سوارز: سال سختی پیش روی بارسلونا است

سوارز: سال سختی پیش روی بارسلونا است

2267
02:07
31 شهریور 1398
مهاجم بارسلونا نگران روند این تیم است.

به گزارش وبسایت نود، لوئیز سوارز پس از شکست ۲-۰ تیمش مقابل گرانادا نسبت به روند بارسلونا در این فصل ابراز نگرانی کرد. بارسلونا در ۷ بازی خارج از خانه اخیر خودش در تمامی رقابت ها پیروز نشده است.

سوارز گفته:«شکست نگران کننده ای است. این شکست واقعا ما را آزار داد. این شکست باید ما را به فکر فرو ببرد چون از خیلی جهات باید بهتر شویم. گل زودهنگامی خوردیم و کار سخت شد. توپ را در اختیار داشتیم اما موقعیتی درست نکردیم.

عملکرد ما در بازی خارج از خانه نگران کننده است. بارسا باید در همه بازی ها پیروز شود. هنوز زمان زیادی باقی مانده اما پیروزی در این بازی ها باعث قهرمانی شما می شوند. سال سختی پیش روی ما است. برای قهرمانی باید بهتر نتیجه بگیریم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
AmiR
هم رئال و هم بارسا باید یک تعغیر کلی در همه ساختارشون چه مدیریتی و چه فنی اعمال کنن... چون همه داریم میبینیم هیچ انگیزه های ندارن بازیکنان و این دلیلش اشبع شدنشون هست و اهمیتی به بازیکنان جون نمیدن و وقتی یک بازیکن از کادر فنی و مدیریت تیم بالاتر رفت اون تیم دیگه تیم نمیشه چون همه ترس از اون دارن حتی وقتی بدونن اون بازیکن کارایی لازمو نداره... یادمه دیوید بکام یخورده داشت به کادر فنی نزدیک میشد و حرف های که نباید میزد رو زد به همین دلیل جایی دیگه تو تیم نداشت... بارسا هم بیش از حد به مسی وابسته هست و جوری شده مسی که همه باید خودشونو با اون وفق بدن در صورتی که دیگه به نظر من کاریی لازمو نداره... هرچند واقعا اسطوره هست ولی خاطرتون هست البا تک به تک با الیسون ولی به مسی پاس داد این چیو نشون میده!!!
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳:۲۹
پاسخ
8
3
بارسلونا❤
باید بارتومئو و والورده و هر بازیکنی که از این دو حمایت میکنند رو انداخت بیرون حتی اگه اون بازیکن مسی باشه ایشاالله که نیست ... این تغییر بزرگترین و بهترین راه برای بازگشت بارسا به اوجه وگرنه بارسا راه منچستر و میلان و اینتر درپیش میگیره
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱:۴۱
پاسخ
1
19
فقط یوونتوس
یه جوری میگ سال سختی انگار پارسال همه جامارو با مسی ترسو درو کرده دیگ دوران طلایی فوتبال اسپانیا چ ملی و چ باشگاهی تموم شده و تنها دلایلی ک باعثش شده رفتن cr7 افسانه ای از رئال و کامبکهای عجیب غریب بارسای شدیدا منفور
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۱:۰۶
پاسخ
65
0
خدا شفا بده!!!
یعنی پنالدو کامبک خور منفور با اکانت های جعلیش که همه هو میکنندش تو هر ورزشگاه محبوبه؟! یا بارسلونا محبوب ترین تیم اروپا در تمامی آمار رسمی که اگه سرچ کنی میفهمی باسواد؛ در ضمن اسم یوونتوس رو نیاوردم چون ارزشش رو نداشت و توی همه منابع آماری جزو چهار تا تیم محبوب هم نبود :)
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹:۳۱
5
27
محسن
واقعا که ترسو هست هر کی دیگه بود تیمشو عوض میکرد بگه من بازیکنم
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۱۳
18
11