سولاری: چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان غیرممکن نیست

سولاری: چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان غیرممکن نیست

1186
13:31
22 بهمن 1397
سرمربی رئال مادرید به چهارمین قهرمانی متوالی این تیم در لیگ قهرمانان فکر می کند.

به گزارش وبسایت نود، سانتیاگو سولاری در آستانه بازی چهارشنبه شب با آژاکس در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اذعان کرده شاگردانش به دنبال کسب چهارمین قهرمانی پیاپی در این رقابت ها هستند. 

سولاری به وبسایت یوفا گفته:«چهارمین قهرمانی پیاپی؟ هیچ چیزی برای رئال مادرید غیرممکن نیست. می دانیم که بازی با آژاکس آسان نخواهد بود. آژاکس به عنوان فوتبال هجومی اش و آکادمی اش شناخته می شود. آن ها امسال تیم خوبی دارند.»

رئال مادرید در سه فصل گذشته با هدایت زین الدین زیدان قهرمان اروپا شد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Pouya2220
در تمامی سه سال گذشته رونالدو تیمو به نیمه نهایی می رسوند و حدأقل سهم رونالدو در قهرمانی 90% در هر سه فصل بوده... برای بردن آژاکس نه ولی برای بردن تیمایی که ستاره های با تجربه ای دارن تنها دوضلعی رونالدو-مارسلو میتونه کمکشون باشه... الان که رونالدو نیست هم غیر ممکن نیست ولی خوب زیادم ممکن نیست... بیشترین شانس قهرمانی یو سی ال امسال مال سه تیم یوونتوس،منچستر یونایتد و بارسلوناست... بارسلونا اگر به پست یوونتوس یا منچستر بخوره تو مرحله بعد به احتمال بسیار زیاد می بازه... خود یوونتوس هم مقابل یونایتد قطعا به مشکل بزرگی میخوره... بهترین بازیکن امسال هم بین لئو مسی،کریس رونالدو و دخیاست...(پوگبا هم بی نظیره ولی دخیا همیشه بیشتر تو دید بوده و چهار دوره بهترین بازیکن تیم منچستر شده.ضمن اینکه مارسیال،رشفورد و لوکاکو هم از نظر هجومی خیلی خوبن ولی بسیار به پوگبا وابسته هستن و نقش پوگبا پررنگ تر از این سه نفر بوده همیشه)
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲:۲۷
پاسخ
18
8
Madrid 19
به نظرم سولاری توانایی بردن جامی بزرگ نداره. کاشکی به لوپتگی فرصت می دادن، قطعاً اوضاع رئال با بودن او کمتر از الآن نبود و سبک بازی رئال رو خیلی بهتر کرده بود.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵:۲۳
پاسخ
24
5
کهکشانی ها
این که توی سه سال گذشته رئال قهرمان شده دلیل نمیشه امسال نوبت یه تیم دیگه باشه.حالا مادرید.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴:۴۱
پاسخ
5
21
رئال
سولاری راه زیدان رو ادامه بده و پوکر کن. بارسایی ها تیمشونو کنسل می کنن. از لالیگا کوچ می کنن
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶:۱۰
پاسخ
6
23
پارسا
باشه
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶:۴۹
پاسخ
17
3