سه نامزد نهایی کسب عنوان مربی سال فیفا مشخص شدند

سه نامزد نهایی کسب عنوان مربی سال فیفا مشخص شدند

3710
17:05
12 شهریور 1397
سه نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین مربی سال فیفا مشخص شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سه نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین مربی سال فیفا مشخص شدند. 

به گزارش وبسایت نود، فیفا اعلام کرده زین الدین زیدان ، دیدیه دشام و زلاتکو دالیچ سه نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین مربی سال هستند. 

زیدان در سال ۲۰۱۸ همراه با رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان شد، دالیچ توانست کرواسی را برای نخستین بار به فینال جام جهانی برساند و دشام هم توانست همراه با فرانسه قهرمان جهان شود. 

گواردیولا، چرچسوف، مارتینز، کلوپ، سیمئونه، آلگری، والورده و ساوت گیت در میان ۱۰ نامزد نهایی دریافت این جایزه قرار داشتند که در نهایت از حضور در جمع ۳ نامزد نهایی باز ماندند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
رائول
حق دالیچ هست اگه دالیچ بازیکنان باکیفیت فرانسه رو در اختیار داشت........
۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹:۱۸
پاسخ
15
9
احمد
حق دالیچ هست؟؟؟ رو چه حسابی؟؟ از چهار بازی بعد از مرحله گروهی دوتاش رو با پنالتی برد(روسیه و دانمارک) انگلیسی که حتی خوده انگلیسیا هم میگفتن شگفتی سازی کرده رو برد و در فینال هم توسط فرانسه مدعی چهارتایی شد!!!! اصلا میفهمی مربیگری چیه؟؟
۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۱:۱۳
6
7
استقلال
ّبی تردید زیدان بهترین مربی هست هتریک لیگ قهرمانان تو تاریخ جاودانه است .
۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۵۲
پاسخ
6
18
پیمان رضایی
چقدر این دالیچ را الکی گنده کردن.اگه تیمش در مسیر برزیل و بلژیک و فرانسه و ارژانتین و پرتغال قرار داشت گلباران میشد.افتاد سمت راحت جدول راحت رفت فینال و در فینال دیدیم عیارش چقدره.واقعا بیش از حد بزرگش کردن.
۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴:۱۴
پاسخ
30
34
امیرحسین
یا زیدان یا دشام
۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۹:۱۷
پاسخ
4
35
احمد
معمولا بخاطر اهمیت فراوانی که جام جهانی در فوتبال داره و چون این مسابقاب هر چهار سال یکبار برگزار میشه و از طرفی چون زیدان این جایزه رو قبلا هم برده پس شک نکنین که دشان انتخاب خواهد شد!!!
۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۸:۱۱
1
6