سپاهان اصفهان 2 - 2 تراکتورسازی تبریز/ تساوی در بازی هیجان انگیز

سپاهان اصفهان 2 - 2 تراکتورسازی تبریز/ تساوی در بازی هیجان انگیز

10686
21:57
02 شهریور 1397
تیم های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز به نتیجه تساوی دو بر دو رضایت دادند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز به نتیجه تساوی دو بر دو رضایت دادند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت های هفته پنجم رقابت های لیگ برتر از ساعت 20 امروز در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. 

شاگردان امیر قلعه نویی در نیمه اول تلاش های زیادی برای برتری انجام دادند که این تلاش ها نتیجه داد تا تیم میزبان با نتیجه یک بر صفر و با گل سجاد شهباززاده راهی رختکن شود. تراکتورسازی در نیمه دوم با شرایط متفاوتی وارد زمین مسابقه شد و حضور سوگیتا در ترکیب این تیم باعث شد تا شاگردان جان توشاک عملکرد فنی بهتری از خود نشان بدهند. میهمان توسط مسعود شجاعی به گل اول رسید و ادامه نیز سپاهان تلاش داشت تا بازی با برتری به پایان نرسد تا اینکه عزت الله پورقاز توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. دانیال اسماعیلی فر تنها دو دقیقه بعد توانست بازی را تساوی بکشاند تا دو تیم یک امتیاز کسب کنند. 

گل های تیم سپاهان توسط سجاد شهباززاده در دقیقه 35 و عزت الله پورقاز در دقیقه 88 و گل های تراکتورسازی نیز توسط آنتونی استوکس در دقیقه 73 و دانیال اسماعیلی فر در دقیقه 90 به ثمر رسید.

ترکیب دو تیم:

سپاهان اصفهان:

پیام نیازمند، محمد ایرانپوریان، عزت الله پورقاز، سعید آقایی (از دقیقه 85 - رضا دهقانی )، مهدی کیانی، خالد شفیعی، محمد کریمی( از دقیقه 79 - بختیار رحمانی)، سجاد شهباززاده، ساسان انصاری ( از دقیقه87- سیاوش یزدانی)، مهرداد محمدی و کیروش استنلی

سرمربی: امیر قلعه نویی

 

تراکتورسازی تبریز: 

محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، محمدرضا مهدی‌زاده، دانیال اسماعیلی فر، رضا شربتی، مسعود شجاعی، علیرضا نقی زاده، اشکان دژاگه( از دقیقه 62- مهدی مهدی پور)، لی اروین ( از دقیقه 46- سوگیتا) و آنتونی استوکس

سرمربی: جان توشاک

 

دقایق حساس:

دقیقه 4: لی هری اروین توپ را با شوت خطرناکی به سمت دروازه تیم میزبان ارسال کرد که توپ راهی اوت شد.

دقیقه 20: محمد ایران پوریان با نفوذ به سمت دروازه محسن فروزان قصد ایجاد موقعیت داشت که اشکان دژاگه توانست توپ را به کرنر ارسال کند.

دقیقه 25: بازیکنان تیم تراکتورسازی به موقعیت خوبی مقابل دروازه تیم میزبان رسیده بودند که تلاش های لی هری اروین و آنتونی استوکس ثمری برای آنها نداشت.

دقیقه 30: بازیکنان تیم سپاهان در دو مرحله صاحب از روی کرنر شدند که محسن فروزان توانست توپ را در اختیار بگیرد. 

دقیقه 35: (گل تیم سپاهان) محمد کریمی از روی ضربه ایستگاهی توپ را مقابل دروازه تیم میهمان ارسال کرده و سجاد شهباززاده توانست با ضربه سر گل تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه 65: کارت زرد داور به مهدی کیانی از تیم سپاهان اصفهان 

دقیقه 73: (گل تیم تراکتورسازی تبریز) مسعود شجاعی با کار تیمی هم تیمی های خود در منطقه چپ خط دفاعی تیم سپاهان، صاحب توپ شد که در ادامه توپ را برای آنتونی استوکس مقابل دروازه پیام نیازمند ارسال کرد تا این بازیکن با بغل پا گل تساوی تیمش را به ثرم برساند.  

دقیقه 75: مسعود شجاعی به صورت ناگهانی توپ را از فاصله نسبتا زیادی نسبت به سمت گوشه دروازه تیم میزبان ارسال کرد که توپ با نوک انگشتان نیازمند از بالای دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 79: سعید آقایی توپ را به داخل محوطه جریمه تیم میهمان ارسال کرد که در ادامه کی روش استنلی با ضربه سر قصد گلزنی داشت ولی محسن فروزان توپ را به کرنر ارسال کرد. 

