سوارز: استعداد مسی برخلاف رونالدو ذاتی است

سوارز: استعداد مسی برخلاف رونالدو ذاتی است

4159
18:07
22 اردیبهشت 1394
مسی از استعدادی طبیعی و ذاتی برخوردار است. تکنیک در وجود اوست. به نظر من مسی بهترین بازیکن دنیاست و با استعداد و تکنیک زاده شده است

وب سایت رسمی برنامه نود- مهاجم اروگوئه‌ای آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا به این دلیل مسی را برتر از همتای پرتغالی‌اش می‌داند که از استعداد ذاتی برخوردار است نه از قابلیت‌های اکتسابی.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود و به نقل از تسنیم، به نظر لوئیز سوارز، لیونل مسی از اولین روزی که وارد دنیای حرفه‌ای فوتبال شده مهارت و تکنیک‌های خود را به معرض نمایش گذاشته است در حالی که کریستیانو رونالدو به تدریج و در گذر زمان به بازیکنی تبدیل شده که اکنون هست و مسی به دلیل ثبات عملکردش از ابتدا تاکنون نسبت به رونالدو بازیکن بهتری است.

 

سوارز در گفت‌و‌گو با نشریه لوبوتو اظهار داشت: مسی از استعدادی طبیعی و ذاتی برخوردار است. تکنیک در وجود اوست. به نظر من مسی بهترین بازیکن دنیاست و با استعداد و تکنیک زاده شده است. رونالدو اما به مرور زمان پیشرفت کرده و با سختکوشی و کار زیاد به سطح کنونی رسیده است. او زمانی که دوران بازیگری‌اش را شروع کرد در سطحی که اکنون هست، نبود. به همین دلیل فکر می‌کنم که لئو در میان این دو، بازیکن بهتری است.

 

سوارز در ادامه به اظهارنظر درباره وضعیت ماریو بالوتلی و مشکلاتی که او در فصل جاری در لیورپول داشته پرداخت و گفت: من فکر می‌‌کنم بالوتلی تا الان با حضورش در تعدادی از باشگاه‌های بزرگ اروپا توانسته خودش را به عنوان بازیکنی قدرتمند معرفی کند. انجام کارهای بالوتلی در منچسترسیتی کار آسانی نیست. بعد از یک دوره حضور در ایتالیا، او به انگلیس رفت، دوباره به ایتالیا برگشت و در نهایت دوباره دوران بازیگری‌اش را در انگلیس ادامه داد. در این فصل اوضاع برای بالوتلی بر وفق مراد نبوده اما به نظر من او هنوز هم بازیکن بزرگی است.

نظرات کاربران
love barca
هرچی باشه تو استعداد ذاتیش دروازه خالی گل کردن و پنالتی هددر دادن نداره!
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۷:۰۸
پاسخ
12
22
الی4444
سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۰۸:۴۳
پاسخ
3
24
آرش cr7 یه پرسپولیسیه ۶ آتیشه و رئالیه ۱۱ آتیشه
تورو چه به اضحار نظر راجع به رونالدو برو مواظب دندونات باش تاکسی رو باهاش ناقص نکنی خخخخخخخخخخخخ
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۵۵:۴۵
پاسخ
9
57
A
تو هم تو گاز گرفتن استعداد ذاتی داری
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۴۱:۴۲
پاسخ
15
42
P.SH
خوبه اره خوبه واقعا منطق وجود نداره
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۳۱:۲۱
پاسخ
11
33
Hamzeh
آقای سوارز بازیکنی که با تلاش به این اینجا می رسه بهتره یا بازیکنی با استعداد خدادادی..!!! عشق فقط Cr7
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۳:۳۳
پاسخ
19
85
علی
ساکت بابا...........تو هم استعداد ت ذاتیه تو گاز گرفتن
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۱:۴۰
پاسخ
18
56