سپاهان ناکام بزرگ برابر تیم های خوزستانی؛ 12 بازی، بدون پیروزی

سپاهان ناکام بزرگ برابر تیم های خوزستانی؛ 12 بازی، بدون پیروزی

2159
17:11
07 مرداد 1397
پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر در هفته اول هجدهمین دوره این رقابتها در برابر صنعت نفت آبادان به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا نکرد تا روند ناکامی این تیم در برابر خوزستانی ها در لیگ برتر همچنان ادامه یابد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر در هفته اول هجدهمین دوره این رقابتها در برابر صنعت نفت آبادان به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا نکرد تا روند ناکامی این تیم در برابر خوزستانی ها در لیگ برتر همچنان ادامه یابد.

به گزارش وب سایت نود، سپاهان اصفهان که در این فصل امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود دارد، باز هم در تقابل با تیم های خوزستانی نتوانست به پیروزی دست یابد تا روند پیروز نشدن این تیم برابر نمایندگان استان خوزستان در لیگ برتر به 12 بازی برسد. تیم فوتبال سپاهان اصفهان آخرین بار در هفته سوم لیگ برتر شانزدهم موفق شد استقلال خوزستان مدافع عنوان قهرمانی را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد اما پس از این دیدار نتوانسته بار دیگر برابر خوزستانی ها به پیروزی دست پیدا کند. سپاهان اصفهان از حدود 2 سال پیش که آخرین برد خود برابر یک تیم خوزستانی را به دست آورد، 3 بار برابر استقلال خوزستان، 5 بازی برابر صنعت نفت آبادان و 4 بازی برابر فولاد خوزستان به میدان رفته که حاصل آن 5 شکست و 7 تساوی برای زردپوشان اصفهانی بوده است.

سپاهانی ها در هفته هفتم رقابت های این فصل می توانند با غلبه بر فولاد خوزستان به روند ناکامی های خود برابر تیم های خوزستانی پایان دهند.

 

2081

نظرات کاربران
مخالف کیروشم ولی حامی تیم ملی هستم
چندسال با کمک ... قهرمان شدین. همه میدونن..
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۰:۲۵
پاسخ
25
7
Hattrick
این سه سال یه جیز غیر عادی بود ... دیگه از امسال همه چیز به روال عادی برمیگرده
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶:۵۸
پاسخ
10
26