دقیقه 81: آنتونی استوکس از طریق ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود که توپ با ضربه این بازیکن به دیواره دفاعی شاگردان امیر قلعه نویی برخورد کرده و در ادامه نیز ثمری برای انها نداشت. 

دقیقه 89: (گل دوم سپاهان) بازیکن تیم سپاهان از فاصله زیادی نسبت به دروازه محسن فروزان توپ را به داخل محوطه جریمه تیم میهمان ارسال کرد که سیاوش یزدانی پس از در اختیار گرفتن توپ ، بلافاصله به عزت الله پورقاز پاس داد تا این بازیکن با ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 90: ( گل دوم تراکتورسازی) دانیال اسماعیلی فر از فاصله حدود 30 متری توپ را شوت پرقدرتی به سمت دروازه پیام نیازمند ارسال کرد که دروازه بان تیم میزبان نتوانست مانع گلزنی تیم میهمان شود تا بازی با تساوی دنبال شود. 

 

اتفاق ویژه:

هواداران تیم های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز از سال های گذشته رابطه خوبی با یکدگیر دارند که در حاشیه این دیدار نیز آنها خوش و بش هایی داشتند. 

تماشای خلاصه دیدار سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز

20441

نظرات کاربران
نساجی امید شهر خسته
یک بازی بی نظیر و فوق العاده بود . من به عنوان یک نساجی چی از این بازی مثل بازی تراکتور - نساجی خیلی لذت بردم
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶:۳۸
پاسخ
0
15
lpln
واقعا بازی قشنگی بود ایول -کاشکی همه مربیان تیمهاشو اینجوری بازی بدن نه اتوبوسی وناجوانمردانه
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۲۱
پاسخ
1
14
Ehsan
شما چرا اینقدر از تراکتور وتوشاک انتقاد میکنین.مگه شما مربی هستی نظر میدی کدوم بازیکنو کی بیاره توزمین کی نیاره .توشاک خیلی خوب میدونه داره چیکار میکنه تودو بازی قبلی کاملا مشخص بود.لطفا اینقدر انتقاد نکنین .اگه ازسیستمی که توشاک استفاده میکنه خوشتون نمیاد پس چرا به بازی های نگاه میکنین.رفته رفته این تیم بهتر میشه فقط باید صبر کنیم وپشت تیممون بایستیم وحمایت کنیم
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸:۳۱
پاسخ
0
16
تراکتوری
بازی زیبایی بود وتراکتور توشاک در بیرون خونه هم هجومی کار میکنه و همین باعث قشنگی شد
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶:۴۴
پاسخ
1
61
فرشاد
امروز بعد بازی تراکتور و سپاهان که دو تیم ورزشگاه را کامل پر کرده بودن دیدیم که مشکل و درگیری های به وجود امده در ورزشگاه منشا انها استقلال و پرسپولیس هستن.فرهنگ بالای هواداران سپاهان و تراکتور را در این بازی دیدیم.پس اقای فردوسی پور حتما در برنامه این هفته نود به این موضوع بپرداز که مشکل ورزشگاها ها از هوادارن و لیدرهای استقلال و پرسپولیس هستش.
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۰:۲۴
پاسخ
11
82
R
واقعا بازی بی نظیری بود.. خدای عجب کامبک و بازگشتی داشتند دو تیم خصوصا تراکتور که عالی بود عاااااالی واقعا لذت بردم!!... بقدری چسبید این بازی جذاب که به اندازه یه برد برام شیرین بود.... سوگیتای با کیفیت و فوق العاده که با ورودش به زمین روی دو تا گل تراکتور سهم و نقش غیرقابل انکاری داشت فقط افسوس و حیف که اون ضربه سر که به تیرک خورد حیف شد که گل نشد ولی بازم عالی کار کرد دمش گرم انصافا ..واقعاچه میکنه این سوگیتا!!! نیمه دوم هم توشاک تونست با ترکیبی که چید و با تعویض هایی که کرد تونست بازی رو برگردونه تا به ادامه لیگ بیشتر امیدوار باشیم واقعا حرف نداره !!!. از گل دانیال هم که هر چی بگم کمه واقعا یه سوپر گل رو شاهد بودیم گلی که به نظرم بهترین گل و زیباترین گل هفته هم میتونه باشه که در ذهن هواداران مدتها ماندگار خواهد بود در حالیکه وقت چندانی برا جبران نبود با این شوت عالی و سوپر گل تراکتور بازگشت رویایی داشت ای وول دانیال جان ناااز شستت زنده باشی گل پسر !!! چه گلی بود !! تراکتور هم نشون داد که روز به روز داره بهتر و هماهنگتر میشه و تو بازیای بعدی با هماهنگتر شدن بازیکنا بازیای بهتری رو شاهد خواهیم بود .. به امید موفقیت و پیروزی های تراکتور در ادامه لیگ یاشاسین تراکتور
