سورپرایز احتمالی برانکو مقابل الهلال؛ تغییر بزرگ پروفسور؟

سورپرایز احتمالی برانکو مقابل الهلال؛ تغییر بزرگ پروفسور؟

159011
18:31
23 مهر 1396
پرسپولیس برای بازی با الهلال دو راه پیش‌روی دارد. استفاده از تاکتیکی که در دو فصل اخیر این تیم را دست نیافتنی کرده، یا استفاده از آرایشی که در این فصل به کار پرسپولیس آمده.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس برای بازی با الهلال دو راه پیش‌روی دارد. استفاده از تاکتیکی که در دو فصل اخیر این تیم را دست نیافتنی کرده، یا استفاده از آرایشی که در این فصل به کار پرسپولیس آمده. 

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس از هفته هشتم لیگ پانزدهم تا حالا با آرایش پایه 2-4-4 لوزی به بازی‌ها می‌رود. تاکتیکی که جواب داد و پرسپولیس دست نیافتنی‌ شد. اما برانکو در هفته دوم این فصل و زمانی که در بازی مقابل تراکتورسازی به بن‌بست خورده بود، آرایش تیم‌اش را تغییر داد و با دو هافبک دفاعی به مصاف حریف رفت. تغییری که جواب داد و برانکو را قلقلک داد که در سایر بازی‌ها هم آن را امتحان کند. پرسپولیس زمانی که در بازی با الاهلی هم عقب افتاده بود، با استفاده دوباره از این زوج، دو گل به الاهلی زد و بازی را به تساوی تغییر داد. پرسپولیس نود دقیقه جلوی گسترش‌فولاد و استقلال خوزستان هم با دو هافبک دفاعی بازی کرد که حاصل آن، زدن سه گل به حریف بود. نتایج خوب پرسپولیس با دو هافبک دفاعی، ذهن برانکو را درگیر کرده است. حالا او می‌تواند یک بار دیگر با زوج کمال کامیابی‌نیا و ربیع خواه به مصاف حریف برود. 

 آرایش اول/ کمال کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه در این فصل 255 دقیقه کنار هم بازی کردند. که در این مدت پرسپولیس 10 گل زد و فقط یک بار دروازه‌اش باز شد. آماری که شاید برانکو را مجاب کند که یک بار دیگر از این زوج استفاده کند. پرسپولیس با استفاده از این آرایش، می‌تواند در مقابل حریف سرسخت‌اش، کمربند میانی تیم‌اش را محکم‌تر هم کند. ضمن این که به‌جز ربیع‌خواه، احمد نوراللهی هم می‌تواند در این پست به میدان برود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الهلال

آرایش دوم/ در حالت دوم، پرسپولیس از لوزی همیشگی‌اش استفاده می‌کند. یعنی کمال در راس پایینی لوزی، مسلمان در بالای لوزی قرار می‌گیرند. وحید امیری هم مثل همیشه در سمت چپ حضور دارد. فقط می‌ماند راس سمت راست. برانکو برای این پست علاوه بر احمد نوراللهی، بشار رسن را هم در اختیار دارد. رسن در دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا خیلی آماده نشان داد و در گل‌های تیم‌اش تاثیرگذار بود. احمد هم می‌تواند به بازی برود و از قدرت شوت و سانترهایش استفاده کند. 

ترکیب پرسپولیس مقابل الهلال

 

