سولسشائر: از زندگی در شهر منچستر خوشحال نیستیم/ تیم برتر میدان پیروز شد

سولسشائر: از زندگی در شهر منچستر خوشحال نیستیم/ تیم برتر میدان پیروز شد

3877
09:45
05 اردیبهشت 1398
سرمربی منچستریونایتد چاره‌ای غیر از تحسین رقیب همشهری نداشت.

به گزارش سایت نود، اولگنار سولسشائر،سرمربی منچستریونایتد پس از شکست خانگی 2 - صفر در دربی مقابل منچسترسیتی به تحسین رقیب صدرنشین پرداخت.

او در این باره گفت:  عملکرد تیمی یونایتد فاقد کیفیت و سرعت لازم بود. سعی کردیم به جریان بازی واکنش نشان دهیم اما در نهایت این تیم برتر بود که موفق شد به پیروزی برسد و ما در دیدار مقابل سیتی به اندازه کافی خوب بازی نکردیم.کیفیت 2 تیم متفاوت است و به همین دلیل است آن‌ها در صدر جدول هستند و ما در اینجای جدول قرار داریم. سیتی استانداردها را تعیین کرده و در این شرایط زندگی در منچستر باعث خوشحالی ما نیست اما در ادامه همه چیز به خود ما بستگی دارد که بتوانیم فاصله خود با سیتی را کاهش داده و حتی بررقیب غلبه کنیم.

او در ادامه افزود:  نمیتوان گفت ما هیچکدام از برنامه های خود را اجرا نکردیم. در این دیدار نیز با تمرکز و شدت بالا حاضر شدیم اما حالا تنها نیاز داریم تلاش خود را بیش‌تر کنیم.سیتی انگیزه فراوانی برای کسب پیروزی داشت. دخیا واکنش های خوبی داشت و در مجموع استاندارد بالایی دارد. باید به تلاش خودمان ادامه داده و برای مبارزه روز یک‌شنبه آماده شویم.

1977

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
من ک‌بهت اعتماد دارم‌ و‌مطمئنم فصل بعد ..منچستره ..مدعی شماره یک‌قهرمانی میکنی :-P درضمن ..گواردیولا ..دو‌تا تیم‌کامل پر ستاره داره .ولی تو‌ ..تو‌منچستر اینقد بازیکن نداری ک مجبوری بازیکنای بدرد نخوره بازی بدی ..اون‌ پوگباهم ک‌الکی بازی میکرد و فکرش فقط رئال بود و‌اینطور نمیشه نتیجه گرفت :-P البته تقصیره مالک‌امریکایی منچستر هم‌هست ک تعجب میکنم ک با این نتایج ضعیف چرا نمیره از منچستر ک همه چی حل شه ؟؟:-P
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸:۴۶
پاسخ
10
21
عشقممم آگوئرو
معلوم بود که سیتی میبره چون دو تیم از نظر کیفیت خیلی باهم فاصله دارن به نوعی سیتی با هدف گذاری که در طول یک دهه انجام داده خیلی تیم خوبی شده اما یونایتد از زمانی که فرگوسن رفت برنامه ریزی خاصی برای آینده و بهتر شدن انجام نداد دو تیم سرمایه زیادی دارن اما سیتی برای بهتر شدن از اون استفادل میکنه اما یونایتد نه
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰:۳۱
پاسخ
14
21
ققنوس سرخ
تیم برتر میدان پیروز شد،یعنی می خوای بگی مسابقات مهندسی نشده و تبانی درکار نیست!!!
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷:۵۶
پاسخ
59
12
shamooshak
جای کژدم می نشیند عقرب کور تابوت فرگوسن هم به امثال مورینیو و سولسشایر می ارزه نه بردن بلدند نه زیبا بازی کردن
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰:۱۰
پاسخ
5
42
طوفان سرخ اسیا
بابا دخئا به هیچ توپی نه نمیگه چجوری انتظار سهمیه دارید خدا وکیلی چجوری انتظار سهمیه دارید
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸:۱۸
پاسخ
45
26