سپاهان 0-0 پیکان/ دو تیم صدر جدول را پس زدند

سپاهان 0-0 پیکان/ دو تیم صدر جدول را پس زدند

2099
22:35
19 مرداد 1397
دیدار دو تیم سپاهان و پیکان بدون گل مساوی به پایان رسید

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار دو تیم سپاهان و پیکان بدون گل مساوی به پایان رسید

به گزارش وبسایت نود، شاید کمتر کسی حدس می زد که دیدار این دو تیم در هفته سوم جدالی برای صدرنشینی باشد. اما با توجه به تساوی پرسپولیس در خوزستان مقابل استقلال خوزستان، هریک از دو تیم این شانس را داشتند تا با پیروزی در این مسابقه، با توجه به تفاضل گل خوبی که داشتند ، به صدر جدول رقابت های لیگ برتر در پایان هفته سوم دست یابند. اما در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا نه تنها تیمی به صدر جدول نرسد بلکه فاصله با دیگر رقبایشان نیز کمتر شود. قضاوت این دیدار بر عهده علی صفایی بود. 

ترکیب دو تیم به شرح زیر اعلام شد: 

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند ، سیاوش یزدانی ، عزت الله پورقاز ، محمد ایرانپوریان ، سعید آقایی ، مهدی کیانی ، ساسان انصاری (80 حسین پاپی)، محمد کریمی (85 میلاد سرلک) ، سجاد شهباززاده ، مهرداد محمدی (78 ولادیمیرکومان) و کیروش استنلی
سرمربی امیر قلعه نویی

 

ترکیب پیکان

 وحید شیخ ویسی، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، علی حمودی، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی(60 ماهان رحمانی)، سعید واسعی(67 سامان نریمان جهان)، مگنو باتیستا، فراز امامعلی، مهدی شیری و محمد قاضی (89 عیسی آل کثیر)
سرمربی مجید جلالی 

 

اخطار

محمد ایران پوریان(55) - مهدی کیانی (22) مهرداد محمدی (67) از سپاهان

علی حمودی(19) از پیکان

 

دقایق حساس

نیمه اول
دقیقه 11: ساسان انصاری در موقعیتی تک به تک قرار گرفت که وحید شیخ ویسی مانع از گل شدن توپ شد

دقیقه 27: سجاد شهباززاده با چرخش های معروف خودش از پشت محوطه جریمه شوت زد و درحالی که مسیر توپ پس از برخورد با مدافعین حریف تغییر کرد، شیخ ویسی موفق شد توپ را مهار کند.

دقیقه 32: ضربه ایستگاهی در موقعیتی خوب در اختیار سپاهان قرار گرفت که سجاد شهباززاده پشت توپ قرار گرفت و ضربه اش با اختلافی کم به بیرون رفت.

دقیقه 44: روی ارسال مهرداد محمدی توپ روی سر استنلی فرود آمد که ضربه این بازیکن با اختلافی اندک به بیرون رفت.

 نیمه دوم
دقیقه 69: ضربه کرنر از ساسان انصاری روی سر استنلی فرود آمد و ضربه سر این بازیکن با اختلافی اندک به بیرون رفت

دقیقه 90: شوت محکم استنلی بافاصله ای اندک راهی اوت شد

 

اتفاق ویژه
سعید الهویی مربی سپاهان در دقایق پایانی نیمه اول به دلیل اعتراض بیش از حد از روی نیمکت این تیم توسط داور اخراج شد. 
 

خلاصه بازی

 

1004

نظرات کاربران
علیرضا م.
یعنی امشب بازی رو که دیدم فقط از این شرمنده بودم که امثال آقایان قلعه نویی و جلالی از تیم ملی جلوی پرتغال و اسپانیا توقع حملاتبیشتری رو داشتن! پیکان که طوری دفاع می‌کرد انگار با برزیل بازی داره و اختلاف سطح اینقدره، سپاهان خودمون هم طوری توان حمله کردن و موقعیت ساختن و رسیدن به محوطه و ۴تا پاس رو نداشت که انگار حریفش آلمانه! آقای قلعه‌نویی، وقتی تیمت با اینهمه اردو ۴تا پاس نمی‌تونه بده و جلوی پیکان از نیمه جلوتر نیره، لطفا فقط جلوی کیروش ساکت شو و یاد بگیر! چندتا بازیکن خوب لیگ توی جام‌جهانی هم دستپخت برانکو و شفر، مربی‌های خارجی لیگ بودن، بعد ژست کیفیت لیگ رو مربیای ایرانی می‌گیرن
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۵:۱۱
پاسخ
9
2
علی رضــا
بیشتر از بازی بی برنامه سپــاهان، این زمین چمن بی کیفیت استادیوم نقش جهان بود که رو مخ هوادارا می رفت.. به امید شروع دوباره طــوفــان زرد..
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۳:۰۰
پاسخ
1
6
نصف جهان
تیمهای امیر خان برای هماهنگی بیشتر به زمان احتیاج دارن...این تیم واقعا خوبه امروزم بد بازی نکرد پیکان دقیقا اومده ۱امتیازو بگیره اگه فوتبال بازی میکرد شاید مثل سپید رود میشد
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۱:۳۹
پاسخ
8
23
جمم
میبریم پیکانو
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۵:۵۲
پاسخ
11
15