سیمئونه: تورس پاسخ آنهایی را که به توانایی‌اش شک داشتند، داد

سیمئونه: تورس پاسخ آنهایی را که به توانایی‌اش شک داشتند، داد

2203
11:38
26 دی 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال اتلتیکومادرید با ابراز رضایت از شیوه بازی تیمش در خانه کهکشانی‌ها، مدعی شد مهاجم اسپانیایی روخی‌بلانکو توانسته توانایی‌های خود را به منتقدانش ثابت کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال اتلتیکومادرید با ابراز رضایت از شیوه بازی تیمش در خانه کهکشانی‌ها، مدعی شد مهاجم اسپانیایی روخی‌بلانکو توانسته توانایی‌های خود را به منتقدانش ثابت کند.

به گزارش وبسایت نود ، برای پنجمین بار متوالی در فصل جاری، اتلتیکو همشهری پرافتخار خود را در حسرت کسب پیروزی در دربی مادرید گذاشت و با متوقف کردن این تیم در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با تساوی 2 بر 2، در مجموع دو بازی رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با نتیجه 4 بر 2 پیروز شد و جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها را کسب کرد.

دیه‌گو سیمئونه که شاگردانش در چهار دربی قبلی شهر مادرید در فصل جاری نیز سه پیروزی و یک تساوی کسب کرده بودند، در کنفرانس خبری پس از بازی اظهار داشت: خوشحالیم، چون طبق برنامه هوشمندانه‌ای که برای این بازی داشتیم عمل کردیم. ما با مهاجمان پرسرعت خود باید از موقعیت‌هایی که به دست می‌آوردیم استفاده می‌کردیم و این همان کاری بود که در ابتدای هر یک از دو نیمه بازی انجام دادیم و با آن به دو گل رسیدیم. در نیمه اول، ما بیشتر تحت فشار قرار داشتیم و در نیمه دوم بازی خوبی ارائه کردیم.

سیمئونه ادامه داد: تیم ما در نیمه اول تحت فشار قرار داشت، چون حریف‌مان بهترین تیم دنیا، قهرمان جهان و لیگ قهرمانان اروپا بود که در خانه خودش بازی می‌کرد، آنهم در استادیومی که پر از تماشاگر بود. همه اینها سبب شد که رئال در نیمه اول فشار فراوانی بیاورد و آن بازی خوب را ارائه کند. ما خیلی عقب کشیده بودیم اما کارمان خوب بود.

سیمئونه درباره اینکه از کدام بخش از عملکرد تیمش بیش از همه راضی است، گفت: مثل همیشه کار گروهی. هیچ پاسخ انفرادی در این باره وجود ندارد.

سیمئونه در ادامه به تمجید از عملکرد فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی تیمش که هر دو گل اتلتیکومادرید را به ثمر رساند،‌ پرداخت و عنوان کرد: زمانی که تورس آکادمی اتلتیکومادرید را ترک کرد، برای اتفاقاتی که برایش رخ می‌داد بسیار جوان بود اما با این حال به همه آنها واکنش‌های بسیار خوبی نشان داد. او از باشگاه رفت،‌ پیشرفت کرد و حالا یک مرد شده است. من برای او خوشحالم که در دیداری مثل بازی امروز، باز هم عکس‌العمل‌های خوبی داشت. هواداران خوشحالند، چرا که بازگشت تورس برای ما تا الان خوب بوده است، اگرچه برخی به توانایی‌های او شک داشتند.

سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش الان در وضعیت بهتری نسبت به رئال مادرید قرار دارد، تصریح کرد: من به هیچ وجه اینطور فکر نمی‌کنم. حریف ما تیمی بسیار قدرتمند بود. ما پارسال لیگ را در رقابت با دو تیمی بردیم که خود را ملزم به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا می‌دیدند. کار بسیار سخت است و من حتی یک لحظه به خودم اجازه نمی‌دهم اینگونه فکر کنم که تیم برتر میدان هستیم.

سیمئونه درباره فشاری که پس از این روی تیمش خواهد بود، به خصوص با توجه به روبه‌رو شدن اتلتیکومادرید با بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا، تأکید کرد: من همیشه اینگونه فکر کرده‌ام که تحت هر شرایطی صعود کردن بهتر از حذف شدن است. ما همیشه به آینده چشم داریم و سعی می‌کنیم رقابت کنیم. اتلتیکومادرید باید در تمام رقابت‌هایی که در آن حضور دارد، رقابت کند. این شیوه‌ای است که ما بازی‌‌های خود را مدیریت می‌کند و تغییری هم در آن نخواهد بود.

جو ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو در دربی، موضوع دیگری بود که سیمئونه به آن اشاره داشت. او گفت: بازی در این ورزشگاه کار سختی است. امشب ورزشگاه پر از تماشاگر بود اما گل زودهنگامی که زدیم ریتم بازی را تغییر داد.

نظرات کاربران
ابی
"برای پنجمین بار متوالی در فصل جاری، اتلتیکو همشهری پرافتخار خود را در حسرت کسب پیروزی در دربی مادرید گذاشت " واقعا جمله ی سنگینی بود من فقط سکوت می کنم
۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۶:۳۵
پاسخ
8
17