سوپرلیگ ترکیه به حالت تعلیق درآمد

سوپرلیگ ترکیه به حالت تعلیق درآمد

1509
10:02
18 فروردین 1394
بالاترین سطح از فوتبال باشگاهی ترکیه به دلیل حادثه‌ای که برای اتوبوس حامل بازیکنان تیم فنرباغچه رخ داد به حالت تعلیق درآمده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - بالاترین سطح از فوتبال باشگاهی ترکیه به دلیل حادثه‌ای که برای اتوبوس حامل بازیکنان تیم فنرباغچه رخ داد به حالت تعلیق درآمده است.

به گزارش وبسایت نود، فدراسیون فوتبال ترکیه اعلام کرد که هفته آینده رقابت‌های سوپرلیگ فوتبال باشگاهی این کشور جهت بررسی حادثه اخیر برای اتوبوس تیم فنرباغچه به زمان دیگری موکول خواهد شد.

در جریان این حادثه فردی مسلح به اتوبوس حامل بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال فنرباغچه که پس از انجام بازی خارج از خانه برابر تیم چایکور ریزه‌‌اسپور در مسیر فرودگاه شهر ترابزون بود، حمله و با شلیک گلوله راننده اتوبوس را از ناحیه سر مجروح کرد.

به دنبال این اتفاق باشگاه فنرباغچه با انتشار بیانیه‌ای خواستار تعلیق سوپرلیگ ترکیه برای انجام تحقیقات لازم در خصوص حمله به اتوبوس این تیم شد. در این بیانیه آمده است: این پایان فوتبال است زمانی که خونی ریخته شود. برای فنرباغچه اولویت شناسایی و مجازات فوری مجرم یا مجرمان است.

فدراسیون فوتبال ترکیه نیز با درخواست باشگاه فنرباغچه موافقت و اعلام کرده است که بازی‌های هفته آینده سوپرلیگ این کشور به زمان دیگری موکول می‌شود.

1140

نظرات کاربران