سپیدرود رشت 2-2 پیکان/ تساوی حاصل تلاش 90 دقیقه ای دو تیم

سپیدرود رشت 2-2 پیکان/ تساوی حاصل تلاش 90 دقیقه ای دو تیم

1412
19:42
08 فروردین 1398
شاگردان نادر دست نشان و حسین فرکی در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر به نتیجه تساوی دو بر دو رضایت دادند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های سپیدرود رشت و پیکان در سری رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت 17:45 امروز در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. 

گل های بازی توسط فراز امامعلی در دقیقه 45 و آرمان قاسمی در دقیقه 57 برای تیم پیکان و میلاد شیخ سلیمانی در دقیقه 59 و محمد غلامی در دقیقه 72 (پنالتی) برای تیم سپیدرود رشت به ثمر رسید. 

داور: کوپال ناظمی

کمک ها: حمیدرضاکنعانی زادگان و احد سلطانی

داوران پشت دروازه: رضا کرمانشاهی ، احمد محمدی

داور چهارم: یعقوب حجتی

ناظر: حاتم بک پور

داور این دیدار به حجت حق وردی (دقیقه ۱۶)، ماهان رحمانی (دقیقه ۶۱) و فراز امامعلی (دقیقه ۷۹) از تیم پیکان و محمد سلیمان علیزاده (دقایق ۲۷ و 77 - اخراج) کارت زرد نشان داد. 

ترکیب دو تیم:

سپیدرود رشت

کوروش ملکی، لوکا نوزادزه، میثم فردوسی (از دقیقه ۵۶ - محمدرضا مهدوی)، میثم تهیدست، میلاد شیخی سلیمانی، محمد بلبلی، هومن ربیع زاده، مهرداد بایرامی، محمد علیزاده، میلاد قربان زاده (از دقیقه ۸۱ حسین امینی) و حسین شنانی (از دقیقه ۶۵- محمد غلامی)

سرمربی: نادر دست نشان

پیکان 

مهدی امینی، سعید قائدی فر، عیسی آل کثیر، آرمان قاسمی، حجت حق وردی، فراز امام علی، مهدی مومنی (از دقیقه ۷۵ - امیر روستایی)، ماهان رحمانی (از دقیقه ۷۳ - مگنو باتیستا)، مارکو وکسویچ، سعید واسعی و امیرحسین کریمی

سرمربی: حسین فرکی

دقایق حساس: 

دقیقه 4: فراز امامعلی با خطای بازیکن تیم سپیدرود رشت در داخل محوطه جریمه این تیم سرنگون شد که داور مسابقه اعلام خطای پنالتی به سود تیم پیکان کرد. 

دقیقه 5: حجت حق وردی از طریق ضربه پنالتی توپ را وارد دروازه کرد که این صحنه از سوی داور مردود اعلام شد. حجت حق وردی دوباره پشت توپ ایستاده و ضربه این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد. 

دقیقه 6: شوت ناگهانی و پرقدرت بازیکن تیم پیکان از کنار دروازه تیم سپیدرود رشت راهی بیرون شد. 

دقیقه 34: بازیکن تیم پیکان توپ را از طریق ضربه ایستگاهی سمت چپ زمین مسابقه به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که در ادامه با ضربه سر هومن ربیع زاده از بالای دروازه راهی بیرون شد. 

دقیقه 43: ارسال عیسی آل‌کثیر از طریق ضربه ایستگاهی توسط دروازه بان تیم سپیدرود رشت در دو مرحله دفع شده و راهی کرنر شد. 

دقیقه 45: (گل اول تیم پیکان) ضربه ماهان رحمانی به دیوار دفاعی تیم سپیدرود رشت برخورد کرده و در ادامه پاس بازیکن تیم میهمان در اختیار فراز امامعلی قرار گرفت تا با ضربه ای زیبا و در حالی که دو بازیکن حریف را در کنار خود می دید، موفق به گلزنی شود.

دقیقه 52: میلاد شیخ سلیمانی از طریق ضربه ایستگاهی توپ را به صورت زمینی به سمت دروازه ارسال کرد که دروازه بان تیم پیکان توانست توپ را در اختیار بگیرد. 

دقیقه 57: (گل دوم تیم پیکان) بازیکن تیم پیکان از طریق کرنر به داخل محوطه جریمه ارسال کرده و توپ پس از ضربه سر بازیکن پیکان در اختیار آرمان قاسمی قرار گرفت تا این بازیکن توپ را از فاصله نزدیک و با ضربه ای محکم وارد دروازه کند.   

دقیقه 59: (گل اول تیم سپیدرود رشت) محمدرضا مهدوی از طریق ضربه ایستگاهی توپ را داخل محوطه جریمه ارسال کرد تا میلاد شیخ سلیمانی با ضربه سر گل اول تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 69: محمد بلبلی از پشت محوطه جریمه به داخل محوطه جریمه شوت زد که توپ به دست حجت حق وردی برخورد کرد تا داور خطای پنالتی اعلام کند. 

دقیقه 72: (گل دوم تیم سپیدرود رشت) محمد غلامی از طریق ضربه پنالتی توپ را وارد دروازه تیم پیکان کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. 

دقیقه 5+90: توپ با ضربه عیسی آل کثیر از کنار دروازه کوروش ملکی به آرامی راهی بیرون شد. 

دقیقه 6+90: سامان نریمان جهان از فاصله کوتاه نسبت به دروازه تیم سپیدرود رشت قصد گلزنی داشت که توپ با ضربه این بازیکن در اختیار کوروش ملکی قرار گرفت. 

گفتنی است، تیم های سپیدرود رشت و پیکان با این تساوی در جدول رده بندی به ترتیب 14 و 25 امتیازی شدند. 

20441

نظرات کاربران
درجستجوی حقیقت
به امیدبردسپیدروددربازیهای بعدی
۰۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱:۲۸
پاسخ
0
4