سیمئونه: بلد نیستیم به شیوه دیگری بازی کنیم

سیمئونه: بلد نیستیم به شیوه دیگری بازی کنیم

4180
10:59
19 بهمن 1393
سرمربی اتلتیکومادرید اعلام کرد که شاگردانش نمی‌دانند چطور به شیوه دیگری بازی کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی اتلتیکومادرید اعلام کرد که شاگردانش نمی‌دانند چطور به شیوه دیگری بازی کنند.

به گزارش وب سایت نود، دیگو پابلو سیمئونه پس از پیروزی چهار بر صفر مقابل رئال مادرید اعلام کرد که شاگردانش شایسته این پیروزی بودند و اظهار داشت: بازیکنان مهم‌ترین بخش مسابقه امشب بودند. ما همان بازی که می‌خواستیم را به نمایش گذاشتیم و همه‌چیز به خوبی پیش رفت. توانایی بازیکنان برای خواندن بازی و انجام دادن کاری که قصد انجامش را داشتند، واقعا عالی بود. تمام مربیان عقاید فراوانی دارند و تفاوت میان همه ما چندان زیاد نیست. مسئله مهم این است که چه کسی این عقاید را به اجرا در می‌آورد و من گروهی از بازیکنان را در اختیار دارم که در انجام این کار بسیار خوب هستند. بدون آنها انجام چنین کاری غیرممکن است.
وی ادامه داد: ما چارچوب‌های خودمان را داریم و اساسا این به آن معنا است که مسابقه به مسابقه پیش می‌رویم. نمی‌دانیم چه طور به شیوه دیگری بازی کنیم. فکر کردن به شیوه متفاوت به درد ما نمی‌خورد. چیزهایی هست که نمی‌توانید تصورش را بکنید اما آنها اتفاق افتادند.
سرمربی اتلتیکومادرید خاطرنشان کرد: من تنها به فرصت‌هایی که شاگردانم داشتند، فکر می‌کنم. ما همیشه می‌خواستیم میانه میدان را در اختیار بگیریم. خیلی از توپ‌های سرگردان را حفظ کردیم و مانع از ضدحملات رئالی‌ها شدیم.
وی اضافه کرد: ما تلاش کردیم تا بیشتر و سریع‌تر با هم ارتباط داشته باشیم. بیرون گذاشتن رائول، سائول و گامز از ترکیب سخت بود. امروز من فهمیدم که چیزی که به آن نیاز داشتیم به حرکت در آوردن عالی توپ با سرعت بالا است.

 

 

2051

نظرات کاربران