سولسشائر: منچستریونایتد نیازی به فروش ستارگانش ندارد؛ از پوگبا راضی هستم

سولسشائر: منچستریونایتد نیازی به فروش ستارگانش ندارد؛ از پوگبا راضی هستم

1350
13:09
19 تیر 1398
سرمربی منچستریونایتد تاکید کرده فشاری روی این باشگاه برای فروش پل پوگبا نیست.

به گزارش وبسایت نود، اوله گونار سولسشائر در نشست خبری خودش در حاشیه تور تابستانی منچستریونایتد در استرالیا در مورد آینده پل پوگبا و روملو لوکاکو و ابراز تمایل این دو بازیکن برای پیوستن به تیم دیگری صحبت کرد. 

سولسشائر به نقل از اسکای اسپورت گفته:«مثل هر تابستان شایعات و بحث های زیادی در مورد اینکه چه بازیکنانی از تیم می روند و چه بازیکنانی به تیم می آیند منتشر شده است. از نظر من این داستان ها اتفاقی عادی است. طبیعی است که در اطراف باشگاه بزرگی چون منچستریونایتد چنین اخباری وجود داشته باشد. من با پوگبا، لوکاکو، رشفورد و تقریبا همه بازیکنان صحبت کردم. پوگبا و لوکاکو حرفه ای هستند و تا این لحظه به خوب تمرین کردند.

تا جایی که من می دانم تا این لحظه پیشنهادی برای هیچ کدام از بازیکنان مان دریافت نکردیم. ما منچستریونایتد هستیم و نیازی به فروش بازیکنان خودمان نداریم. هیچ وقت نگرانی نسبت به پوگبا نداشتم. او یک بازیکن حرفه ای است و غرور دارد. می دانم که تحت هر شرایطی نهایت تلاش خودش را برای تیم می کند. پوگبا پسر خوبی است و همیشه می خواهد بازی می کند و من مشکلی با او نداشتم. ایجنت ها همیشه صحبت می کنند و همانطور که گفتم فعلا پیشنهادی دریافت نکردیم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
رضا پرسپولیسی بجنورد
رایولا خیلی مزخرفه خیلیییییی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱:۱۸
پاسخ
1
34