سوانسی 1-3 منچستر سیتی؛ شاگردان گواردیولا همچنان توقف ناپذیر

سوانسی 1-3 منچستر سیتی؛ شاگردان گواردیولا همچنان توقف ناپذیر

3698
19:25
03 مهر 1395
منچستر سیتی در روزی که سرخیو آگوئرو بازگشتش به میادین را با دو گل جشن گرفت در خانه سوانسی به پیروزی رسید تا با کسب ششمین پیروزی متوالی به صدرنشینی مقتدرانه اش در لیگ ادامه دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستر سیتی در روزی که سرخیو آگوئرو بازگشتش به میادین را را با دو گل جشن گرفت در خانه سوانسی به پیروزی رسید تا با کسب ششمین پیروزی متوالی به صدرنشینی مقتدرانه اش در لیگ ادامه دهد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های سوانسی و منچستر سیتی از ساعت 17:30 در ورزشگاه لیبرتی از هفته ششم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

 

لحظات حساس بازی

دقیقه 5: تیم میزبان بازی را خوب شروع کرد و در همان ابتدای کار روی اشتباه بازیکنان سیتی و توسط کورک به گل رسید اما داور این گل را به دلیل خطای بازیکن سوانسی مردود اعلام کرد.

دقیقه 9: آگوئرو در همان دقایق ایتدایی بازی بازگشتش به میادین پس از سپری کردن دوران محرومیتش را با گل جشن گرفت. سانیا که روی یک حرکت خوب تیمی پا به توپ شده بود آگوئرو را در محوطه جریمه پیدا کرد و ستاره آرژانتینی با یک استپ عالی بازیکن سوانسی را از سر راه برداشت و دروازه را باز کرد.

دقیقه 13: برتری من سیتی دیری نپایید و سوانسی توانست بازی را به تساوی بکشاند. سیگوردسون یک پاس عالی برای یورنته در پشت مدافعان سیتی انداخت و این مهاجم اسپانیایی با یک ضربه تماشایی دروازه براوو را باز کرد. 

دقیقه 58: آگوئرو روی حرکت خوب استرلینگ می توانست گل برتری سیتی را بثمر برساند اما مدافع سوانسی در آخرین لحظه مانع از رسیدن توپ به آگوئرو در دهانه دروازه شد.

دقیقه 65: حملات سیتی نتیجه داد و داور در تصمیمی شک برانگیز خطای فن در هورن روی دی بروین در محوطه جریمه را اعلام کرد تا تیم گواردیولا صاحب یک ضربه پنالتی شود. آگوئرو با یک ضربه چیپ دروازه را باز کرد تا تیم مهمان بار دیگر از حریفش پیش بیفتد.

دقیقه 77: سوانسی پس از گل دوم سیتی جلو کشید اما این تیم گواردیولا بود که روی یک ضد حمله سریع به گل سوم خودش دست یافت. دی بروین با یک پاس زیبا استرلینگ را در موقعیتی عالی قرار داد و این وینگر انگلیسی مدافع سوانسی را جا گذاشت و دروازه این تیم را برای بار سوم باز کرد.

دقیقه 81: دی بروین که اندکی احساس ناراحتی می کرد جای خودش را ناواس داد تا از شیرینی این پیروزی سخت خارج از خانه کاسته شود.

ویدیو: خلاصه بازی سوانسی 1-3 منچستر سیتی

 2031

نظرات کاربران
هادی
اصلا هم بهترین نیس.تیمی که این همه خرج کرده. اونم مالکش عرب. اه اه. فقط یونایتد .
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۵:۱۲
پاسخ
5
2
رهگذر آبی دریا
پپ بهترینه فقط همین
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۵:۴۶
پاسخ
4
11
رهگذر آبی دریا
باز هم پپ باز هم برد بازهم صدرنشینی تو بهترینی
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۹:۳۴
پاسخ
3
15
pooya*aa3ab
گواردیولا خیلی خوبه آدم حال میکنه بازیای منچستر سیتی رو نگا میکنه خودم طرفدار رئالم ولی رو کسی یا چیزی تعصب ندارم وقتی ی تیم قشنگ بازی کنه و خوب نتیجه بگیره حتی متعصبارو ب تمجید از خودش وامیداره اصلا از مورینیو هم خوشم نمیاد تفکراتش کهنه شدن و فقط کارش شده توهین و بد دهنی مث کپی برابر اصلش که تو ایران داره جولون میده و کسی نیس جوابشو بده هرچند ک مورینیو از نظر فنی خیلی بالاتر از مشابه خودش تو ایرانه
۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۵:۲۸
پاسخ
5
25
بهروز real
دوست من مشابش توایران خیلی وقته داره خودشوغرق میکنه خودش خبرنداره !!!!!!!!!!
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۹:۴۱
5
5
عشششششششششق
عشششششششقه گواردیولا... به این میگن مربی واقعی. استاد. اسطوره
۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۵:۱۳
پاسخ
3
26
داریوش
السیتی مال عربهاست ، ازش بیزارم
۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۶:۵۹
پاسخ
28
6
اث میلان بازمیگردد
پپ وقتی تو بارسا بود اکثر بازیکناش تو تیم ملی اسپانیا بودنو با سبک پپ قهرمان جهان شدن تو بایرنم شاکله تیم ملی المان بایرنی ها بودن که با سبک پپ قهرمان جهان شدن....بهتون قول میدم پپ رو تیم ملی انگلیسم تاثیر میزاره. به امید روزی که سرمربی اث میلان بشه............
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۰:۵۰
3
8
amin
نژادپرست
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۶:۰۸
5
13