سولاری: پرس آژاکس خفه‌کننده بود؛ باید با جدیت تمام بازی برگشت را شروع کنیم

سولاری: پرس آژاکس خفه‌کننده بود؛ باید با جدیت تمام بازی برگشت را شروع کنیم

1597
09:52
25 بهمن 1397
سرمربی رئال مادرید نمایش رقیب تیمش در لیگ قهرمانان اروپا را ستود.

به گزارش سایت نود، سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال مادرید پس از برتری 2 بریک تیمش در خانه آژاکس در دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا زبان به تحسین از تیم رقیب گشود.

او در این باره گفت: آژاکس تمام انرژی خود را روی این بازی گذاشته بود. آن‌ها بازی را بهتر از ما شروع کردند و در ادامه خودشان راتحمیل کردند. پرس حریف بسیار شدید و خفه ‌کننده بود و کاملا تهاجمی و با جدیت بازی می‌کرد. با این وجود ما هر زمان که فضا پیدا می‌کردیم، موقعیت گل می‌ساختیم. آژاکس  بازی را بسته بود و سریع توپ را  می‌گرفت.

سولاری در ادامه افزود: وینیسیوس و دیگر بازیکنان شرایط جدیدی را تجربه کردند .برای او و به خصوص آسنسیو بسیار خوشحالم. آسنسیو سومین بازی پس از اتمام مصدومیتش را انجام داد و به خوبی از فرصت استفاده کرد. اینگونه باید خودتان را به مربی ثابت کنید. او هر کاری می توانست در زمین انجام داد. هیچ چیز تمام نشده است. باید با حداکثر جدیت و انگیزه در بازی برگشت حاضر شویم. 

1977

نظرات کاربران
Mehdi.m7
راموس محرومه دفاع شکننده تر از قبل میشه غفلت کنیم حذفیم
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۰۱
پاسخ
0
30
عشق است ارسنال
رئال =مافیا.گل دوم رئال خطا بود.واقعا حق اژاکس باخت نبود
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۹:۲۲
پاسخ
38
30
M.g
چی از فوتبال میدونی ؟ فقط داری با تعصب حرف میزنی بازیکن اژاکس میخاست جلو حرکت واسکزو بگیره اونم زد پرتش کرد این خطا حساب نمیشه ما متخصص اروپاییم اینو یاد بگیرید احترام بذارید اگه شما میرید ۳ تا از رم میخورید ربطی به مافیا نداره
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰:۲۹
24
30