سیدصالحی:  گلم را به نصرتی تقدیم می‌کنم

سیدصالحی: گلم را به نصرتی تقدیم می‌کنم

1525
13:23
21 فروردین 1395
مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز ابراز امیدواری کرد تیمش در پایان لیگ برتر سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز ابراز امیدواری کرد تیمش در پایان لیگ برتر سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سیدمهدی سیدصالحی در مورد برتری گسترش فولاد مقابل راه‌آهن گفت: بعد از بازی با ذوب‌آهن می‌دانستیم که یک مسابقه سخت دیگری داریم، آنهم با تیمی که چیزی برای از دست دادن نداشت. ما در این بازی کار سختی داشتیم و 10 نفره هم شده بودیم، ولی خدا را شکر که در نهایت سه امتیازی مهم را گرفتیم.

وی که در این بازی گل اول تیمش را به ثمر رساند در این خصوص تأکید کرد: خدا را شکر که گل زدم. این گل نتیجه زحمات بازیکنان بود و امیدوارم در بازی‌های آینده هم گل بزنم. من این گل را به محمد نصرتی تقدیم می‌کنم که در این مدت به‌دلیل مصدومیت از تیم ما دور بوده است و امیدوارم که خیلی زود به میادین فوتبال برگردد.

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به شانس تیمش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تیم ما پتانسیل آسیایی شدن را دارد و خیلی امیدوارم که گسترش فولاد سهمیه بگیرد. ما پنج فینال مهم دیگر در پیش داریم و امیدوارم که در بازی‌های آینده نتایج خوبی گرفته و به سهمیه آسیا برسیم.

سیدصالحی در پاسخ به این سؤال که کدام تیم در لیگ امسال قهرمان خواهد شد، گفت: رقابت مدعیان خیلی فشرده است و چیزی قابل پیش‌بینی نیست. من معتقدم قهرمان لیگ در روز آخر مشخص می‌شود و امیدوارم تیمی که لیاقتش را دارد، قهرمان شود.

 

2051

نظرات کاربران
جواد
" این گل نتیجه زحمات بازیکنان بود و امیدوارم در بازی‌های آینده هم گل بزنم." . . . واه واه ...نمردیم و فهمیدیم تعارف دفاع و دروازه بان راه آهن، یعنی زحمت بازیکنان گسترش فولاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۷:۲۴
پاسخ
1
0