۵
پاسخ
0
2