سیمئونه: تعجب نمی کنم اگر گریزمن در تابستان اتلتیکومادرید را ترک کند

سیمئونه: تعجب نمی کنم اگر گریزمن در تابستان اتلتیکومادرید را ترک کند

2119
16:24
30 دی 1395
سیمئونه احتمال جدایی گریزمن را از اتلتیکومادرید در تابستان رد نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سیمئونه احتمال جدایی گریزمن را از اتلتیکومادرید در تابستان رد نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، دیگو سیمئونه سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید در مصاحبه اخیرش عنوان کرده؛ تعجب نمی کند اگر در تابستان برای گریزمن پیشنهادات زیادی به دستشان برسد. او همچنین اعلام کرده که اگر ستاره فرانسوی مایل به جدایی باشد، جلوی راهش را نمی گیرد.

این در حالی است که چند روز قبل رسانه های انگلیس، گریزمن را اولویت اول مورینیو برای تابستان 2017 اعلام کرده بودند. گفتنی است یونایتد اطمینان دارد که با پرداخت مبلغ فسخ قرارداد این بازیکن، می تواند او را به الدترافورد بیاورد.

سیمئونه در گفتگوی اخیرش این چنین عنوان کرده است:

جلوی راه هیچ کس را نمی گیرم. من تنها تلاشم را می کنم تا آن چیزی را که به نفع باشگاه است، انجام دهم. گریزمن شرایط بسیار خوبی دارد، فرم بسیار عالی دارد و آمار گلزنی مناسبی هم دارد، طبیعی است که باشگاه های بزرگ دنیا به دنبال او باشند و تعجب نمی کنم اگر بتوانند گریزمن را به خدمت بگیرند.

گریزمن تا سال 2021 با اتلتیکومادردید قرارداد دارد. اما او ماه نوامبر اشاره کرده بود که دوست دارد در سطح باشگاهی با پوگبا همبازی شود.

2021

نظرات کاربران
7
گریزمان همیشه میگه تا زمانی که سیمئونه اتلتیکورو ترک نکنه اونجا میمونه فکر کنم بعد ترک سیمئونه گریزماتم از اتلتیکو جدا بشه اما اون که تا سال 2021 قرار دادشو تمدید کرده باید بهش پایبند باشه اگر واقعاعاشق تیمشه باید سال ها براش بهترین بازیو بکنه تا اسطوره ی اتلتیکو بشه رئال و بارسا که فقط نباید اسطوره داشته باشن و پوگبا و سیمئونه دلایل منطقی ای برای جدایی یا پیوستن به تیمی نیستن به نظرم گیریزمان احساسی تصمیم میگیره تا عقلانی
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۸:۱۲
پاسخ
7
2