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲:۵۸
پاسخ
3
62
وحید
بازی بسیار مهیجی بود و کلی بار فنی داشت. تراکتورمون خوب بود اما هنوز اونی که باید نشده. به نظر میرسه مشکل تراکتور هافبک دفاعیه. یه نفر نیست بتونه اون میانه میدان خوب بجنگه و جلو دفاع رو جمع و جور کنه. نقی زاده فیزیک خوبی داره و طاهران هم دوندس اما اونجور که باید هافبک دفاعی ایدآل نیستن. اما طیبی و مهدیزاده تو دفاع زوج خوبین به شرطی بیشتر هماهنگ بشن مخصوصا رو توپ های هوایی. و اینکه ی ذخیره خوبم داشته باشن.
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۸:۲۵
پاسخ
1
50
علیرضا
عجب بارزی قشنگی بود . عالی و فوق العاده . تیمهای خوزستانی فوتبال بازی کردن را از این دو تیم یاد بگیرند
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۱:۰۸
پاسخ
6
150
Amir
به عنوان به پرسپوليسي به هر دو تبريك ميگم دمتون گرم بازي قشنگي بود تراكتور داره يكي از قدرتها ميشه تو اينده نزديك.موفق باشيد. اميدوارم نماينده قطر رو ببريم.
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۵:۰۱
پاسخ
9
161
Manchester
خو اینهمه پول دادین یه دروازبان درست و حسابیم میخریدین :))))
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۰:۰۰
پاسخ
73
31
محمدمهدی
هردو دروازه بان خوبن و عکس العمل های عالی نشون دادن مخصوصا اون شوت بی نظیر شجاعی که نیازمند گرفت
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۹:۴۱
0
112
محمدمهدی
این بازی جنگ ستارگان واقعیه نه استقلال تراکتور انصافا ترکیب سپاهان پرمهره ترین ترکیب لیگه من خودم استقلالی ام اما سپاهان این فصل قویه
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۳۰
پاسخ
46
103
اصفهان
3-0 به نفع سپاهان میشه.
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۲۴
پاسخ
150
39
تهران تراختورچیلاری
هر دو تیم نماد فرهنگ هستن
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷:۵۰
پاسخ
40
183
اشنا
یک برد در بازی امروز تمام دهن کجی های سپاهانی ها به ما رو جبران میکنه..تمام خنجرهایی رو که از پشت به ما زدن.
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۰:۵۹
پاسخ
158
33
تراکتوری
داداش تو نه تراکتوری هستی نه سپاهانی پس تفرقه ننداز
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۹:۱۹
3
73
ناصر
داداچ داری اشتباه میزنیا طرفدارای دو تیم برادرن ولی بازیکنا... بازی جوانمردانه رو دقیقه ی آخر رعایت نکردند
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۰:۵۳
14
116
سپاهان
دوباشگاه برادرند و کدوم دهنکجی
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۳:۲۳
18
195
حامد سپاهان
شما طرفدار سرخابی خواهشا تفرقه نینداز بین خواهرخوانده ها
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴:۵۷
24
194
۷تراختور
لی اروینم گذاشته ، ای وللل
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۸:۴۶
پاسخ
26
94
آبی آسمونی
دبل... شما انگار همه بازیارو میشینی با دقت تماشا میکنی... واسه همینه همیشه کامنتات فقر سواد فوتبالی داره.. برو یکم بازی خارجی تماشا کن تا یکم فوتبال یاد بگیری.. البته بیچاره پرسپولیسیا امسال انقدر از تیمشون نا امیدن که میشینن بازی بقیه تیمارو نگاه میکنن.. آخی...
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۸:۴۱
15
15
دبل.۶:::::::۶+۶
اتفاقا اگر از اول بازی نمیکرد بهتر بود... ولی تو دفاع تراکتور باز هم مشکل داره...ولی دم این ژاپنی گرم .عالیه..قدرش را بدونید...تازه از کل دوم تراکتور هر چه بگم کم گفتم ..زیباترین گل بود..
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴:۴۴
9
173