14001

نظرات کاربران
مهدی
اسدقلالیهای عزیز!لطفا هر وقت تیمتون تونست گل بزنه،بیاین راجع به فوتبال و سرورتون پرسپولیس کبیر صحبت کنید!
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۸:۰۹
پاسخ
56
11
سیروس
دوباره ربیع خواه ای وووووواااااااااایییییییییی
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۶:۳۸
پاسخ
5
8
حسرت فینال آسیا
فک نکنم با ده تا هافبک دفاعی هم بشه از این الهلال گل نخورد شما یه کاری کنید آبروی فوتبال ایرانو نبرید خواهشا. میدونم تخصصتون آسیاس ولی خربین ک نمیدونه شما چ تخصص هایی دارید.. ادمین لطفا بچاب
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۵:۰۷
پاسخ
11
41
نوستراداموس
شیر شیر است هرچند در قفس باشد امیدوارم پرسپولیس بتونه بازی خودش رو انجام بده و با صلابت بازی کنه حتی اگر باخت هم بدیم زندگی ادامه داره نگران کری های تیمی که تعداد سرمربیاش تو لیگ از تعداد گلهاش فقط یکی بیشتره هم نیستیم
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۳:۱۳
پاسخ
10
9
Sam
نوراللهی رو بزاره از اول که تیم هجومی تر میشه هر وقت نوراللهی بوده
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۸:۳۴
پاسخ
5
12
وحید
پرسپولیس اول بشی اخربشی هوادرا ت می مونی درضمن منتظر بازگشتت هستیم داش مهدی طارمی
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۰:۳۰
پاسخ
6
11
تاج کبیر
ما که آردمون را بیختیم الک آردمون را هم آویزون کردیم نه یک بار هم دو بار.حالا اینا چهار تا خوردن میخان بازی برگشت الهلال را سوپرایز کنن.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۹:۵۰
پاسخ
9
45
شیشتقلال صغیر
متخصصین اسیا6تایی
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۴:۰۷
37
13
آرسن لوپن
فقط 1-6-3 تک دفاع شوجاع میزاریم 2 تا هافبک دفاعی 4 تا نفوذی سه تا مهاجم مثلث وحشت علی پور- منشا - زاهدی فر
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۵:۵۶
پاسخ
19
6
مهران
حاجی از ماشین زمان اومدی از گذشته سفر میکنی ؟ زاهدی فر ؟؟ 1-6-3 ؟؟؟
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۰:۴۸
16
16
Mohammad 6+4=ss
ترکیب اول به نظر بهتر میاد ، چون در بازی های سخت مثل بازی با الاهلی ازش استفاده شده و جواب داده، اما ترکیب دوم فکر میکنم با نبود مهدی زیاد جواب نده ،،،، در هر صورت این دو ترکیب برای همه شناخته شده هست و مطمعناً عربا هم بر این اساس تمرین کردن ، ولی من دوست دارم استاد برای این بازی از ترکیب سوم استفاده کنه، و تمام ریسک کردن هارو انجام بده، چون هرچی تیم ناشناخته تر باشه واسه حریف مهار کردنش سخت تر میشه، حتی میتونه از بازیکنهای جوان بزاره، بشار رو فیکس کنه، اسدی و علیپور رو نوک بزاره، حتی به عنوان یار تعویضی از آدام همتی استفاده کنه، اینو بدونن که دل هواداران واقعی نه مجازی، همراهشون هست، هرچند که ما هوادارا میدونیم که تیم زحمت خودشو کشیده و از همشون راضی هستیم، و این بازی هم نه اینکه امید، نداشته باشیم، ولی شرایط سخت جبران رو درک میکنیم و میدونیم که باز مثل همیشه تیم تمام تلاششو رو میکنه، حتی برای این بازی خیلی بیشتر، ولی انسان با تقدیر نمیتونه بجنگه چون شکست میخوره، فقط میتونه تلاش مضاعف کنه تا به اون چیزی که حقش هست برسه/....
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۳:۵۱
پاسخ
5
16
change
بهترین تغییرات در ترکیب می تونه بازی کردن نورالهی بجای ربیع خواه کنار کامیابی نیا باشه و امیری به پست منشا بره و در پست امیری بشار رسن بازی کنه که ترکیب هجومی تری میشه.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۲:۰۵
پاسخ
7
14
علی
فقط تغییر دومی اجازه کام بک میده
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۸:۲۳
پاسخ
14
9
اس اس
چ تغییری آخه پیروزی ک حذفه عمرخریبین از آنچه ک میبیند ب شما نزدیکتر است
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۲:۱۱
پاسخ
22
81
Hadi
امیدوارم شانس با پرسپولیس باشه وبه مرحله بعد که ارزوطرفداراشه مرحله ای که مرور چندباره خاطرات استقلالی ها هست برسن
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۵:۰۲
پاسخ
19
56
سعید
با اولیه موافقم به شرطی که نواللهی جای ربیع خواه باشه چون خاصیت هجومی تیم بیشتر میشه
۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲:۵۷
پاسخ
13
16
reza
معلوم نیست باشگاهه یادانشگاه صنعتی شریف پرفوسورمهندس خخخخخ ازکجادرمیارن این لقبارو
۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱:۵۱
پاسخ
38
78
ج بالایی
همون جوری که شما به بازیکنهاتون لقب فابرگاس/پوگبا/نیمار این اخری خیلی خنده داره ههههه
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۸:۴۵
71
38