سولسشائر: در فوتبال وقوع هر چیزی ممکن است؛ می‌دانیم که توانایی شکست بارسلونا را داریم

سولسشائر: در فوتبال وقوع هر چیزی ممکن است؛ می‌دانیم که توانایی شکست بارسلونا را داریم

1702
20:17
26 فروردین 1398
سرمربی منچستریونایتد اعتقاد دارد باور و اراده شاگردانش می تواند منجر به حذف بارسلونا شود.

به گزارش وبسایت نود، اوله گونار سولسشائر در نشست خبری خودش پیش از بازی فردا شب با بارسلونا در لیگ قهرمانان عنوان کرده شاگردانش باوجود شکست ۰-۱ در بازی رفت باید به خوبی دفاع کنند و به صعود باور داشته باشند. 

سولسشائر به نقل از سایت یوفا گفته:«می دانیم که برای بردن بارسا باید بهتر از چند بازی اخیر کار کنیم. اگر به بازیکنانی چون سوارز و مسی زمان بدهیم دچار مشکل خواهیم شد. فینال ۹۹ خاطره فوق العاده ای است اما من زیاد به آن شب فکر نمی کنم. من مشتاق بازی فردا و دیدن عملکرد تیم خودم هستم. تنها به بازی فردا فکر می کنم.

فعلا با یک گل عقب هستیم اما هنوز زمان برای زدن گل های زیادی است و می دانیم که شانس داریم. در فوتبال وقوع هر چیزی ممکن است. می دانیم روی ضربات آزاد می توانیم به گل برسیم اما باید خوب دفاع کنیم و نباید گلی بخوریم. حتی اگر شده تا دقیقه ۹۰ باید برای زدن گل صبر کنیم. همه تیم ها بازیکنان خوب زیادی دارند اما باور و اراده داشتن تفاوت را رقم می زند. این را در پاریس دیدیم. اگر نهایت تلاش خودمان را کنیم و تمرکز داشته باشیم می توانیم نتیجه بگیریم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
جواد۶ش
کار سختی داریم در نیوکمپ...ولی امیدوارم یونایتد بارسا رو شکست بده...اگه روز بد مدافع های بارسا باشه میتونیم گل های زیادی به این تیم بزنیم فقط نباید ترسو باشیم(بتیس۴ بارسا۲ همین فصل) پس امیدوارم تیم هدفش تا دقیقه ۹۰ دفاع کردن نباشه که عواقب بدی داره(بارسا۵ لیون۱) ب امید برد یونایتد
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۸:۳۶
پاسخ
10
11
عشقممم نیمار
سولسشیر جون ایشالا ..فردا برنده ای ..و من حس شیشمم بهم میگ ..برمیگردی..بجوریم برمیگردی :-) فقط ..مث بازی رفت ..با همون حرکت ..مسی از کار بنداز تا بردت ..حتمی شه :-)
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳:۵۳
پاسخ
36
16
بارسلونا❤
یعنی دوست داری منچستر با ناجوانمردی بارسا رو ببره که میگی دوباره همون بلا رو سر مسی بیارن ؟!! .... از شیر زخمی باید بیشتر بترسید :/
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۰۳
11
17
Wien
خوشم میاد خودت هم فهمیدی،مسی خودش یک تیمه،اعتراف کردی مسی بازیکنیه که اراده کنه و رو فرم باشه،هیچ تیمی جلودار بارسا نیست.
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۴۵
11
14
yosra
کار شما وقتی تموم شد که عشق نیمار از شما به عنوان منچستر عشق یاد کرد.. اونم وقتی یه هفته قبلش براتون کری میخوند و پاریس پاریس میکرد.. نگرانم بعد این بازی دوباره بیاد طرفدار بارسا شه بدبخت شیم.. و این چرخه تاااااا قیامت برپاست.. از این تیم به اون تیم..
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۰۹
پاسخ
3
30
Wien
اوله جون اونی که بهت گفته،توانایی شکست بارسا را در نیوکمپ داری،فقط قصد مزاح داشته،باهات شوخی کرده،جدی نگیر.
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱:۴۴
پاسخ
30
24