شانس بزرگ مهاجمان کی‌روش؛ دوئل با دروازه‌بان ذخیره

شانس بزرگ مهاجمان کی‌روش؛ دوئل با دروازه‌بان ذخیره

19248
18:25
24 اردیبهشت 1397
منیر محمد، دروازه‌بان مراکش چهره ویژه این تیم است. دروازه‌بانی که در 8 بازی مقدماتی جام‌جهانی تنها یک گل دریافت کرده است

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم ملی مراکش با وجود عملکرد فوق‌العاده در تیم ملی در تیم باشگاهی‌اش روزهای خوبی را نمی‌گذراند. 

به گزارش وب‌سایت نود، بعد از ۲۰سال دوری از جام جهانی مراکش با اقتدار و بدون اینکه گل خورده‌ای در مرحله مقدماتی مقابل رقبای سرسخت خود همچون ساحل عاج داشته باشد راهی روسیه شده و اولین حریف تیم ملی ایران خواهد بود. قدرت تدافعی این تیم توجهات زیادی را به خود جلب کرده است و در سایت‌ها و رکوردهای مختلف به آن اشاره شده است. سایت فیفا در آخرین گزارشش در مورد این تیم و چهره‌های ویژه‌اش نوشت: «منیرمحمد دروازه‌بان اول این تیم به همراه مهدی بن‌عطیه کاپیتان سرشناس مراکش که در حال حاضر ستاره یوونتوس است بدون شک جزو بهترین‌ها در پست‌های خود هستند که طرفداران مراکش به خود می‌بالند.»

منیر محمد، دروازه‌بان مراکش چهره ویژه این تیم است. دروازه‌بانی که در 8 بازی مقدماتی جام‌جهانی تنها یک گل دریافت کرده است و 7 کلین‌شیت به نام خود ثبت کرده است، آماری که از آمار بیرانوند هم بهتر است. با این حال دروازه‌بان فعلی مراکش یک تفاوت ویژه با بیرانوند و بقیه همتایانش در روسیه دارد. او مدت‌هاست از روزهای اوجش در تیم باشگاهی‌اش فاصله گرفته است و روزهای زیادی را دور از دروازه گذرانده است.

او در تیم نومانسیا در دسته دوم اسپانیا بازی می‌کند. منیر که تا فصل پیش دروازه‌بان اول تیمش بود مدت‌هاست که در بیشتر بازی‌های از روی نیمکت نظاره‌گر نمایش هم‌تیمی‌هایش است. منیر، فصل پیش تا اواسط فصل دروازه‌بان اول تیمش بود اما بعد به نیمکت منتقل شد و از اواسط فصل گذشته ذخیره دروازه بان اول نومانسیا شد.  او در این فصلی هم که گذشت تمام بازی‌های لیگ را روی نیمکت نشست و فقط در یک بازی در ترکیب قرار گرفت و در آن بازی هم تیمش 2 بر یک بازنده شد. یعنی دروازه‌بان اول مراکش در جام‌جهانی، بیشتر از یک سال است که نیمکت نشین شده و فقط در چند بازی جام‌حذفی در ترکیب نومانسیا قرار گرفته است. با وجود این که این دروازه‌بان در تیم ملی عملکرد بسیار خوبی داشته است اما نیمکت‌نشینی او در تیم باشگاهی‌اش و دورشدنش از شرایط آمادگی بتواند برگ برنده مهاجمان آماده تیم ملی ایران در روسیه باشد.

 

30388

نظرات کاربران
e
مثه ما هستن ما هم یه بیرو داریم از هر 5 شوت در چهارچوب 7 تا گل به وجود میاد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۰:۰۱
پاسخ
7
40
یگانه
نه که بیرانوند خیلی خوبه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴:۵۸
پاسخ
18
67
sh
نکته ای که در مورد صعود تیم های افریقایی به جام جهانی وجود داره اینه که صعود اونها کاملا به ستاره های اونها در اروپا وابسته هست بطوریکه هرکشوری ستاره های مطرح در اروپا داشته باشه صعودش به جام جهانیم مسجله نمونه اش رو در مصر، تونس و مراکش وحتی نیجریه میبینیم که بجز نیجریه بقیه تیم ها جایگزین تیم هایی مثل کامرون(مثل اتئو)، غنا (مثل اسیین)و ساحل عاج(مثل دروگبا) شدن که پرواضحه که ستاره های این تیم ها الان بازنشسته شدند.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۹:۵۹
پاسخ
0
44
کیومرث
خدا رو شکر بالآخره بعد از مصدومیت های پیاپی بازیکنای تیم ملی یه خبر خوش هم شنیدیم . زنده باد ایران درود بر کی روش همه برای ایران
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۲۰
پاسخ
12
116
شهرام
درود بر شما کیومرث، بعضی از مخاطبین عادت به ارسال پالسهای منفی دارند و اصلأ هم معلوم نیست هدفشون چیه.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۲۳
7
54
afrooz
تو ایرانم همینه دیگه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸:۰۰
پاسخ
11
106