سیدجلال حسینی از لیست خرید تراکتورسازی خارج شد

سیدجلال حسینی از لیست خرید تراکتورسازی خارج شد

6003
12:42
13 تیر 1394
مدافع ملی‌پوش فصل گذشته تیم الاهلی قطر از بین گزینه‌های تراکتورسازی خارج شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع ملی‌پوش فصل گذشته تیم الاهلی قطر از بین گزینه‌های تراکتورسازی خارج شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سیدجلال حسینی که پس از عدم حضور در لیست برانکو ایوانکوویچ برای حضور در پرسپولیس با گزینه‌های دیگری مذاکرات خود را آغاز کرد، از لیست تراکتورسازی نیز خارج شد.

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال الاهلی قطر مذاکراتی با مسئولان باشگاه تراکتورسازی انجام داد اما در آخرین صحبت‌های خود با مدیران این باشگاه نتوانست به توافق برسد. از همین‌رو مسئولان باشگاه تراکتورسازی نیز حسینی را از لیست گزینه‌های خرید خود خارج کردند و قرار است یک مدافع خارجی برای پست مدافع میانی به تبریز بیاید.

ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز این خبر را تأیید کرد و اظهار داشت: صحبت‌هایی با حسینی شد اما توافقی صورت نگرفت و تا یکی دو روز آینده یک مدافع خارجی به تبریز می‌آید تا قراردادش را امضا کند.

 اینطور به نظر می‌رسد که بین باشگاه تراکتورسازی و سیدجلال حسینی توافق مالی صورت نگرفته و تبریزی‌ها نتوانستند از پس قیمت بالای مدافع تیم ملی بر بیایند. با این حال اولیویرا از بابت پست دفاع میانی نگرانی زیادی ندارد، چراکه شجاع خلیل‌زاده و احمد عبدالله‌زاده که سرباز هستند این فصل می‌توانند به تراکتورسازی کمک کنند و با جذب یک مدافع دیگر، پرونده جذب بازیکن در دفاع بسته خواهد شد.

تراکتورسازان که پس از جدایی حامد لک و عیسی اندوی نیاز به جذب دو دروازه‌بان داشتند، محمدرضا اخباری، دروازه‌بان ملی‌پوش سایپا را به عنوان بازیکن-سرباز به خدمت گرفتند و جذب یک دروازه‌بان دیگر در دستور کار آنها قرار دارد. با منتفی شدن حضور رحمان احمدی در جمع تراکتورسازان و کم شدن شانس حضور علیرضا بیرانوند در این تیم، اکنون شانس محسن فروزان برای حضور دوباره در تبریز زیاد شده است.

دروازه‌بان فصل گذشته استقلال اکنون بدون تیم مانده است و با توجه به پیشنهادی که از تراکتورسازی دارد، بعید نیست دوباره حضور در این تیم را تجربه کند. سرپرست تیم تراکتورسازی نیز بدون نام بردن از بازیکنی در خصوص جذب دروازه‌بان گفت: تا چند روز آینده با یک دروازه‌بان به توافق خواهیم رسید و قطعاً دروازه‌بان ایرانی جذب خواهیم کرد.

 

 

2051

نظرات کاربران
ا.ا
معلومه توافق صورت نمی گیره مطمئن باشید سید جلال کمتر از 3 میلیارد نمی گیره وقتی خلعتبری گرفته
۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۸:۰۹
پاسخ
0
11
علی
پس دیگه میاد استقلال
۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۲:۴۴
پاسخ
10
3
غفار
سید کوتاه بیا،کمتر بگیر تابیای پرسپولیس
۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۹:۴۳
پاسخ
10
4