شا‌ماهی سابق استقلال در تور امیر؛ آخرین شانس برای احیا

شا‌ماهی سابق استقلال در تور امیر؛ آخرین شانس برای احیا

18759
17:55
09 خرداد 1397
شهباززاده آخرین روزهای خوبش را در استقلال مظلومی گذراند. او در این فصل 7 گل زد و 8 پاس گل داد و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود اما بعد از آن روزهای بدش آغاز شد

وبسایت رسمی برنامه نود - امیرقلعه‌نویی امیدوار است که همکاری مجدد با سجاد شهباززاده به خاطرات شیرینی برای هر دو ختم شود. 

به گزارش وب‌سایت نود، امیر قلعه‌نویی در هر لیست خریدی که اعلام می‌کند چند سهمیه‌اش را قطعا به این اختصاص می‌دهد که بقیه را شگفت‌زده کند. بازیکنانی که به نظر می‌رسد دوران اوج‌شان تمام شده اما یا مثل فخرالدینی، دوباره احیا می‌شوند یا مثل میلاد نوری به جایی نمی‌رسند.  در سپاهان این بازیکن ویژه سجاد شهباززاده است. مهاجم سابق استقلال که اگرچه زمانی یک خرید خوب نقل وانتقالاتی بود اما حالا بعد از دو فصل بسیار بد می‌تواند باعث انتقادات زیاد از سرمربی شود. با این حال نگاهی به خریدهای گذشته قلعه‌نویی شاید باعث شود تا هواداران سپاهان برای انتقاد کمی دست به عصاتر باشند و شهباززاده هم امیدوار باشد که فصلی متفاوت از دو سال گذشته را تجربه کند.

شهباززاده آخرین روزهای خوبش را در استقلال مظلومی گذراند. او در این فصل 7 گل زد و 8 گل ساخت و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود اما بعد از آن روزهای بدش آغاز شد. او بعد از این که منصوریان در استقلال مهاجمان موردنظرش را خرید ساز جدایی سر داد و راهی ترکیه شد. نیم‌فصل نیمکت‌نشینی و سکونشینی در آلانیا اسپور خیلی زود او را به ایران و استقلال برگرداند اما بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی مسیرش را در تهران از استقلال به نفت  تغییر داد. ناکامی کامل در لیگ برتر و یک گل در جام‌حذفی حاصل تلاش مهاجمی بود که برای ثابت کردن خودش به کی‌روش به ایران برگشته بود. فصل بعد در استقلال هم اوضاع به همین منوال بود. یک نیم‌فصل بدون گل و پاس گل رکورد دیگری از شهباززاده بود و او باز هم برای تغییر اوضاع به فکر لژیونر شدن افتاد و این بار قطر مقصد او بود. مقصدی زودبازگشت که مصدومیت و خانه‌‌نشینی سوغات آن بود. نتیجه این رفت و برگشت‌ها کارنامه دو فصل و دو گل را برای او به ثبت رساند.

بازیکنی که اولین بار توسط قلعه‌نویی از سایپا به استقلال پیوست و در این تیم چهره و ستاره شد حالا بعد از یک دوران افت مجددا شاگرد قلعه‌نویی شده تا شاید بتواند یک بار دیگر روند ستاره شدن را طی کند و مانند همکاری قبلی با سرمربی سپاهان راه تیم ملی و موفقیت را پیدا کند. شهباززاده بیشترین تعداد گل زده را در استقلال قلعه‌نویی تجربه کرد و حالا برای تجربه‌ای متفاوت بار سفر به اصفهان را بسته است. سفری که این بار امیدوار است سوغاتی خوبی برایش داشته باشد آخرین اعتماد، سرنوشتش را تغییر دهد.

 

30388

نظرات کاربران
A. sh. g
همین تیام تمدید کنه به اندازه تمام بازیکنان نقل و انتقالات می ارزه.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۷:۴۱
پاسخ
5
18
کینگ شفر
شهباززاده یه مهره سوخته هست که میچرخه و پول میگیره. متاسفم برا فوتبال ایران که به ایما بها میده
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲:۴۲
پاسخ
11
10
محمد
بازیکن بسیار خوش اخلاقی هست . امیدوارم دوباره به روزای خوبش برگرده
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷:۰۰
پاسخ
7
31
mm
از اولش هم فوتبالیشت خوبی نبود و بی خودی بزرگش کردن...طی این دو سال هم که سطحش از لیگ دو هم پایین تر اومده....تیم برای قهرمان شدن به مهاجمای بزرگ نیاز داره نه چن تا سطح پایین
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲:۵۴
پاسخ
21
14
میلاد/استقلال
خخخخخ(((((((((:
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵:۲۰
پاسخ
12
15
farhad777
موفق باشی شک نکنید ب روزای خوبش برمی گرده
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۰۰
پاسخ
16
33
sara
هیچوقت ازوجودشهباززاده توتیم استقلال خوشحال نبودم چون واقعا بازیکنه بدردنخوریه
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰:۲۵
پاسخ
41
22
sh
بدترین خرید ممکن!!! یه هافبک یا یه دفاع خیلی از یه مهاجم بدرد نخور که هیچ دلبستگی به سپاهان نداره بهتر بود!!! همیشه بهترین مهاجمای سپاهان خارجی بودن نمیدونم چرا اینو جذب کرده؟؟؟
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۳۵
پاسخ
30
24
دبل.۶.....۶+۶
شاماهی براش کمه......این سوپر شاماهی... مبارک امیر باشه
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۴۷
پاسخ
17
33
وحید ۴×۶
با این ریخت و پاش و ولخرجی باشگاه؛سپاهان سال بعد باید دوبار قهرمان بشه و گرنه ضرر کرده
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۰۲
پاسخ
35
35
mehrab
براش ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همینطور که در استقلال بزرگ درخشید در تیم جدیدش موفق باشه ..
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳:۵۸
پاسخ
8
52
ayahoo
فصل اول حضورش در استقلال واقعا خیلی خوب بود
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸:۵۹
پاسخ
3
65