سوسیچ: از سبک بازی ایران تعجب کردم

سوسیچ: از سبک بازی ایران تعجب کردم

3528
23:01
04 تیر 1393
سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی گفت: از سبک بازی ایران تعجب کردم چار که آنها به جای برد دنبال تساوی بودند.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سرمربی سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی گفت: از سبک بازی ایران تعجب کردم چار که آنها به جای برد دنبال تساوی بودند.

به گزارش بیست چهارده، سافت سوسیچ در نشست خبری بعد از برتری 3 بر یک بوسنی برابر ایران گفت: به بازیکنانم تبریک می گویم. آنها مستحق برد بودند. ایران هم فرصت هایی برای برد داشت اما ما فرصت های بیشتری ایجاد کردیم و بهتر بازی کردیم‬. ‫

وی ادامه داد: ما بیشتر می خواستیم ببریم‬. ‫برای ایران متاسفم. اگر آنها می بردند شاید می توانستند صعود کنند اما ما می خواستیم با این گل ها با افتخار به کشورمان بازگردیم.

‫سوسیچ در پاسخ به این سوال که آیا این آخرین بازی‌اش در تیم ملی بوسنی بوده است، اظهار داشت: بله این آخرین بازی من بود. متاسفانه من دیگر سرمربی نیستم.  من الان حس آزادی دارم و این حس خوبی است. خودم می توانم آینده خودم را انتخاب کنم‬.

‫سرمربی تیم ملی بوسنی در خصوص اینکه آیا در کشور شما به این برد چه نگاهی دارند؟ عنوان کرد: این برد خیلی برای ما مهم بود. ما باید تصویر خوبی از خودمان نشان می‌دادیم تا با سربالا به خانه بازگردیم.

وی اظهار داشت: اگر شانس بیشتری داشتیم و فوتبال بهتری در بازی دوم بازی کرده بودیم و اگر داوران منصفانه تر عمل می‌کردند می‌توانستیم صعود کنیم. اکنون می دانم که حس بهتری داریم و حس تاسف ما کمتر است.

‫سوسیچ درباره اینکه آیا در اروپا هم با بوسنی نخواهید بود؟ گفت: نمی‌توانم امشب پاسخ دهم. گفته ام روزی از این تیم خواهم رفت اما هنوز صددرصد تصمیم نگرفته‌ام.‬

‫وی در پاسخ به این سوال که ایران دو بازی اول با سیستم دفاعی خوب نتیجه گرفت امروز چه برنامه ای برای باز کردن فاز دفاعی آن داشتید؟ گفت:  ایران تیم دفاعی بود. امشب هم این را دیدیم. این سبک بازی تیم ما نیست که دفاعی بازی کنیم. بازیکنان من چنین حوصله‌ای ندارند.

سرمربی بوسنی عنوان کرد: من از سبک بازی ایران تعجب کردم، آنها باید می‌بردند اما باز هم داشتند دفاع می‌کردند‬. ‫این به ضررشان شد و تصورم این بود که ایران به جای برد دنبال مساوی است. آنها شاید به این سبک عادت کرده‌اند و وقتی مدت طولانی این روش را بازی کنید دیگر نمی‌توانید هجومی باشید.

 

 

 

کد/ 2018

نظرات کاربران
mohamad
بچه ها خسته بودند کارلوس باید از نیمکت استفاده میکرد انگیزه نیمکت بیشتر بور
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۴۰:۲۵
پاسخ
1
0
حامد
به نظر من همین سوسیچ را به تیم ملی ایران بیاورید شاید کمی حمله کردن را هم یاد بگیریم!!!!
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۲۸:۳۶
پاسخ
1
2
saman
حیف.........
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۱۵:۲۲
پاسخ
1
1
پارسی
بازی های تدارکی در سطح حرفه ای نداشتیم..زیر ساخت های فوتبال ما حرفه ای نیست..نگاه کنید!لیگ ما چه بازیکنانی پرورش می دهد؟چقدر مدارس فوتبال ما سازمان یافته است؟و شاید چندین و جند سوال تامل بر انگیز دیگر..من به مربی تیم ملی تبریک میگویم که با داشته هایش بهترین نتیجه را گرفت.از نظر روانی واقعا بچه های تیم ملی را در سطح بالایی نگه داشت.
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۰۲:۵۱
پاسخ
1
4
امید
کلا اومده بودیم که گل نخوریم ...اگه جلوی نیجریه و آرژانتین میخواستیم فوتبال بازی کنیم !!!میشدیم کیسه گل
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۵۷:۳۲
پاسخ
1
1
radan store
heyfffff
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۵۱:۵۷
پاسخ
3
4
nazanin
Chesh khordan bachehamooon:(((
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۴۱:۱۵
پاسخ
10
4
مهدی
حیف..................................................................................................................خیلی حیف شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۳۷:۳۷
پاسخ
11
13