سپیدرود رشت 1-1 ماشین سازی تبریز/ تساوی در لحظات پایانی دیدار

سپیدرود رشت 1-1 ماشین سازی تبریز/ تساوی در لحظات پایانی دیدار

1235
17:58
26 بهمن 1397
شاگردان محمدرضا مهاجری و علی کریمی در سری رقابت های هفته 18 لیگ برتر به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های سپیدرود رشت و ماشین سازی تبریز در سری رقابت های هفته 18 لیگ برتر از ساعت 16 امروز در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفته بودند که  این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

گل تیم ماشین سازی توسط احسان تاییدی در دقیقه 78 و گل تیم سپیدرود نیز توسط میثم تهیدست در دقیقه 94 به ثمر رسید. 

ترکیب دو تیم:

سپیدرود رشت

ایمان صادقی، میثم تهیدست، لوکا نوزادزه، روما چاچوآ، امیر منصوریان، میلاد شیخ سلیمانی، محمد علیزاده، حمیدرضا طاهرخانی ( از دقیقه ۴۶- حسین ابراهیمی)، میثم فردوسی ( از دقیقه ۶۸- پیام صادقیان)، مهرداد بایرامی ( از دقیقه ۵۶- محمد غلامی) و حسین شنانی

سرمربی: علی کریمی

ماشین سازی تبریز

فرناندو دخسوس، محمد اهل شاخه، سید محمد خرم الحسینی ( ازدقیقه ۵۴- احسان تاییدی)، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید احمد مهدی‌زاده، عزیز معبودی، احمدرضا زنده‌روح، سعید مهری، احسان الوان‌زاده ( ازدقیقه ۷۷- یوسف سیدی)، فرید بهزادی کریمی (از دقیقه ۸۹- مصطفی سالاری) و رضا خالقی‌فر

سرمربی: محمدرضا مهاجری

دقایق حساس: 

دقیقه 3: رضا خالقی فر از طریق ضبه ایستگاهی توپ را به داخل محوطه جریمه تیم سپیدرود رشت ارسال کرد که توپ در اختیار ایمان صادقی قرار گرفت. 

دقیقه 16: بازیکن تیم ماشین سازی توپ را به داخل محوطه جریمه تیم میزبان ارسال کرد که ضربه سر رضا خالقی فر با واکنش دروازه بان سپیدرود راهی کرنر شد.

دقیقه 25: کارت زرد داور به عزیز معبودی از تیم ماشین سازی تبریز

دقیقه 25: کارت زرد داور به حمیدرضا طاهرخانی از تیم سپیدرود رشت

دقیقه 31: کارت زرد داور به احمد زنده روح از تیم تراکتورسازی تبریز

دقیقه 33: بازیکن تیم ماشین سازی توپ را از داخل محوطه جریمه برگشت داد که در ادامه حسین شنانی از پشت محوطه جریمه شوت زد که فرناندو دخسوس توپ را در اختیار گرفت.  

دقیقه 42: محمد خرم الحسینی از پشت محوطه جریمه این تیم قصد گلزنی داشت که توپ با شوت این بازیکن در اختیار ایمان صادقی قرار گرفت.

دقیقه 45+1: کارت زرد داور به سعید مهری از تیم ماشین سازی تبریز 

دقیقه 45+ 3: حسین شنانی از پشت محوطه جریمه از طریق ضربه ایستگاهی شوت زنی کرد که توپ با واکنش خوب فرناندو دخسوس به بیرون رفت.   

دقیقه 78: (گل تیم ماشین سازی تبریز) سیداحمد مهدی زاده توپ از سمت راست زمین مسابقه به داخل محوطه جریمه سپیدرود رشت و مقابل دروازه ارسال کرد که احسان تاییدی از اشتباه ایمان صادقی استفاده و با ضربه سر توپ را وارد دروازه ایمان کرد. 

دقیقه 64: امیر منصوریان از سمت راست زمین مسابقه توپ را به داخل محوطه جریمه تیم ماشین سازی ارسال کرد که توپ با ضربه سر شیخ سلمانی در اختیار فرناندو دخسوس قرار گرفت. 

دقیقه 90+2: کارت زرد داور به میثم تهیدست از تیم سپیدرود رشت 

دقیقه 90+4: (گل تیم سپیدرود رشت) پیام صادقیان از سمت راست زمین مسابقه توپ را به داخل محوطه جریمه ماشین سازی ارسال کرد که پس از دفع توپ توسط بازیکن تیم میهمانریال میثم تهیدست صاحب موقعیت حساس شد که با شوت سر ضرب و زیبایی گل تساوی را به ثمر رساند. 

گفتنی است، تیم های سپیدرود رشت و ماشین سازی تبریز با این نتیجه به ترتیب 12 و 21 امتیازی در جدول رده بندی لیگ برتر شدند. 

20441

نظرات کاربران
علی
همگی خسته نباشید. کارتان خوب بود. کاش اون پانزده بیست ثانیه را هم دوام می آوردین و خودتونو تا رتبه ۶ بالا می کشیدین. به امید موفقیت های بیشتر.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳:۱۱
پاسخ
13
5
عشقممم نیمار
چ‌ عالی..۱۰ امتیاز کامل از مسابقه پیش بینی نود گرفتم :-)
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۰۱
پاسخ
32
1