سیموئز: شکست دادن ایران کار آسانی نخواهد بود

سیموئز: شکست دادن ایران کار آسانی نخواهد بود

5412
12:29
22 خرداد 1397
دستیار پیشین کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید پرتغال و اسپانیا کار دشواری برای شکست ایران خواهند داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - دستیار پیشین کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید پرتغال و اسپانیا کار دشواری برای شکست ایران خواهند داشت.

به گزارش وب سایت نود، آنتونیو سیموئز در گفت‌وگو با روزنامه «رکورد» پرتغال در خصوص اولین دیدار شاگردان فرناندو سانتوس در جام جهانی 2018 که مقابل اسپانیا خواهد بود، گفت: ما این حق را داریم که امیدوار باشیم و در زندگی باید مثبت‌اندیش بود. با توجه به نتایجی که تیم ملی فوتبال پرتغال تا به امروز کسب کرده و اخیراً هم به عنوان قهرمانی اروپا رسید، درست نیست اگر به این تیم نگاهی مثبت نداشته باشیم. من به تیم تحت‌هدایت فرناندو سانتوس خوشبین هستم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در مورد فوق‌ستاره 33 ساله تیم ملی پرتغال اظهار داشت: پس از جام جهانی 2018 ممکن است کریستیانو رونالدو را از دست بدهیم و شاید دیگر او را برای جام جهانی بعدی در اختیار نداشته باشیم و این با خاطر سن اوست. به هر حال ما چند شاهزاده کوچک دیگر در تیم‌مان داریم.

سیموئز پرتغالی همچنین تیم‌های ملی آرژانتینی و بلژیک را در زمره مدعیان قهرمانی در مسابقات جام جهانی 2018 قرار داد و به تیم‌های پرتغال و اسپانیا هشدار داد که ممکن است از سوی دو همگروهی دیگر خود یعنی ایران و مراکش غافلگیر شوند.

او که بین سال‌های 2011 تا 2014 دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران بود، تأکید کرد: تیم‌های ایران و مراکش بنا به دلایلی به جام جهانی راه یافته‌اند و به خصوص به واسطه کار در ایران از تیم ملی شناخت خیلی خوبی دارم. بیشتر بازیکنان ایران را می‌شناسم که برخی از آنها خیلی جوان و برخی هم به واسطه بازی در اروپا بازیکنانی باتجربه هستند. تیم ملی ایران را نسل بسیار جالبی شکل داده‌اند که خیلی از آنها در اروپا بازی می‌کنند و اکنون بازیکنانی پخته به حساب می‌آیند. شکست دادن ایران کار آسانی نخواهد بود.

تیم ملی فوتبال پرتغال در گروه B جام جهانی 2018 با تیم‌های اسپانیا، ایران و مراکش همگروه است.

 

2051

نظرات کاربران
رهگذر
فقط موندم با این همه کارشناسی که ما داریم چرا هیچ پیشرفتی تو فوتبال نداریم وقتی همه مربی ها و کمک مربی هایی که کیروش و میشناسن نمیفهمن و جماعتی عظیم که همه کارشناسان خبره فوتبال هستن میفهمن لطفا یک نگاهی به کلیت کامنت ها بندازید
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۹:۳۱
پاسخ
0
0
لیورپول
ب امید صعود
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱:۰۲
پاسخ
0
7
مجید فوتبالی
خواب دیدین خیر باشه ...... به امید پیروزی ایران در هر 3 مسابقه
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۱۸
پاسخ
1
22
ایمون زاید
کار آسانی نیست کار خیلی آسانیه
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۰۹
پاسخ
62
12
nader
برای تویی که ایمون زاید با سه گل در یک دربی اسطوره، الگو و بت ات میشه انتظار بیشتری ندارم چون درک و شعور از فوتبال در همین حده!!!!
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۴۴
5
22
ALI
حسین اولا باخته دوما راحتم باخته کافیه یه لحظه از خاطره ی بازی آرژانتین بری جلو تر تا بفهمی چی میگم
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۰:۵۲
18
7
حسین
کار آسانی آقای ایمون زاید ؟ تو این سال هایی که کیروش بوده یه مورد رو نام ببر که تیم ملی ما راحت باخته ، اولا ک نباخته دوما که نباخته وقتی هم باخته به سختی باخته ، حتی مقابل آرژانتین هم به سختی باخت . کلا کیروش تیمی ساخته که با چنگ و دندون میجنگه ، کاش انقدر نمک نشناس و رنگی نبودیم.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲:۵۰
5
61