سوشا مکانی محروم شد

سوشا مکانی محروم شد

10433
14:13
26 مهر 1394
کمیته انضباطی رای خود را درخصوص تخلفات دیدار پرسپولیس و ملوان انزلی اعلام کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی رای خود را درخصوص تخلفات دیدار پرسپولیس و ملوان انزلی اعلام کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان انزلی از سری مسابقات جام حذفی که در تاریخ 29 شهریور 94 برگزار شد، نیک سیرت مترجم تیم پرسپولیس بدون توجه به وظایف محوله اقدام به اعتراض مکرر به داور مسابقه کرد که به استناد بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به پرداخت بیست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

پایان رافت مربی تیم ملوان به دلیل نقض مقررات و ورود به زمین بازی به استناد بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی توبیخ کتبی شد.

در این دیدار تماشاگران دو تیم مرتکب تخلفات، فحاشی به داور و تیم مقابل شدند که به استناد ماده 79 آیین نامه انضباطی باشگاه‌های پرسپولیس و ملوان انزلی هرکدام به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

همچنین سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس در این دیدار رفتار زننده از خود بروز داد که به همین منظور دو بار جهت ادای توضیحات به کمیته انضباطی دعوت شد. پرونده در دعوت نخست به دلیل همراهی وی با تیم ملی در خارج از کشور به 19 مهرماه موکول شد که در این روز هم بدون هیچگونه اطلاعی از حضور در جلسه خودداری کرد. سوشا مکانی به استناد بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه در اولین مسابقه رسمی محروم و به پرداخت پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم پرسپولیس به دلیل در اختیار داشتن پنج بازیکن اخطاری به استناد ماده 69 آیین نامه انضباطی به پرداخت چهل میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

آرای صادره قطعی است.

 

 

2051

نظرات کاربران
amirhossein
یه گلر با اخلاق و حرفه ای بیارید.سوشا همیشه باعث دردسر.یه زمانی عقاب آسیا رو داشتیم حالا ....
۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۰۲:۴۳
پاسخ
1
0
حمید
جهت اطلاع آقا جواد عزیز. در بازی استقلال وراه آهن امین حاج محمدی که زننده گل آفساید استقلال بود بعد از مردود شدن گلش کلمات ناشایستی از دهنش بیرون رفت که اتفاقا همان لحظه دوربین روش بود ولی اگه شما از کمیته انضباطی چیزی دیدی به ما هم بگو .2 پرسپولیس بیشتر از خودی ها ضربه میخوره شما به دایی و دهنوی ومازیار زارع نگاه کنید که با حرکاتی که انجام میدن چطور هوادار را تحریک میکنن 3.پیشنهاد میکنم آقای حسن زادهدر یک بازی بیاد وسط زمین ومردم بهش توهین کنن ببینیم این آقا میتونه با خونسردی دست تکون بده وبره یا زمین وزمان و بهم می پیچه.
۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۵:۴۵
پاسخ
0
1
محمد
این سوشا هم دیگه شورشو در آورده, از فوتبال فقط دعوا و داد و بیداد رو خوب یادگرفته.
۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۹:۲۵
پاسخ
12
6
رضا
پرسپولیس امسال یه مشت عتیقه جمع کرده!
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۳:۱۶
پاسخ
10
3
گیل مرد
بخداسوشاغیرعادی است باید درمان شود درغیراینصورت مادام العمر محروم شود تادرس عبرتی باشد برای دیگران
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۶:۴۰
پاسخ
28
16
علی
من یک پرسپولیسی هستم . به هیچ وجه دوست ندارم هیچ بازیکنی از تیمم محروم بشه . به شدت هم کمبود دروازه بان داریم . اما حقیقت اینه که سوشا با این رفتارهایی که تا حالا ازش سرزده شایسته ی محرومیت هست وگرنه تنه به تنه ی پیام صادقیان میزنه افسوس من از اینه که چرا نیلسون با اخلاق و گلر به اون خوبی رو بیرون کردند و به جاش سوشای با حاشیه رو آوردند
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۵:۱۲
پاسخ
23
18
شهاب
هزینه های فدراسیون از طریق جریمه تامین میشود ؟!!!!!!
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۱:۲۴
پاسخ
7
30
A.GH
پس می خواستین جایزه هم بهش بدن؟
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۷:۲۹
پاسخ
30
11
هادی
بازیکنا چه طور می تونن در قبالی پولی که از تیم ریشه دار و درستی مثل پرسپولیس می گیرن خوددار نباشن و از خودشون واسه تیم دلسوزی نشون ندن؟ واقعا سوشا باید تو رفتاراش یه تجدید نظر اساسی بکنه.حیفه می تونه بیشتر بازی کنه و توانایی هاشو بیشتر ثابت کنه اگه کمی خوددار تر باشه.
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۵:۴۸
پاسخ
6
22
javad
یه جلسه؟؟؟؟؟ با اینکارایی که این کرد اگه یه استقلالی میکرد پنج جلسه محروم میشد
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۸:۵۱
پاسخ
34
14
سامان
یک باخت دیگر برای برسبولیس که مسئولیتش بعهده سوشا است.البته یک جلسه کم است وباید حداقل یک فصل محروم بشود
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۰:۱۵
پاسخ
31
17
صالح
6 فراموش نشه عزیز دربی براتون شیش تا کنار گذاشتیم که قراره همین سوشا 2 تاشو بزنه بهتون
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۱:۰۱
6
13