سوانزی 2-3 منچسترسیتی؛ بازگشت با تصمیمات بحث برانگیز داوری

سوانزی 2-3 منچسترسیتی؛ بازگشت با تصمیمات بحث برانگیز داوری

2084
22:56
25 اسفند 1397
منچسترسیتی موفق شد بازی 2-0 باخته را پیروز شود. هر چند تصمیمات داوری در این بازی بحث های زیادی داشت.

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی در ولز موفق شد بازی 2-0 باخته را با برتری 3-2 عوض کند تا به نیمه نهایی جام حذفی انگلیس برسد.

در دومین مسابقه از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس، اف ای کاپ، سوانزی در خانه خود پذیرای منچسترسیتی لیگ برتری بود. میزبان شروع بسیار خوبی در این بازی داشت و با برنامه در ضدحملات وارد زمین شده بود. تلاش های آنها در نیمه اول دو بار به ثمر نشست.

در دقیقه 20، آنها صاحب پنالتی شدند که گریمز آن را به زیبایی به گل بدل ساخت، 9 دقیقه بعد روی یک ضدحمله دیگر، سوانزی به گل بعدی رسید. این بار سلینا گلزنی کرد. این دو گل تا اواسط نیمه دوم پابرجا بود تا اینکه تعویض های سیتی در نیمه دوم مثمرثمر واقع شد.

حضور استرلینگ و آگوئرو ورق را برگرداند. دقیقه 69 ضربه بیرون پای سیلوا، باعث شد بازی 2-1 شود. 10 دقیقه بعد در یک تصمیم مشکوک، مارینه برخورد استرلینگ با مدافع حریف را پنالتی تشخیص داد و آگوئرو پشت توپ ایستاد. ضربه او به دروازه بان حریف برخورد کرد و راهی گل شد.

سوانزی که هنوز در شوک تصمیم عجیب داور بود، 10 دقیقه بعد برای بار سوم دروازه اش باز شد، و عجیب اینجا بود که در این صحنه کمک داور اشتباه کرد و آگوئرو در موقعیت آفساید دروازه حریف را باز کرد تا سیتی 3-2 برنده شود.

به این ترتیب بعد از واتفورد، منچسترسیتی دومین تیمی است که راهی نیمه نهایی جام حذفی شده است.

1878

نظرات کاربران
مسعود
اینکه 100 تا موقعیت داشتن و نزدن و 100 درصد بازی دستشون بود و ... جزو فوتباله اما داوری مشکوک و لجاجت با VIR انهم در فوتبال انگلیس اصلا منطقی نیست . هر چند نبود سیتی در 4 تای پایانی شاید باعث میشد که منهم ادامه حذفی انگلیس را نبینم . ولی باید واقعیت را پذیرفت و قبول کرد که لطف داور سیتی را بالا اورد و حق یک تیم و یک شهر و هواداران تیم محبوبشان پایمال شد. و این انصاف نبود !
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳:۱۴
پاسخ
2
15
hadi
اوناحرفه این حذفم شدن ولی بیانیه صادرنمیکنن فوتبال همینه شیرینیشم همینه داورم انسانه یه روزبه نفع تویه روزبه ضررتوفقط خوبی اونااینکه چیزی ازقبل تعیین نشده اشتباهاتشون سهویه
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۷:۱۵
پاسخ
5
1
سپهر
انصافا سیتی ۳ تا زد ۳۰ تا نزد
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۶:۰۶
پاسخ
21
20
hadi tk
ینی واقعا داوری جلو سوانزی رو گرفت
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴:۳۴
پاسخ
6
30
عشقممم نیمار
خطاب ب رونالدو‌فن ها : لطفا از اژاکس شکست بخورید ..‌وگرنه نمیدونم چ‌ بلای هولناکی از طرف منچستر سیتی روتون میاد :-)
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶:۱۹
پاسخ
36
20
Magic Messi
جالبه زغالی ها نه فقط نسبت به تیم کبیر بارسلونا بلکه نسبت به برد تیمای گواردیولای کبیر هم میسوزن خخخخخ
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۵۱
پاسخ
26
28
محمدرضا
خطاب به علی خوشحالم که یه عده هنوز فاجعه بارسا پی اس جی فراموش نکردن شبی که به جای چیه این فوتبال باید میگفتیم " چیه این مافیا " ادمین لطفا
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴:۵۰
1
5
علی
گواردولا که این بازی رو با کمک داور برد، داور یک پنالتی و یک گل افساید تقدیم گواردولا کرد هرچند رکورد دست یوفالونا هست مقابل پاریس ! همون بازی که داور رکورد زد و با 8 تصمیم زشت بزرگترین دزدی قرن رو نوشت بله یوفالونای کبیر
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵:۵۲
15
23