شانس کم حسینی برای حضور در هفته دوم/ ITC نورافکن رسید

شانس کم حسینی برای حضور در هفته دوم/ ITC نورافکن رسید

4600
12:58
01 شهریور 1398
محمدرضا حسینی هافبک مصدوم سپاهان برای همراهی این تیم در هفته دوم مسابقات لیگ برتر شانسی کمی دارد.

به گزارش وب‌سایت نود، محمدرضا حسینی وینگر تیم فوتبال سپاهان که در اردوی ترکیه از ناحیه زانو مصدوم شد، همچنان از شرایط بازی دور است. حسینی زیر نظر کادر پزشکی سپاهان مراحل درمانی را پشت‌سر می‌گذارد و هنوز زمان بازگشت این بازیکن از میادین مشخص نیست. گفته می‌شود حسینی در سه یا چهار بازی ابتدایی نمی‌تواند تیمش را همراهی کند ولی کادر پزشکی سپاهان در تلاش است تا این بازیکن را هر چه زودتر به شرایط بازی برساند. حسینی شانس بسیار کمی برای همراهی سپاهان در بازی با ماشین‌سازی در هفته دوم دارد ولی این بازیکن در تلاش است تا برای هفته سوه آماده شود.

تیم فوتبال سپاهان برای تقابل با شاهین بوشهر روز پنجشنبه راهی بوشهر شد و قرار است شاگردان امیر قلعه‌نویی روز شنبه برابر این تیم قرار بگیرند. امید نورافکن بازیکن جدید سپاهان هم همراه با این تیم راهی بوشهر شد، به گفته یکی از اعضای کادر فنی سپاهان، ITC نورافکن صادر شده و این بازیکن می‌تواند برابر شاهین به میدان برود.

4416

نظرات کاربران
محسن
حسینی یکی از سه گلزن اصلی سپاهانه و نبودش قطعا تیم رو متاثر میکنه ولی یه جایگزین خوب رو نیمکت بجاش هست و اونم رضا میرزاییه که در نبود حسینی بیشتر از این بازیکن می شنویم. با توجه به اینکه مهاجم نوک سپاهان همون کیروش خواهد بود و حسینی هم حضور نداره میشه نتیجه گرفت که فردا سپاهان عموما از سمت چپ حمله کنه در جایی که شهباززاده یا محبی رو دارن اما هنوز سپاهان در این پست احساس نیاز به بازیکن با کیفیتی در حد حاج صفی داره.در پست هافبک هجومی و دفاعی اما سپاهان یکی از بهترین تیمای لیگه بنظرم حضور ستاره هایی مثل کومان محمد کریمی مسلمان کیانی نورافکن و احتمالا امید ابراهیمی کمربند میانی سپاهان رو بیمه کردند در سمت دفاع راست حضور ایران پوریان و منصوری و سمت دفاع چپ سعید آقایی و دفاع وسط بازیکنایی مثه پورقاز و ولسیانی جز بهترین های ایرانن و حتی نورافکن و منصوری هم میتونن دفاع آخر وایسن و در پایان بهترین دروازه بان ایران پیام نیازمند از دروازه ی این سپاهان رویایی محافظت میکنه.تنها نقطه ضعف سپاهان رو میشه همون پست وینگر چپ دونست.
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰:۳۲
پاسخ
4
7
Sami
این فصل سپاهان رو دست استقلال فصل پیش بلند شده. ۳جین بازیکن داره گویا قرارم‌نیست لیستش پرشه امید ابراهیمی رو هم میخواد بعدم تیمشون جز تیمایی نیست که زیاد هزینه کردن
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۱:۴۳
پاسخ
16
14
عشقممم نیمار
کاوه رضایی هم‌با سپاهان ب توافق رسیده :-P اینجا فقط عشق_تقلال بی پوله ک‌نمیتونه ی بازیساز بخره :-\
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲:۵۴
پاسخ
32
6
سپاهانی
(دیاباته و استرا ) روهم ۷۸میلیارد بدون حساب یزدانی دشتی رضاوند ومیلیچ......
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳:۳۸
7
25
سرخدل
وزارت پرسپولیسی
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳:۴۷
پاسخ
11
22
عشق سپاهان و منچستر
حالا چه ربطی داشت میخواستی یه چیز گفته باشی سپاهان هرچی خرج کند یه باشگاه خصوصیه نه اینکه مثل تیم ابی و قرمز دستش تو جیب بیت‌المال باشد
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۷:۴۵
3
6