سکوت مورینیو درباره علاقه منچستریونایتد به جذب سانچز

سکوت مورینیو درباره علاقه منچستریونایتد به جذب سانچز

3073
22:35
22 دی 1396
مورینیو ترجیح داد درباره بازیکنان سایر تیم ها صحبت نکند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو ترجیح داد درباره بازیکنان سایر تیم ها صحبت نکند.

به گزارش وبسایت نود، گزارشات رسانه های بریتانیایی در روز جمعه نشان می دهد، منچسترسیتی حاضر نیست بیش از 20 میلیون پوند برای سانچز بپردازد و در چنین شرایطی، ممکن است این بازیکن شیلیایی راهی منچستریونایتد شود، اما مورینیو در واکنش به تلاش برای جذب ستاره آرسنال، چنین گفته است:

فکر نمی کنم کار درست و اخلاقی ای باشد که بخواهم راجع به بازیکنان سایر تیم ها صحبت کنم. اگر مربی ای در مورد بازیکنان تیم من صحبت کند، قطعاً من هم خوشحال نخواهم شد. آن چیزی که می توانم بگویم این است که سانچز بازیکن آرسنال است، درست نیست که چیز زیادی درباره بازیکن آرسنال بگویم. مسئله اینجاست که من و سران باشگاه یونایتد، خیلی به خرید بازیکن در ژانویه اعتقاد نداریم، ما به صرف خرید کردن، بازیکن جذب نمی کنیم. تنها بحثم این است که اگر فرصت خرید بازیکنان خوب مهیا شود، حالا چه در ژانویه چه در تابستان، چه در ماه می، برای آن تلاش خواهیم کرد. در مورد سانچز، تنها چیزی که می توانم بگویم، همان چیزی است که همه می دانند، او بازیکن فوق العاده ای است.

1878

نظرات کاربران
Ahmad.N
منچستر اگه الان دست هر کسی دیگه جز مورینیو بود با این همه بازیکن خوب قطعا پنج گانه میکرد
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۳:۱۶
پاسخ
31
12
شیاطین سرخ
منظورت امثال اسمالینگ روخو لوک شاو بلینده/:
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۹:۱۸
1
4
Nasser
كارشناس كي بودي تو؟
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۷:۰۰
0
4
رضا
یه دفعه بگو 10 گانه ، 5 گانه کمه خخخخخ
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۹:۰۵
0
3
محمدیونایتد
بعد فرگوسن کم خرج نشدبرای تیم. ولی هرکی اومد نشد که بشه. حالاشما نظرت چه کسی است؟مورینیو آدم کوچیکیه یا فن خال کوچک بود؟مشکل اینه که زمان میبره بتونی جای خالی سرالکس و پرکنید.
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴:۲۳
0
4