سید حسین حسینی هفته آینده با استقلال مذاکره می‌کند

سید حسین حسینی هفته آینده با استقلال مذاکره می‌کند

5204
16:19
06 خرداد 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان ملی پوش تیم استقلال به منظور تمدید قراردادش با این تیم هفته آینده به تهران می‌آید.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان ملی پوش تیم استقلال به منظور تمدید قراردادش با این تیم هفته آینده به تهران می‌آید.

به گزارش وبسایت نود، سید حسین حسینی سنگربان ملی پوش تیم استقلال که یکی از آخرین نفراتی بود که از لیست اعزام به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خط خورد تا از حضور دراین مسابقات مهم باز بماند، این روزها به همراه خانواده‌اش در شیراز به سر می‌برد.

قرارداد این بازیکن با استقلال به پایان رسیده و یکی از اولویت های آبی‌پوشان تمدید قرارداد با این دروازه بان  است. مسئولین باشگاه استقلال پیشنهاد تمدید قراردادی به مدت ۵ سال را به حسینی داده اند و منتظرند تا وی پس از پایان تعطیلات سر میز مذاکره بنشیند.

دروازه‌بان ملی پوش استقلال به احتمال زیاد تا یک هفته آینده هم در شیراز خواهد بود و پس از بازگشت به تهران مذاکراتش را با مدیران باشگاه آغاز می‌کند. به نظر نمی‌رسد بر سر راه تمدید قرارداد حسینی و استقلال مشکل خاصی وجود داشته باشد و احتمال این که وی به زودی قراردادش را با آبی پوشان تمدید کند زیاد است.

1140

نظرات کاربران
قاقالی لی
دمش گرم سید حسین حسینی ابی دل و با غیرت .....
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۴:۵۲
پاسخ
1
19
اکبر
مذاکره واسه این که میگفت من عاشق استقلالم و بخاطرش ده شب بیرون خوابیدم میگفت بخاطری که نرم پرسپولیس گریه میکردم حالا واسه چی میخواد مذاکره کنه خوب بره نخونده امضا کنه این که میگفت عاشق استقلاله حالا مگه مبلغ واسش مهمه..
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۰۳
پاسخ
13
6
آبی سنتر
حتی بدبین ترین طرفدار فوتبال ایران هم فکر نمیکرد تو با شکستن رکورد کلین شیت تاریخ، حتی تو لیست 23 نفره جام جهانی نباشی واقعا در حقت جفا شد. اما تو رو همه دوست دارن. مطمئناً پیشرفت خواهی کرد بمون و با استقلال سه گانه بگیر. تیام هم تو صفحه شخصی اش نوشته طولانی شدن مذاکرات من به خاطر پول بیشتر نیست بلکه به خاطر مشکلات مالیاتی است که به قول خودش اون مالیات رو به باشگاه داده اما اونا پرداخت نکردن و تیام ممنوع الخروج شده. یک مشکل دیگرم گفته پرداخت هاش به موقع نیست و این حرفه ای گری نبوده. در آخر هم گفته من همیشه با طرفدارهای استقلال رو راستم و امیدوارم بتونم در کنار شما ستاره سوم رو کسب کنم. این حرف های تیام یعنی اگه این مشکلات ساده حل بشه میمونه ولی متاسفانه مسولین ما اصلا به فکر نیستن. ادمین بچاپ دستم درد گرفت!
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸:۲۸
پاسخ
8
52
توريني
رکورد کلين شيت دست ساشا ايليچه داداچ برو يه خرده اطلاعاتتو ببر بالا
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶:۴۳
28
2
Ali
اخي حتي يه پیشنهادم براش نیومد؟؟میخواست با سپاهان بازارگرمی کنه که اونم اولین بازیکنی که خرید نیازمند بود که
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴:۱۳
پاسخ
47
12
سیا
اگه پندار توفیقی قراره با سیدحسین مذاکره بکنه که احتمالا حسینی سر از سپاهان درمیاره - فقط امیدوارم توفیقی هر چه زودتر از استقلال بره .
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹:۱۴
پاسخ
33
16
زانيار
اشتباه میکنه
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۱۲
پاسخ
59
8
هاکان
آی که تو سوزش داری عزیزم.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۴۱
1
56
Abedi
هم حسینی اشتباه میکنه هم تو حسینی اشتباه میکنه که 5 ساله میبنده باید ده ساله ببنده شما هم اشتباه میکنی که پماد کنار دستت نیست میای زیر پست های سرورت رو میخونی
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸:۲۲
6
72