سپیدرود رشت در آستانه واگذاری

سپیدرود رشت در آستانه واگذاری

1849
14:27
07 آذر 1396
نقل و انتقال باشگاه سپیدرود در حال انجام است.

وبسایت رسمی برنامه نود - نقل و انتقال باشگاه سپیدرود در حال انجام است.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، در جلسه ای که ظهر امروز در دفتر هیات فوتبال گیلان با حضور مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود و افتخاری عضو هیات مدیره این باشگاه با کیومرث بیات متقاضی خرید تیم برگزار شد طرفین در ارتباط با نقل و انتقال باشگاه به بحث و گفتگو پرداختند.

در این جلسه با تاکید بر پرداخت بدهی های معوقه و جاری باشگاه تصمیم گرفته شد تا پس از امضای تفاهم نامه واگذاری و پرداخت سی درصد رقم قرارداد فصل جاری بازیکنان و کادرفنی تا نیم فصل، انتقال به صورت قطعی انجام گردد.

پس از پایان این جلسه، نشستی در آمفی تئاتر المپیک برای مراسم معارفه ی خریدار با حضور افراد فوق و همچنین کیوان محمدی رییس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان، آقایان رمضانپور و عاقل منش اعضای شورای شهر رشت و جمعی دیگر از مسئولین و اصحاب رسانه برگزار شد.

 

2051

نظرات کاربران
کیوان
یکماه بعد از واگذاری : بازیکنان 90 درصد مطالبه دارند و طلبکارند دو ماه بعد از واگذاری : بازیکنان سپید رود اعتصاب کردند و در تمرینات شرکت نکردند سه ماه بعد از واگذاری : حمید درخشان سرمربی سپید رود شد 4 ماه بعد از واگذاری : حمید درخشان استعفا کرد . زمین تمرین نداریم 5 ماه بعد از واگذاری : سپید رود سقوط کرد و به ایران دیزل ناکجا آباد منتقل شد ! خوشم باشه !
۰۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲:۴۶
پاسخ
6
15
مهیار
دوست عزیز اگه قرار بود سپیدرود سرنوشتش اینجوری بشه همون اوایل مثل استقلال و شهرداری پگاه و داماش میشد ولی هواداران سپیدرود این اجازه رو به کسی نمیدن همچین کاری رو بکنن خیالت راحت...
۰۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸:۳۴
4
10