سوارز: هواداران اسپانیول با توهین به خانواده پیکه، خط قرمز را رد کردند

سوارز: هواداران اسپانیول با توهین به خانواده پیکه، خط قرمز را رد کردند

3760
22:10
19 بهمن 1396
تیم اسپانیول نه تنها از گلزنی جرارد پیکه در دقایق پایانی مقابل این تیم در دربی کاتالونیا عصبانی بود، بلکه خوشحالی بعد از گل وی نیز این عصبانیت را تشدید کرد اما لوئیز سوارز معتقد است که خوشحالی هم تیمی اش کاملاً موجه بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم اسپانیول نه تنها از گلزنی جرارد پیکه در دقایق پایانی مقابل این تیم در دربی کاتالونیا عصبانی بود، بلکه خوشحالی بعد از گل وی نیز این عصبانیت را تشدید کرد اما لوئیز سوارز معتقد است که خوشحالی هم تیمی اش کاملاً موجه بوده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، لالیگا پیش تر توهین ها و شعار هایی که هواداران اسپانیول علیه بازیکن بارسلونا و خانواده اش سر دادند را متهم کرده اما هیچ واکنشی در مورد حرکت جرارد پیکه نشان نداده است. سوارز به La Vanguardia گفت:

پیکه بازی های زیادی انجام داده و خیلی چیز ها را تحمل کرده است. باید با او موافق باشید چون این حداقل کاری بود که بعد از توهین آنها به همسر و فرزندانش می شد انجام داد، و این مسئله جدی است. من از عشق او به همسر و فرزندانش مطلع هستم. می توانید به خود بازیکن شعار دهید اما اگر از خطوط قرمز رد شوید و فرزندانش را هدف قرار دهید، واکنش او قابل درک خواهد بود.

اگر حریف به من توهین کند، همین نظریه را دارم؛ هیچوقت در این مورد با رسانه ها صحبت نمی کنم. خودم همه چیز را مدیریت می کنم. حالا روی کوپا متمرکز هستیم. خیلی سخت خواهد بود اما به یک فینال دیگر نزدیک شده ایم. لیگ قهرمانان فرق دارد. اگر مثل سال قبل 5 یا 10 دقیقه در بازی غفلت کنیم، بد خواهد شد.

بارسلونا برای راهیابی به فینال جام حذفی اسپانیا، امشب باید مقابل والنسیا قرار گیرد و شما می توانید این بازی را با نصب رایگان اپلیکیشن آیو با کلیک بر روی اینجا تماشا کنید.

1771

نظرات کاربران
بارسلونا❤
منم اگه جای جرارد بودم ، کمترین کاری که میتونستم بکنم این بود که حداقل یه هییییس به هوادارای اسپانیول نشون بدم .. دمت گرم پیکه❤
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۱:۴۱
پاسخ
7
48
پرافتخارترین باشگاه اروپا
قضیه میگن شاهدت کیه میگه دمم! این از اخلاق حرف میزنه خیلی خنده داره! اقای هند !! اقای تمارض !! اقای دندون. پیکه دهنش بیشتر بسته باشه کمتر فحش میخوره! یکی تو یه چیزی تخصص داره و طرفدار، دلیل نمیشه درباره همه چی اظهار نظر کنه! ارامش سراغ ادمی مثل پیکه نمیره،از اینیستا یاد بگیر حداقل
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۹:۳۳
پاسخ
55
10
فرهاد
اسپانیا هم تو ورزشگاه فحش میدن!!! من میگم فوتبال ما به اسپانیا شبیه هیچکسی قبول نمیکنه خخخخخ
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۰:۱۸
پاسخ
5
34
پرسپولیس
اینجا اگه بودی چی میگفتی. تازه اینجا بعضی تیما به مرده هم رحم نمیکنن
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹:۱۸
پاسخ
12
54